Pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski

Pokaż się lokalnym klientom
Wypromuj swój biznes
Zwiększ przychody firmy

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Masz własną stronę lub sklep internetowy i chcesz być najwyżej w lokalnych wynikach wyszukiwania? Rozwiązaniem z pewnością będzie pozycjonowanie stron. Jeśli chcesz dotrzeć do mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i okolic ze swoim produktem lub usługą, postaw na pozycjonowanie lokalne. Polega ono na zdobyciu przewagi konkurencyjnej poprzez odpowiedni dobór słów kluczowych oraz działaniach wewnątrz i na zewnątrz witryny. W efekcie Twoja strona pojawia się wysoko w wynikach wyszukiwania, a Ty dzięki temu zdobędziesz nowych klientów.

Naszym celem jest budowanie widoczności strony internetowej zgodnie z dobrymi praktykami Google. Każde działania analizujemy w zewnętrznych programach do analityki internetowej, a wyniki łączymy z naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Na Twój sukces pracuje cały zespół SEO i content marketingu, na czele z indywidualnie dobranym opiekunem serwisu.

Pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski - jak to robimy w Smartbuzz?

hex white filling
Audyt SEO

Sprawdzenie Twojej strony pod kątem technicznym to pierwszy krok naszej współpracy. Podczas dokładnej analizy badamy ruch i jego źródła, profil linków, stan techniczny strony i zgodność wyglądu strony z zasadami UX.

hex white filling
Strategia

W tym kroku poznajemy Twoje oczekiwania i cele. Omawiamy wyniki audytu i przedstawiamy nasze plany na zdobycie najwyższych pozycji w Google. Wszystkie wnioski z rozmowy podsumowujemy i tworzymy dokument indywidualnie dobranej strategii SEO.

hex white filling
Wdrożenia

To krok, w którym nasi specjaliści mogą się wykazać :) Dział SEO naprawia błędy wychwycone podczas audytu, copywriterzy przygotowują nowe treści, a team contentu pracuje nad poprawnością każdego tekstu.

hex white filling
Kontrola

Nasze działania badamy w programach analitycznych, aby sprawdzić, które wdrożenie najlepiej oddziałuje na witrynę. Monitorujemy także zmiany algorytmów Google i dopasowujemy swoje działania zgodnie z aktualnymi potrzebami serwisu.

Audyt SEO Gorzów Wielkopolski - na co zwrócić uwagę?

Pozycjonowanie stron wiele firm realizuje na podstawie krótkiego audytu strony. My tak nie działamy. Nasi specjaliści przygotowują kilkudziesięciostronicowy dokument, na który poświęcają co najmniej 20 godzin, w zależności od wielkości serwisu. Podczas analizy wychwytują każdy, nawet najmniejszy detal.

Dlatego, jeśli planujesz pozycjonowanie, uczulamy, abyś zwrócił uwagę, jak wygląda plik otrzymany od agencji SEO. Jeśli jest krótki, bez konkretnych danych i brak w nim wskazań optymalizacyjnych, powinieneś się zastanowić. W końcu dokument jest niejako wizytówką firmy, pierwszym pokazem umiejętności specjalistów i ich zaangażowania. Skoro nie są w stanie odpowiednio długo i rzetelnie go przygotować, późniejsza praca nad serwisem z dużym prawdopodobieństwem będzie wyglądała podobnie.

Zleć nam audyt strony

Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski - lokalne czy globalne?

SEO lokalne

Lokalne pozycjonowanie stron skutkuje zdobyciem Klientów z danej miejscowości i okolic. W tym przypadku skupiasz się na zbudowaniu widoczności ściśle określonej grupy docelowej. Dzięki zawężeniu możesz uzyskać lepsze pozycje i szybsze wyniki.

Pozycjonowanie lokalne opiera się na wyszukaniu fraz dopasowanych do biznesu i mniej konkurencyjnych niż ogólnopolskie, np. „fryzjer Gorzów Wielkopolski” czy “mechanik Gorzów”.

SEO globalne

Ogólnopolskie pozycjonowanie stron internetowych to szeroko zakrojone działania. Generuje to zazwyczaj większe koszty dla Klienta, który dodatkowo musi uzbroić się w cierpliwość i zaufać agencji, że robi wszystko, by osiągnąć jak najlepsze wyniki.

SEO globalne sprawdzi się w przypadku biznesów skierowanych do klientów z całej Polski, jak np. konsultacje psychologiczne online czy sklepy internetowe.

SEO Gorzów Wielkopolski - rozwijaj swój biznes ze Smartbuzz

Edukacja klientów
Wysokiej jakości link building

W odróżnieniu od konkurencji, dla nas kluczowe są jakościowe linki z zewnętrznych stron. Dlatego docieramy tylko do wybranych witryn, które przekazują największą moc SEO (link juice).

Zgodność z wytycznymi
Współpraca partnerska

Wiemy, jak ważna jest atmosfera współpracy. Ponieważ traktujemy naszych Klientów jak partnerów biznesowych, mówimy otwarcie o działaniach na stronie, a szczegółowe wyniki przedstawiamy w comiesięcznym raporcie.

Najnowsze rozwiązania
Analiza i twarde dane

Każde nasze działanie analizujemy w narzędziach SEO. Dzięki temu działamy precyzyjniej, szybciej i z większą skutecznością.

Jakie korzyści niesie za sobą pozycjonowanie lokalne?

Wzrost zaufania użytkowników - pozycjonowanie strony www pozwoli Ci zaistnieć na lokalnym rynku jako silna marka. Dzięki podjętym działaniom, zwiększysz świadomość swojej marki, a to już krok od zbudowania zaufania. A jak wiadomo, w obecnych czasach trudno o większą wartość pod kątem konwersji. Jeśli ją zdobędziesz, będziesz liderem. Z pomocą dobrej agencji SEO uda Ci się to szybciej, niż myślisz :)
Wysokie pozycje w wyszukiwarce - skuteczne pozycjonowanie stron jest jednoznaczne z wyższymi pozycjami w Google. Jeśli Twoja strona jest prowadzona rzetelnie, brak w niej błędów, jest zgodna z zasadami UX i wypełniona wartościową treścią, jej widoczność wzrasta. Oczywiście, zdarzają się wahania, które są następstwem aktualizacji algorytmów, ale doświadczeni specjaliści są w stanie szybko wyprowadzić witrynę na właściwe tory.
Większe zyski dla firmy - najważniejsze! Bo czym byłby ruch na stronie, gdyby nie przynosił jasnych korzyści dla firmy? Pozycjonując strony, dążymy do pozyskania nowych Klientów i zatrzymania obecnych. Dzięki naszym działaniom zobaczysz wzrost zainteresowania Twoim produktem/usługą, co przełoży się na realną wartość.
Wyprzedzenie konkurencji - dzięki SEO będziesz w czołówce najbardziej rozpoznawalnych firm. Jeśli Twoim konkurenci nie pozycjonują swoich stron www lub robią to nieumiejętnie, zostawisz ich daleko w tyle.

Jakie biznesy powinny zainwestować w pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie stron sprawdzi się w wielu branżach, a w szczególności w:

 • gastronomicznej,
 • lekarskiej,
 • hotelarskiej,
 • beauty,
 • prawniczej,
 • motoryzacyjnej,
 • budowlanej,
 • motoryzacyjnej,
 • logistycznej,
 • fitness.
Profil Firmy w Google Gorzów

Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski - na czym polega?

Działania off-page

Aby z powodzeniem realizować działania SEO podejmujemy działania także na zewnątrz witryny. Zalicza się do tego m.in. link building, czyli pozyskiwanie linków z zewnętrznych stron powiązanych tematycznie z Twoim biznesem. Nasi specjaliści docierają do lokalnych gazet internetowych, portali i blogów. Dzięki tym działaniom dajemy sygnał Google o wysokiej jakości Twojej strony, ale także zwiększamy Twój zasięg i szansę na pozyskanie potencjalnych klientów.

Profil Firmy w Google

Wiele biznesów wciąż nie ma swojej wizytówki w Google. Jest to duży błąd w kontekście pozycjonowania stron, ponieważ ograniczają sobie możliwość dotarcia do większego grona użytkowników. Natomiast Ci, którzy założyli Profil Firmy, często mają problem z jej prawidłowym wypozycjonowaniem. Dlatego nasza agencja SEO zwraca na ten element szczególną uwagę.

Wygenerujemy wizytówkę oraz zadbamy o poprawność wszystkich danych, pozyskanie wartościowych recenzji i zdjęć, ale też zajmiemy się tym, czego nie widać na pierwszy rzut oka - optymalizacją wewnętrzną.

Optymalizacja strony

Jakościowe pozycjonowanie stron to także ogrom technicznej pracy. Nasi specjaliści tworzą sitemapy, optymalizują strukturę nagłówków, sprawdzają błędy 404 i prawidłową indeksację strony, eliminują duplikację i kanibalizację, badają poprawność komend w pliku rotobs.txt i wiele więcej. Dzięki takim działaniom masz pewność eliminacji wszelkich błędów na stronie i zastąpienie ich prawidłowymi danymi. Jeśli  szukasz agencji SEO, napisz do nas.

Content marketing

Słowa kluczowe, ciekawe tematy, jakościowe treści i teksty sponsorowane - na tym się skupiamy, realizując pozycjonowanie. W porozumieniu z opiekunem serwisu dział contentu przygotowuje strategię i sukcesywnie, z pomocą naszych copywriterów, wypełniamy Twoją stronę tekstami.

W kontekście treści i całego SEO zawsze trzymamy się aktualnych wytycznych Google. To sprawia, że nasze teksty są doceniane przez wyszukiwarkę i niosą prawdziwą wartość dla Twoich klientów. Dzięki temu rośnie Twój autorytet i stajesz się wartościowym źródłem wiedzy.

Chcesz, by Twoją stronę wypozycjonowali specjaliści?

Pozycjonowanie Gorzów - przykładowe frazy (wraz z miesięczną liczbą wyszukiwań)

 • Atrakcje Gorzów Wielkopolski - 1600
 • Kebab Gorzów Wielkopolski - 320
 • Nocleg Gorzów Wielkopolski - 480
 • Taxi Gorzów Wielkopolski - 480
 • Restauracje Gorzów Wielkopolski - 260
 • Sushi Gorzów Wielkopolski - 320
 • Apteka Gorzów Wielkopolski - 390
 • Hotel Gorzów Wielkopolski - 590
hex white filling

FAQ - SEO lokalne dla Gorzowa

Ile kosztuje pozycjonowanie lokalne stron w Gorzowie Wielkopolskim?

Cennik pozycjonowania w Smartbuzz nie jest ściśle określony. Podstawą naszych działań jest audyt strony. Po jego wykonaniu określamy miesięczny koszt pozycjonowania. Dzięki temu masz pewność indywidualnego podejścia i działań dopasowanych stricte do Twojej witryny.

Kiedy będą widoczne pierwsze wyniki pozycjonowania lokalnego?

Co wpływa na cenę pozycjonowania w Gorzowie Wielkopolskim?

Oceń stronę:
4.8
Ocena: 4.8 Liczba głosów: 35