Agencja content marketingu

Tworzymy treści szyte na miarę Twoich wymagań
Content marketing

Doświadczona agencja content marketingowa

Szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie eksperckie i jednocześnie nienaganne stylistycznie treści? Zraziłeś się do współpracy z nierzetelnymi i niesłownymi podwykonawcami? Smartbuzz to agencja contentowa, która spełni Twoje wymagania. Nie tworzymy niskiej jakości contentu, który ma jedynie „być” na stronie. Piszemy z pasją, zaangażowaniem i pełnym zrozumieniem celu, jaki ma spełnić dana treść. Za ponadprzeciętną jakość tekstów odpowiada zespół doświadczonych Content Managerów, których sokole oko i wrodzone contentowe zacięcie dopatrzą się najmniejszych niedociągnięć w tworzonych dla Ciebie tekstach. Nie przekonaliśmy Cię? Zatem zachęcamy do dalszej lektury :)

Poznaj marki, które powierzyły treści naszej agencji contentowej

Logo Sanplast
Home and passion
Logo Meringer
Logo Reforma
Dolineo logo
Fakro logo
HRcode logo
Foksal logo

Content marketing - co to jest?

Content is the king. Pewnie nie raz słyszałeś już to określenie, ale co to tak naprawdę oznacza? Otóż content marketing, czy też marketing treści to ogół działań związanych z tworzeniem wartościowych treści oraz ich dystrybucją wśród użytkowników.

 

Celem content marketingu jest wzbudzenie zainteresowania i zaangażowania wśród użytkowników. Treści mogą przyjmować różną formę - artykułów, filmików, grafik czy prezentacji, dzięki czemu dotrzesz do swojej grupy docelowej komunikatami, które z największym prawdopodobieństwem zatrzymają uwagę potencjalnego klienta.

Korzyści content marketingu - co daje dobry marketing treści?

Dotarcie do potencjalnych klientów - dobrze przemyślany content marketing pozwala dotrzeć do konkretnych grup docelowych, które zdefiniowałeś. Jest odpowiedzią na bolączki i wątpliwości użytkowników - zaspokaja ich wiedzę, a Tobie pomaga pozyskać potencjalnych Klientów.
Wzrost widoczności w wyszukiwarce - rozwijając SEO content marketing, możesz być pewny, że Twoja strona coraz częściej będzie widoczna z poziomu bezpłatnych wyników wyszukiwania na zapytania związane z tematyką, którą poruszasz w swoich treściach.
Wzrost ruchu na stronie - skoro rośnie Twoja widoczność w sieci, coraz więcej użytkowników dostrzega treści marketingowe, które tworzysz i wchodzi w interakcję z nimi. Skutecznym contentem możesz zwiększyć ruch na stronie kilku lub nawet kilkunastokrotnie.
Budowanie wizerunku eksperta - nic tak nie działa na zaufanie klientów, jak przekonanie, że działają z profesjonalistami w danej branży. Content marketing to świetne narzędzie do zaprezentowania wiedzy i zbudowania autorytetu wśród potencjalnych klientów.
Budowanie świadomości i rozpoznawalności marki - marketing treści to nie tylko nieodłączny element skutecznej strategii SEO, ale również niezwykle wartościowe narzędzie budujące brand awareness. Przypomnij sobie, ile razy sam zapamiętałeś markę na podstawie przeczytanego artykułu, opisu produktu czy przygotowanej grafiki?
Oszczędność na reklamach - inwestycja w content pozwoli Ci generować ruch na stronie nawet przez lata od publikacji treści. Dzięki dobrze przemyślanej strategii możesz zaoszczędzić mnóstwo środków na płatnych formach reklamy w Google Ads czy kampaniach outdoorowych, które działają jedynie do momentu, w którym płacisz za ich wyświetlanie.

Usługi content marketingowe w agencji Smartbuzz

Strategie content marketingowe

Strategie content marketingowe

Tworzymy od zera i realizujemy strategie marketingu treści dopasowane do oczekiwań Klientów. Chcesz generować jak najwięcej ruchu? A może zależy Ci na najwyższych pozycjach jedynie na określony zestaw fraz? Przedstaw nam swoje bolączki i plany, a postaramy się opracować najlepszą strategię dla Twojej firmy.

Audyt content marketingowy

Audyt content marketingowy

Smartbuzz to najlepsza agencja do przeprowadzania audytów treści. Dlaczego? Ponieważ do każdej analizy contentu podchodzimy indywidualnie, poprzedzając ją badaniem potrzeb klienta (rozpoznaniem celów biznesowych, identyfikacją kluczowych sekcji w serwisie czy określeniem grup fraz). Dzięki temu otrzymasz niepowtarzalny audyt treści dostosowany do potrzeb Twojej firmy.

Prowadzenie bloga firmowego

Prowadzenie bloga firmowego

Nie masz czasu na pisanie tekstów blogowych? A może w Twojej firmie brakuje odpowiednich kompetencji w tym obszarze? W Smartbuzz oferujemy kompleksowe usługi content marketingowe obejmujące zarówno copywriting, korektę treści, jak i tworzenie harmonogramów publikacji i samo zamieszczanie wpisów na Twojej stronie. Możesz powierzyć nam całość działań w obrębie bloga, nie martwiąc się, ze jakość działań na tym ucierpi.

SEO copywriting

SEO copywriting

Potrzebujesz wsparcia w tworzeniu tekstów, które będą merytoryczne, angażujące, a jednocześnie spełnią wszystkie wymagania SEO? Nasz zespół copywriterski tworzą specjaliści z różnych dziedzin łączący wiedzę obszarową i świetny warsztat pisarski. Dzięki temu tworzone przez nas treści są nienaganne stylistycznie, a zawarte w nich informacje rzetelne i zweryfikowane.

Konsultacje content marketingowe

Konsultacje content marketingowe

Twoje treści nie konwertują? Nie masz pomysły na nowe teksty? Nasi specjaliści uwielbiają takie wyzwania! W ramach usług konsultingowych pomożemy Ci poukładać działania contentowe, abyś nie tracił czasu na tworzenie treści, które nie są użyteczne dla grupy docelowej i nie spełniają określonych celów biznesowych.

Odkryj potencjał content marketingu
w swoim biznesie

Usługi content marketingu i SEO - recepta na sukces w sieci

Co łączy SEO i content marketing?

Bardzo wiele czynników. Wyszukiwarki internetowe zwracają ogromną uwagę na jakość treści publikowanych w ramach strony. Nawet bardzo dobre linkowanie i optymalizacja techniczna strony mogą nie przynieść efektów, jeżeli zamieszczany w jej obrębie content będzie złej jakości.


Jako agencja content marketingu zawsze łączymy najlepsze praktyki SEO i marketingu treści, wyciskając to, co najlepsze z ich wzajemnych zależności. Dbamy o to, aby publikowane treści były nie tylko przyjazne wyszukiwarkom, ale przede wszystkim użytkownikom.

Co zyskasz dzięki połączeniu SEO i contentu?

Stałe monitorowanie efektów
Teksty dopasowane do intencji wyszukiwania

Skuteczna agencja marketingu treści wie, że dobry tekst musi spełniać nie tylko założenia optymalizacyjne, ale również odpowiadać intencjom użytkowników. Innych treści oczekują osoby poszukujące pomysłów czy rozwiązań, a innych Ci, którzy chcą sfinalizować transakcję.

Kompetencje web dev
Starannie ułożoną strategię contentową

Dzięki wspólnym rozmowom i dokładnej analizie słów kluczowych doświadczona agencja content marketingowa zaplanuje strategię tworzenia treści, która będzie zgodna z Twoimi celami biznesowymi. Nie będziesz już martwić się układaniem harmonogramu publikacji, opracowaniem kolejnych tematów blogowych czy wymyślaniem pomysłów na nowy landing page.

Terminowość
Zwiększenie zasięgów publikowanych treści

Inwestując w usługi content marketingowe wspierane przez działania SEO, możesz zapomnieć o treściach, które nie generują ruchu organicznego. Dzięki optymalizacji pod kątem wyszukiwarek Twoje publikacje będą sukcesywnie zwiększać swoją widoczność w sieci i generować więcej wejść z organika.

Narzędzia content marketingu

Aby odkryć przed Tobą wszystkie zalety marketingu treści, poza ogromną wiedzą naszych ekspertów, wykorzystujemy również szereg sprawdzonych narzędzi, stosowanych przez polskie i zagraniczne agencje content marketingowe.
Google Analytics Logo
Google Search Console Logo
Logo Senuto
alt
Ahrefs Logo
Keyword Tool Logo
Hotjar logo
LongTailPro Logo

Agencja marketingu treści, która zna się na rzeczy


Specjalizacja

SEO to nasz konik, a w połączeniu z jakościowymi treściami pozwoli w pełni odkryć potencjał drzemiący w Twoim biznesie.

Kompleksowość

Nie masz czasu na tworzenie i publikację treści na blogu firmowym czy opisów produktów na sklepie? Możesz powierzyć nam całość działań związanych z marketingiem treści w ramach Twojej strony.

Bezpośredni kontakt ze specjalistą

Cenimy sobie bliskie relacje i transparentność. Chcemy, żebyś był na bieżąco z naszymi działaniami. Właśnie dlatego zapewniamy bezpośredni kontakt z ekspertami zajmującymi się SEO i contentem Twojej strony.

Wsparcie zespołu IT

Smartbuzz to nie tylko agencja content marketingu. Posiadamy zaplecze prawie trzydziestu ekspertów z zakresu programowania, dzięki czemu bez problemów pomożemy Ci wdrożyć niezbędne zmiany na stronie.

Spersonalizowana strategia

Masz dość ogólników i pustych frazesów ze strony agencji content marketingowych? W Smartbuzz tworzymy strategie szyte na miarę Twojego biznesu, uwzględniające cele i potrzeby określone na początku współpracy.

Zespół copywriterów

Współpracujemy z doświadczonymi twórcami, którzy zapewnią eksperckie treści marketingowe na blogi firmowe, szczegółowe opisy produktów czy kategorii i każdy inny content niezbędny do osiągnięcia zamierzonych celów.

Tworzenie strategii content marketingowej w Smartbuzz

Zebraliśmy najlepsze praktyki wypracowane przez ekspertów naszej agencji marketingu treści w świetnie zorganizowany proces, którym kierujemy się, przygotowując strategie contentowe dla naszych Klientów. Zobacz, jak wygląda to „od kuchni”.
hex white filling

Audyt content marketingowy

Wykorzystując naszą wiedzę oraz najlepsze narzędzia, analizujemy istniejące treści w obrębie Twojej strony, sprawdzamy ich optymalizację pod kątem SEO i widoczność na kluczowe frazy. Oceniamy obecną kondycję treści, a także przeprowadzamy analizę stron konkurencji, aby lepiej poznać Twoich przeciwników.

hex white filling
Strategia marketingu treści

Na początku przeprowadzamy rzetelną analizę słów kluczowych. Na jej podstawie tworzymy wytyczne do treści marketingowych na podstrony usługowe, wpisy blogowe, poradniki i inne. Dobieramy i planujemy treści, które odpowiadają potrzebom potencjalnych klientów na różnych etapach lejka sprzedażowego, a także tworzymy plan content marketingowy na najbliższe 6 miesięcy.

hex white filling
Rozwój treści

Przechodzimy do działania nad tworzeniem contentu. Sprawimy, że Twoja strona stanie się źródłem cennych informacji dla potencjalnych klientów, jednocześnie dbając o optymalizację treści pod kątem SEO. W zależności od potrzeb piszemy, redagujemy, optymalizujemy bądź przekazujemy wytyczne do treści marketingowych Twojemu zespołowi.

hex white filling
Publikacja treści

Jako agencja content marketingu możemy w pełni przejąć odpowiedzialność za publikację treści na Twojej stronie np. na podstronach usługowych lub blogu firmowym. Tym samym zyskujesz pewność, że proces od tworzenia po publikację contentu jest w rękach profesjonalistów.

hex white filling
Działania SEO

Na tym etapie wdrażamy dodatkowe działania SEO. Na bieżąco audytujemy stronę, aby dostosowywać ją do zmieniających się algorytmów wyszukiwarki. Łącząc SEO i content marketing, wdrażamy linkowanie zewnętrzne, wzmacniające autorytet domeny, a także linkowanie wewnętrzne. Ponadto wyróżniamy Cię w wyszukiwarce dzięki danym strukturalnym.

hex white filling
Raportowanie content marketingu

Regularnie monitorujemy kluczowe wskaźniki, które pozwalają ocenić nam skuteczność wdrażanej strategii. Sprawdzamy ruch na stronie, zaangażowanie użytkowników czy widoczność artykułów na kluczowe frazy, przedstawiając Ci kompleksowy raport content marketingowy.

hex white filling
Reoptymalizacja treści

Nie poprzestajemy na monitoringu. Reagujemy na zmiany zachodzące w Twojej branży i algorytmach Google. Po pewnym czasie oceniamy, jak odbiorcy i boty wyszukiwarek odbierają opublikowane treści. Na podstawie wniosków proponujemy dodatkowe ulepszenia, które mogą zwiększyć potencjał content marketingowy treści.

Zobacz, jakie efekty osiągnęła nasza agencja dla Klienta

Case study Home and Passion

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Dla kogo jest content marketing?

Usługi content marketingowe są uniwersalnym rozwiązaniem dla firm, które chcą zwiększać swoją widoczność w sieci i docierać do potencjalnych klientów poprzez merytoryczne publikacje. Marketing treści sprawdzi się zarówno w przypadku małych i średnich firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Nie ma również ograniczeń w kwestii segmentu klientów - benefity z wdrożonych działań contentowych mogą czerpać firmy z sektora B2B i B2C.

Ile kosztuje content marketing?

Jakie efekty osiągniesz dzięki content marketingowi?

Zadbaj o content marketing
swojej strony już dziś!
Oceń stronę:
4.8
Ocena: 4.9 Liczba głosów: 43