Pozycjonowanie stron Toruń

Zdobądź lokalnych klientów
Wzmocnij świadomość swojej firmy
Zbuduj widoczność w wyszukiwarce

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Jeśli prowadzisz lokalny biznes nastawiony na miejscowych klientów i chcesz pozycjonować swoją stronę na całą Polskę, musisz wiedzieć, że mija się to z celem. Takim działaniem trudno będzie Ci trafić do swojej grupy docelowej, a także wydasz więcej środków, nie mając pewności, czy wyniki będą zadowalające. Słowem - szkoda Twoich pieniędzy! Zdecydowanie lepiej opłaci Ci się pozycjonowanie lokalne.

Pozycjonowanie stron www w Toruniu pozwala dotrzeć do klientów, na których najbardziej Ci zależy - miejscowych i okolicznych. Żeby wypozycjonować Twój biznes, nasi specjaliści dokonają wielu zmian w serwisie. Do ich głównych zadań będzie należała optymalizacja witryny pod kątem SEO, czyli sprawdzenie treści w witrynie, optymalizacja metatagów i dobranie słów kluczowych z nastawieniem na lokalne wyszukiwania, tworzenie wartościowego contentu na Twoją stronę i wiele innych.

Kompleksowe SEO Toruń to także działania off-site, czyli poza witryną. Składają się na nie: pozyskiwanie wartościowych linków z zewnętrznych serwisów, stworzenie wizytówek NAP, przygotowanie i dodanie artykułów sponsorowanych. Możliwości takich działań jest mnóstwo, ale cel jeden - wzniesienie Twojej witryny jak najwyżej w wyszukiwarce.

SEO Toruń - jakie zalety daje pozycjonowanie lokalne?

Dotarcie do określonej grupy docelowej

Twoimi odbiorcami będą klienci prawdziwie zainteresowani usługą/produktem. Wdrożone optymalizacje zaowocują zawężeniem grupy klientów, a dzięki temu zdobyciem osób, które chętniej skorzystają z usługi lub kupią Twój produkt. To bezpośrednio przełoży się na zwiększenie przychodów z firmy.

Zwiększenie świadomości Twojej firmy

Twoja firma będzie wiarygodną marką na rynku lokalnym. Pojawienie się na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania Google będzie podstawą do większego zaufania klientów. Dzięki temu zapadniesz im w pamięć oraz zwiększysz prawdopodobieństwo zakupów.

Wyróżnienie wśród konkurencji

Pozycjonowanie lokalne sprawi, że będziesz o krok przed firmami oferującymi podobne usługi/produkty. Jeśli Twoja konkurencja nie pozycjonuje się w wyszukiwarce, lub robi to nieumiejętnie, spada w Google, tym samym tracąc potencjalnych klientów. Z naszymi działaniami wyróżnisz się na lokalnym rynku i przegonisz inne firmy.

Najważniejsze elementy pozycjonowania lokalnego Toruń

Wizytówki NAP

Wizytówki zawierają najważniejsze informacje o firmie: nazwę, adres i numer telefonu. Są czynnikiem rankingowym przy pozycjonowaniu lokalnym, dlatego wydają się niezbędne przy pozycjonowaniu stron www w Toruniu. Dzięki NAP szybciej dotrzesz do lokalnych klientów, a także zwiększysz wiarygodność swojej firmy.

Link building Toruń

Google musi wiedzieć, że Twoja strona jest wiarygodna. By stworzyć autorytet domeny, ważne jest linkowanie zewnętrzne. Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron Toruń, kluczowe będzie pozyskiwanie źródeł ruchu z lokalnych witryn - blogów, forów, stron, internetowych wydań gazet… Zadaniem naszych specjalistów będzie dotarcie z treściami właśnie do tych źródeł i umieszczenie w nich informacji o Twoim biznesie.

Wartościowy content

Content marketing zwiększa prawdopodobieństwo wyświetlenia się Twojej firmy w lokalnych wynikach wyszukiwania. Dlatego nasz zespół, na podstawie wyników z narzędzi analitycznych, wybierze konkretne słowa kluczowe, przygotuje teksty i wdroży je na stronę. Wszystko zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, a także standardami SEO i UX.

Techniczne SEO

Pozycjonowanie stron internetowych Toruń nie obędzie się bez optymalizacji technicznej, w skład której wchodzi m.in. oznaczenie danych strukturalnych, optymalizacja meta tagów, wyeliminowanie błędów na stronie, indeksacja stron, pomoc w stworzeniu mapy strony (sitemapy), wykrycie oraz usunięcie kanibalizacji, optymalizacja adresów URL i przekierowań i wiele innych.

Dlaczego agencja SEO Smartbuzz? Najlepsi w swoim fachu!

Dopasowanie do klienta
Strategia szyta na miarę

Nasz zespół SEO i content marketingu tworzy strategię, a następnie zajmuje się jej wdrażaniem. Dzięki temu masz pewność zawsze przemyślanych działań, które przynoszą duże zyski.

Bazowanie na danych
Bazowanie na twardych danych

Nie wróżymy z fusów. Opieramy się na danych z narzędzi analitycznych, a wyniki łączymy z naszą ekspercką wiedzą. Taki zestaw gwarantuje najwyższej jakości usługę.

Kompleksowość usług
Kompleksowe usługi

Wiemy, że tylko całościowa opieka nad serwisem daje najlepsze rezultaty. Dlatego zajmiemy się Twoją witryną od a do z - od SXO, przez optymalizację contentu, aż do działań na zewnątrz witryny.

Sprawdź potencjał swojej strony

Ile kosztuje pozycjonowanie firmy lokalnej z Torunia?

Wysokiej jakości pozycjonowanie lokalne to usługa, której nie da się z góry wycenić. Na jej koszt składa się wiele czynników, takich jak konkurencyjność fraz lokalnych (im większa, tym wyższy cennik pozycjonowania), liczba pozycjonowanych podstron, potrzeby optymalizacyjne. Dlatego, jeśli chodzi o pozycjonowanie stron Toruń, cennik dopasowujemy indywidualnie, z uwzględnieniem Twoich potrzeb i oczekiwań. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje pozycjonowanie Twojej strony, odezwij się do nas. Zależy nam, abyś był zadowolony zarówno z zakresu usługi, jak i jej ceny, dlatego na początek proponujemy darmowy audyt SEO. Jeśli będziesz wstępnie zainteresowany, wykonamy drobiazgowy audyt.

Strategie marketingowe dla firm lokalnych z Torunia

Audyt strony - Naszym pierwszym krokiem, jeśli chodzi o pozycjonowanie Toruń, jest sprawdzenie serwisu pod kątem stanu technicznego, szybkości działania, generowanego ruchu, jakości treści i profilu linków. Chcemy także poznać Twoje potrzeby i na tej podstawie określimy cele.
Strategia - Znając Twoją stronę i jej możliwości, opiekun serwisu wraz z działem SEO i content marketingu, ustalają strategię działania. Dobierają najlepsze rozwiązania oraz narzędzia analityczne, zgodnie z założonymi celami.
Wdrożenia - Precyzyjnie, krok po kroku wdrażamy zmiany na stronie. Dbamy o indeksację stron, sprawdzamy ruch, tworzymy treści i pozyskujemy serwisy do linkowania zewnętrznego. Wznosimy Twoją stronę w wynikach wyszukiwania, żebyś pozyskał nowych klientów.
Monitoring - Sprawdzamy naszą pracę w narzędziach analitycznych. Wyciągamy wnioski, reagujemy na aktualizacje i działamy zgodnie z aktualnymi potrzebami serwisu.

Google Moja Firma - jeden z najważniejszych elementów SEO Toruń

Wizytówka Google (Profil Firmy w Google) to podstawa pozycjonowania lokalnego. Jeśli użytkownik wpisze w okno wyszukiwarki np. „mechanik Toruń”, jednymi z pierwszych wyników będą właśnie wizytówki GMF. To bardzo dobre źródło ruchu, zwłaszcza jeśli chodzi o pozycjonowanie strony Toruń. Dlatego nasi specjaliści zadbają o wszelkie optymalizacje pod tym kątem, żebyś dzięki temu miał szansę na osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach organicznych.

GMF Toruń

Czy wiesz, jakie frazy są często wyszukiwane w Toruniu? W ujęciu miesięcznym:

  • Ortodonta Toruń - 12100
  • Restauracja Toruń - 9900
  • Sprzątanie Toruń - 9900
  • Okna Toruń - 8100
  • Hotele Toruń - 6600
  • Notariusz Toruń - 6600
  • Biuro rachunkowe Toruń - 6600
  • Toruń noclegi - 5400
Chcesz pozycjonować swoją stronę lokalnie?
Poznaj historie sukcesów naszych Klientów
1170 fraz w TOP 10 dla platformy do wideokonsultacji
Wzrost ruchu organicznego o 348% w branży home and decor
Skuteczna migracja SEO sklepu z branży beauty

FAQ - pozycjonowanie strony w Toruniu

Ile powinno trwać pozycjonowanie strony?

SEO to dziedzina, która stale się rozwija. Google często wprowadza nowe algorytmy, przez co pozycje stron mogą się znacznie wahać nawet z dnia na dzień. Dlatego zawsze warto mieć witrynę pod kontrolą.

Czy mając biznes stacjonarny, warto pozycjonować stronę lokalnie?

Kto będzie opiekował się moim serwisem?

Lokalne atrakcje - co warto zobaczyć w Toruniu?

Stare miasto

Ta średniowieczna część miasta trafiła w 1997 roku na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przechadzając się między uliczkami, zachwycisz się mieszkaniami w stylu gotyckim, a także pięknym rynkiem, w którego centrum znajduje się Ratusz Staromiejski powstały jeszcze w XV wieku. Miejsce udostępniono turystom, którzy mogą zobaczyć Muzeum Okręgowe z piękną Salą Królewską, a także liczne wystawy. Na placu starego miasta znajdują się także pomniki. Najbardziej znany, Mikołaja Kopernika, liczy już 169 lat.

Stare miasto w Toruniu

Źródło: Toruń Tour

Dom Mikołaja Kopernika w Toruniu

Źródło: Edukacyjny Toruń

Dom Mikołaja Kopernika

Od 2018 roku turyści mogą wejść do środka domu Kopernika. Czeka tam na nich duża dawka wiedzy historycznej na temat wielkiego astronoma, przekazana w przystępnej formie. Zwiedzający mogą się spodziewać interaktywnych prezentacji, audioprzewodników, kina 4D i hologramów. Budynek stanowi świetną podstawę do poznania dokonań Kopernika, ale także historii miasta. Miejsce z pewnością zachwyci nie tylko najmłodszych odwiedzających, ale także dorosłych.

Muzeum Toruńskiego Piernika

Jak Toruń to oczywiście pierniki! Gdzie indziej spróbować ich prawdziwego smaku, jak nie w Muzeum Piernika? To tutaj poznasz ich pierwotną recepturę, rolę, jaką odgrywają w tworzeniu historii miasta, a także zobaczysz maszyny, których używano do produkcji tych pysznych ciastek. W muzeum będziesz miał okazję zasmakować różnych rodzajów pierników, a także samodzielnie przygotować wypiek.

Muzeum piernika Toruń

Źródło: Wikipedia

Oceń stronę:
4.9
Ocena: 5 Liczba głosów: 18