Pozycjonowanie stron Toruń

Zdobądź lokalnych klientów
Wzmocnij świadomość swojej firmy
Zbuduj widoczność w wyszukiwarce

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Jeśli prowadzisz lokalny biznes nastawiony na miejscowych klientów i chcesz pozycjonować swoją stronę na całą Polskę, musisz wiedzieć, że mija się to z celem. Takim działaniem trudno będzie Ci trafić do swojej grupy docelowej, a także wydasz więcej środków, nie mając pewności, czy wyniki będą zadowalające. Słowem - szkoda Twoich pieniędzy! Zdecydowanie lepiej opłaci Ci się pozycjonowanie lokalne.

Pozycjonowanie stron www w Toruniu pozwala dotrzeć do klientów, na których najbardziej Ci zależy - miejscowych i okolicznych. Żeby wypozycjonować Twój biznes, nasi specjaliści dokonają wielu zmian w serwisie. Do ich głównych zadań będzie należała optymalizacja witryny pod kątem SEO, czyli sprawdzenie treści w witrynie, optymalizacja metatagów i dobranie słów kluczowych z nastawieniem na lokalne wyszukiwania, tworzenie wartościowego contentu na Twoją stronę i wiele innych.

Kompleksowe SEO Toruń to także działania off-site, czyli poza witryną. Składają się na nie: pozyskiwanie wartościowych linków z zewnętrznych serwisów, stworzenie wizytówek NAP, przygotowanie i dodanie artykułów sponsorowanych. Możliwości takich działań jest mnóstwo, ale cel jeden - wzniesienie Twojej witryny jak najwyżej w wyszukiwarce.

SEO Toruń - jakie zalety daje pozycjonowanie lokalne?

Dotarcie do określonej grupy docelowej

Twoimi odbiorcami będą klienci prawdziwie zainteresowani usługą/produktem

Wdrożone optymalizacje zaowocują zawężeniem grupy klientów, a dzięki temu zdobyciem osób, które chętniej skorzystają z usługi lub kupią Twój produkt. To bezpośrednio przełoży się na zwiększenie przychodów z firmy.

Zwiększenie świadomości Twojej firmy

Twoja firma będzie wiarygodną marką na rynku lokalnym

Pojawienie się na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania Google będzie podstawą do większego zaufania klientów. Dzięki temu zapadniesz im w pamięć oraz zwiększysz prawdopodobieństwo zakupów.

Wyróżnienie wśród konkurencji

Pozycjonowanie lokalne sprawi, że będziesz o krok przed firmami oferującymi podobne usługi/produkty

Jeśli Twoja konkurencja nie pozycjonuje się w wyszukiwarce, lub robi to nieumiejętnie, spada w Google, tym samym tracąc potencjalnych klientów. Z naszymi działaniami wyróżnisz się na lokalnym rynku i przegonisz inne firmy.

Najważniejsze elementy pozycjonowania lokalnego Toruń

Wizytówki NAP

Wizytówki zawierają najważniejsze informacje o firmie: nazwę, adres i numer telefonu. Są czynnikiem rankingowym przy pozycjonowaniu lokalnym, dlatego wydają się niezbędne przy pozycjonowaniu stron www w Toruniu. Dzięki NAP szybciej dotrzesz do lokalnych klientów, a także zwiększysz wiarygodność swojej firmy.

Link building Toruń

Google musi wiedzieć, że Twoja strona jest wiarygodna. By stworzyć autorytet domeny, ważne jest linkowanie zewnętrzne. Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron Toruń, kluczowe będzie pozyskiwanie źródeł ruchu z lokalnych witryn - blogów, forów, stron, internetowych wydań gazet… Zadaniem naszych specjalistów będzie dotarcie z treściami właśnie do tych źródeł i umieszczenie w nich informacji o Twoim biznesie.

Wartościowy content

Content marketing zwiększa prawdopodobieństwo wyświetlenia się Twojej firmy w lokalnych wynikach wyszukiwania. Dlatego nasz zespół, na podstawie wyników z narzędzi analitycznych, wybierze konkretne słowa kluczowe, przygotuje teksty i wdroży je na stronę. Wszystko zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, a także standardami SEO i UX.

Techniczne SEO

Pozycjonowanie stron internetowych Toruń nie obędzie się bez optymalizacji technicznej, w skład której wchodzi m.in. oznaczenie danych strukturalnych, optymalizacja meta tagów, wyeliminowanie błędów na stronie, indeksacja stron, pomoc w stworzeniu mapy strony (sitemapy), wykrycie oraz usunięcie kanibalizacji, optymalizacja adresów URL i przekierowań i wiele innych.

Dlaczego agencja SEO Smartbuzz? Najlepsi w swoim fachu!

Dopasowanie do klienta
Strategia szyta na miarę

Nasz zespół SEO i content marketingu tworzy strategię, a następnie zajmuje się jej wdrażaniem. Dzięki temu masz pewność zawsze przemyślanych działań, które przynoszą duże zyski.

Bazowanie na danych
Bazowanie na twardych danych

Nie wróżymy z fusów. Opieramy się na danych z narzędzi analitycznych, a wyniki łączymy z naszą ekspercką wiedzą. Taki zestaw gwarantuje najwyższej jakości usługę.

Kompleksowość usług
Kompleksowe usługi

Wiemy, że tylko całościowa opieka nad serwisem daje najlepsze rezultaty. Dlatego zajmiemy się Twoją witryną od a do z - od SXO, przez optymalizację contentu, aż do działań na zewnątrz witryny.

Sprawdź potencjał swojej strony

Ile kosztuje pozycjonowanie firmy lokalnej z Torunia?

Wysokiej jakości pozycjonowanie lokalne to usługa, której nie da się z góry wycenić. Na jej koszt składa się wiele czynników, takich jak konkurencyjność fraz lokalnych (im większa, tym wyższy cennik pozycjonowania), liczba pozycjonowanych podstron, potrzeby optymalizacyjne. Dlatego, jeśli chodzi o pozycjonowanie stron Toruń, cennik dopasowujemy indywidualnie, z uwzględnieniem Twoich potrzeb i oczekiwań. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje pozycjonowanie Twojej strony, odezwij się do nas. Zależy nam, abyś był zadowolony zarówno z zakresu usługi, jak i jej ceny, dlatego na początek proponujemy darmowy audyt SEO. Jeśli będziesz wstępnie zainteresowany, wykonamy drobiazgowy audyt.

Strategie marketingowe dla firm lokalnych z Torunia

01
Audyt strony

Naszym pierwszym krokiem, jeśli chodzi o pozycjonowanie Toruń, jest sprawdzenie serwisu pod kątem stanu technicznego, szybkości działania, generowanego ruchu, jakości treści i profilu linków. Chcemy także poznać Twoje potrzeby i na tej podstawie określimy cele.

02
Strategia

Znając Twoją stronę i jej możliwości, opiekun serwisu wraz z działem SEO i content marketingu, ustalają strategię działania. Dobierają najlepsze rozwiązania oraz narzędzia analityczne, zgodnie z założonymi celami.

03
Wdrożenia

Precyzyjnie, krok po kroku wdrażamy zmiany na stronie. Dbamy o indeksację stron, sprawdzamy ruch, tworzymy treści i pozyskujemy serwisy do linkowania zewnętrznego. Wznosimy Twoją stronę w wynikach wyszukiwania, żebyś pozyskał nowych klientów.

04
Monitoring

Sprawdzamy naszą pracę w narzędziach analitycznych. Wyciągamy wnioski, reagujemy na aktualizacje i działamy zgodnie z aktualnymi potrzebami serwisu.

Narzędzia, z których korzystamy

Google Analytics Logo
Google Search Console Logo
Google Developers Logo
Google Tag Manager Logo
Logo Senuto
alt
Ahrefs Logo
Screaming Frog Logo
Google Optimize Logo
Keyword Tool Logo
Hotjar logo
LongTailPro Logo

Google Moja Firma - jeden z najważniejszych elementów SEO Toruń

Wizytówka Google (Profil Firmy w Google) to podstawa pozycjonowania lokalnego. Jeśli użytkownik wpisze w okno wyszukiwarki np. „mechanik Toruń”, jednymi z pierwszych wyników będą właśnie wizytówki GMF. To bardzo dobre źródło ruchu, zwłaszcza jeśli chodzi o pozycjonowanie strony Toruń. Dlatego nasi specjaliści zadbają o wszelkie optymalizacje pod tym kątem, żebyś dzięki temu miał szansę na osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach organicznych.

GMF Toruń

Czy wiesz, jakie frazy są często wyszukiwane w Toruniu? W ujęciu miesięcznym:

  • Ortodonta Toruń - 12100
  • Restauracja Toruń - 9900
  • Sprzątanie Toruń - 9900
  • Okna Toruń - 8100
  • Hotele Toruń - 6600
  • Notariusz Toruń - 6600
  • Biuro rachunkowe Toruń - 6600
  • Toruń noclegi - 5400
Chcesz pozycjonować swoją stronę lokalnie?
Poznaj historie sukcesów naszych Klientów
1170 fraz w TOP 10 dla platformy do wideokonsultacji
Wzrost ruchu organicznego o 348% w branży home and decor
Skuteczna migracja SEO sklepu z branży beauty

FAQ - pozycjonowanie strony w Toruniu

Ile powinno trwać pozycjonowanie strony?

SEO to dziedzina, która stale się rozwija. Google często wprowadza nowe algorytmy, przez co pozycje stron mogą się znacznie wahać nawet z dnia na dzień. Dlatego zawsze warto mieć witrynę pod kontrolą.

Czy mając biznes stacjonarny, warto pozycjonować stronę lokalnie?

Kto będzie opiekował się moim serwisem?

Lokalne atrakcje - co warto zobaczyć w Toruniu?

Stare miasto

Ta średniowieczna część miasta trafiła w 1997 roku na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przechadzając się między uliczkami, zachwycisz się mieszkaniami w stylu gotyckim, a także pięknym rynkiem, w którego centrum znajduje się Ratusz Staromiejski powstały jeszcze w XV wieku. Miejsce udostępniono turystom, którzy mogą zobaczyć Muzeum Okręgowe z piękną Salą Królewską, a także liczne wystawy. Na placu starego miasta znajdują się także pomniki. Najbardziej znany, Mikołaja Kopernika, liczy już 169 lat.

Stare miasto w Toruniu

Źródło: Toruń Tour

Dom Mikołaja Kopernika w Toruniu

Źródło: Edukacyjny Toruń

Dom Mikołaja Kopernika

Od 2018 roku turyści mogą wejść do środka domu Kopernika. Czeka tam na nich duża dawka wiedzy historycznej na temat wielkiego astronoma, przekazana w przystępnej formie. Zwiedzający mogą się spodziewać interaktywnych prezentacji, audioprzewodników, kina 4D i hologramów. Budynek stanowi świetną podstawę do poznania dokonań Kopernika, ale także historii miasta. Miejsce z pewnością zachwyci nie tylko najmłodszych odwiedzających, ale także dorosłych.

Muzeum Toruńskiego Piernika

Jak Toruń to oczywiście pierniki! Gdzie indziej spróbować ich prawdziwego smaku, jak nie w Muzeum Piernika? To tutaj poznasz ich pierwotną recepturę, rolę, jaką odgrywają w tworzeniu historii miasta, a także zobaczysz maszyny, których używano do produkcji tych pysznych ciastek. W muzeum będziesz miał okazję zasmakować różnych rodzajów pierników, a także samodzielnie przygotować wypiek.

Muzeum piernika Toruń

Źródło: Wikipedia

Oceń stronę:
4.9
Ocena: 5 Liczba głosów: 17