Pozycjonowanie stron Sosnowiec

Pokaż się lokalnym klientom
Zwiększ konwersję
Zbuduj widoczność w wyszukiwarce

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Zastanawiasz się nad pozycjonowaniem swoich stron internetowych w Sosnowcu, ale nie wiesz, jak wybrać agencję SEO, która pozwoli Twojej firmie rozwinąć skrzydła? Postaw na pozycjonowanie lokalne w Smartbuzz! Współpracę zaczniemy od audytu SEO, na podstawie którego ustalimy strategię działania. Dobierzemy najważniejsze słowa kluczowe i zadbamy o szeroką widoczność dzięki artykułom sponsorowanym.

Sprawdź poniżej, jak szczegółowo będą wyglądały działania pozycjonerskie Twojej strony!

Agencja SEO Sosnowiec - jak wybrać?

Dotychczasowe efekty

Im lepsze, tym agencja jest skuteczniejsza

Nikt nie chce kupować kota w worku. Dlatego sprawdź, czy wybrana agencja SEO może pochwalić się portfolio zadowolonych klientów. Jeśli udostępnia case study z potwierdzonymi wynikami (np. screenami wzrostów z Senuto) możesz wierzyć, że działają skutecznie i z dbałością o klienta.

Drobiazgowość audytu

Obszerna analiza strony daje poczucie zaangażowania specjalisty

Audyt jest pierwszym dokumentem, który dostajesz od agencji. Jeśli jest przygotowany rzetelnie - nie zawiera jedynie suchych faktów, a dokładnie rozpisane elementy i analizy wykresów, wiesz, że masz styczność z prawdziwymi specjalistami, którzy umiejętnie poprowadzą pozycjonowanie stron na terenie Sosnowca.

Częstotliwość kontaktu

Opiekun Twojego serwisu powinien być z Tobą w kontakcie

To nic nadzwyczajnego, że zlecając agencji pozycjonowanie strony Sosnowiec, chcesz na bieżąco monitorować wzrosty. My to rozumiemy, dlatego - w razie potrzeby - zawsze możesz napisać do swojego opiekuna serwisu. W trakcie współpracy sami także inicjujemy spotkanie, by dowiedzieć się, jak oceniasz naszą pracę.

Historie sukcesów naszych Klientów
1170 fraz w TOP 10 dla platformy do wideokonsultacji
Skuteczna migracja SEO sklepu z branży beauty
Wzrost ruchu organicznego o 348% w branży home and decor

Jak dotrzeć do lokalnych klientów z Sosnowca - nasze praktyki

hex white filling
Audyt SEO

Analiza Twojej strony to krok rozpoczynający usługę pozycjonowania. Dzięki programom analitycznym, z których korzystamy, a także ręcznemu sprawdzeniu strony, wyłapiemy błędy i elementy warte poprawy.

hex white filling
Strategia

Chcemy poznać Twoje oczekiwania względem naszej pracy. Dlatego podczas spotkania lub mailowo zapytamy Cię o najważniejsze obszary Twojego biznesu. Tak zebrane dane pomogą nam w przygotowaniu strategii podbicia wyszukiwarki :)

hex white filling
Wdrożenia

Czas przełożyć założenia na realne działania! Od pierwszych dni po ustaleniu strategii zakasamy rękawy i przystępujemy do pracy - eliminujemy błędy zgodnie z ustalonym priorytetem (wysoki, średni, niski), przygotowujemy wpisy sponsorowane, zakładamy Profil Firmy w Google i wiele innych.

hex white filling
Weryfikacja

Pozycjonowanie stron internetowych Sosnowiec polega na ciągłej analizie. Na bieżąco monitorujemy, jak wdrożenia wpływają na stronę. Programy analityczne obserwują witrynę 24h/7, dzięki czemu w razie potrzeby możemy szybko zareagować i dostosować działania do aktualnych potrzeb.

Jesteś ciekawy błędów na swojej stronie?

Na czym polega SEO lokalne - skuteczne pozycjonowanie stron dla firm z Sosnowca

Linkowanie wewnętrzne

Linkowanie wewnętrzne

Umiejętne linkowanie wewnętrzne daje sygnał wyszukiwarce Google, czego dokładnie dotyczy treść i jakie powiązania występują w jej obrębie. Tego typu link building pomaga utrzymać użytkownika w witrynie i wpływa na skuteczność indeksacji strony.

Frazy kluczowe

Frazy kluczowe

By lokalne pozycjonowanie stron Sosnowiec pięło się w wyszukiwarce, należy wybrać najważniejsze słowa kluczowe. W taki sposób użytkownikom, po wpisaniu konkretnej frazy, wyświetli się właśnie Twoja strona. Skąd wiemy, jakie słowa wybrać? Przede wszystkim z analizy serwisu, wyników wyszukiwania i konkurencji, ale także z rozmowy z Tobą.

Wizytówki NAP

Wizytówki NAP

SEO Sosnowiec to coś więcej niż wysokie pozycje w Google - to wzbudzanie zaufania użytkowników, zaznajomienie ich z Twoją marką i sprawienie, że będą chętnie kupować Twoje produkty lub korzystać z Twoich usług. Pomogą w tym wizytówki NAP.

Samo rozwinięcie skrótu oznacza: nazwę firmy, adres i numer telefonu. Nasi specjaliści docierają do najbardziej wartościowych miejsc (branżowych i lokalnych katalogów firm, portali tematycznych, stron miasta) i umieszczają tam informacje o Twojej firmie.

Content marketing

Content marketing

Pozycjonowanie Sosnowiec obejmuje także działania z zakresu content marketingu. Mamy osobny dział, który tworzy teksty przyjazne wyszukiwarce i wartościowe dla użytkowników.

Najpierw opiekun Twojego serwisu wyszukuje tematy i dobiera słowa kluczowe. Następnie tworzy zalecenia. Te weryfikuje dział contentu, który zleca copywriterom przygotowanie treści. Gotowe teksty ponownie wracają do specjalisty contentu, który sprawdza zgodność fraz, poprawność tematu i języka, interpunkcję i wszelkie inne elementy wpływające na jakość. Dzięki temu generujemy wartościowy ruch, a Twoja strona pnie się w wynikach organicznych.

Jakie firmy mogą skorzystać na pozycjonowaniu lokalnym

Pozycjonowanie stron www Sosnowiec sprawdzi się w wielu branżach, m.in.:

  • gastronomicznej,
  • lekarskiej,
  • jubilerskiej,
  • beauty,
  • prawniczej,
  • motoryzacyjnej,
  • fitness.
Dopasowane rozwiązania

Pozycjonowanie lokalne a wizytówka Google

Pozycjonując stronę w mieście Sosnowiec, niezależnie, czy proponujesz usługi, czy produkty, Profil Firmy w Google pozwoli Ci dotrzeć do większej liczby użytkowników. Oprócz podstawowych informacji, takich jak adres, godziny otwarcia, numer telefonu i link do strony, Twoi potencjalni klienci mogą zobaczyć opinie, liczbę gwiazdek, a nawet zadać Ci pytanie.

Naszym zadaniem jest założenie takiej wizytówki, lub - jeśli już ją masz - zoptymalizowanie tak, by pojawiała się najwyżej w Google. Dzięki temu wyróżnisz się na tle innych firm z Sosnowca i zwrócisz uwagę nowych klientów.

Profil Firmy Sosnowiec

FAQ - pozycjonowanie stron w Sosnowcu

Ile kosztuje pozycjonowanie stron z Sosnowca?

Koszty za pozycjonowanie stron internetowych różnią się w zależności od agencji SEO. Obserwujemy branżę i wiemy, że niektóre firmy proponują np. pakiety SEO, rozliczenie w zależności od uzyskanych pozycji czy ruchu na stronie. Dla nas najważniejsze są: kompleksowość, rzetelność i elastyczność.

Pakiety SEO nie gwarantują elastyczności - specjalista nie przeanalizuje dogłębnie Twojej witryny i nie dobierze działań konkretnie pod nią. Rozliczenie na podstawie pozyskanych pozycji jest bardzo ryzykowne, ponieważ niektóre firmy stosują niebezpieczne działania pozycjonerskie, tzw. Black Hat SEO, przez które - tuż po zakończeniu współpracy - Twoja strona może drastycznie spaść, a ponowne wybicie w Google pochłonie dużo środków i może trwać latami. Jeśli chodzi o rozliczenie za ruch - same wejścia na stronę nie przyniosą Ci czystego zysku. A przecież działania SEO ostatecznie właśnie to mają na celu - zwiększyć obroty Twojej firmy.

Dlatego my, w kontekście ceny: działamy kompleksowo - pozycjonujemy Twoją stronę od A do Z, bez półśrodków, najlepszymi praktykami i z pomocą renomowanych narzędzi SEO; elastycznie - realizujemy działania zgodnie z ustalonym harmonogramem, jednak jeśli widzimy nagły problem w witrynie, możesz mieć pewność, że zareagujemy natychmiastowo; i w końcu rzetelnie - ponieważ każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, w zależności od potrzeb witryny.

Przed rozpoczęciem współpracy będziesz dokładnie wiedział, ile i za co płacisz. Rozliczamy się na podstawie comiesięcznej płatności na daną kwotę. Bez haczyków, udawanych zniżek czy pseudo-promocji.

Kiedy można spodziewać się pierwszych efektów pozycjonowania?

Czy sklepy internetowe mogą pozycjonować się lokalnie?

Co daje wysoka pozycja w Google?

Chcesz pozycjonować swoją stronę w Sosnowcu?

Atrakcje Sosnowca

Park Sielecki

Jeden z najstarszych i największych parków w Sosnowcu zachwyca urokliwą rzeczką otoczoną bujną roślinnością. Miejsce jest idealne do spędzenia czasu z przyjaciółmi, dziećmi czy na samotny spacer. W środku parku znajduje się Zamek Sielecki. Budynek pochodzi prawdopodobnie z XV wieku, jednak wskutek pożaru nie zachował swojego pierwotnego wyglądu.

Park w Głogowie

Źródło: https://pl.wikipedia.org

Muzeum w Sosnowcu

Źródło: https://www.muzeum.org.pl/

Pałac Schoena - muzeum w Sosnowcu

Pałac Schoena jest główną siedzibą muzeum w Sosnowcu. W powstałym pod koniec XIX wieku budynku można udać się na warsztaty plastyczne, wziąć udział w lekcjach muzealnych lub interaktywnych wystawach. Miejsce jest otwarte od wtorku do niedzieli. Harmonogram dostępny jest na stronie www muzeum.

Pałac Dietla

Mianowany najbardziej okazałym budynkiem Sosnowca pałac Dietla zachwyca turystów każdego roku. Budynek powstał w XIX wieku i jest wykonany w większości w stylu neobarokowym. Znajdziemy tam m.in. bogato zdobioną salę balową, pokój kąpielowy, a to wszystko w otoczeniu pięknych witraży, sztukaterii i fresków.

Pałac Dietla w Sosnowcu

Źródło: http://palacdietla.pl/

Oceń stronę:
4.6
Ocena: 4.6 Liczba głosów: 10