Pozycjonowanie stron Gliwice

Wypromuj swój biznes w Gliwicach i okolicy
Wyprzedź konkurencję
Zbuduj wysokie pozycje w Google

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Pozycjonowanie strony w Gliwicach warto rozpocząć od sprawdzenia ofert firm, które proponują tego rodzaju usługę. Na pewno zależy Ci na szybkich i stabilnych efektach? Niewiele agencji może zapewnić Cię o regularności swoich działań, raportowaniu i niemal natychmiastowym reagowaniu na spadki w witrynie. Właśnie dlatego trafiłeś na stronę Smartbuzz! To tutaj znajdziesz ekspertów SEO i content marketingu, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego projektu.

Nawet jeśli jeszcze nie masz pewności, czy Twoja strona potrzebuje pomocy specjalisty SEO, możesz do nas napisać, a my całkowicie za darmo sprawdzimy najważniejsze parametry Twojej witryny. Ocenimy, w jakim stopniu pozycjonowanie stron internetowych będzie dla Ciebie opłacalne. Z doświadczenia jednak wiemy, że wsparcie SEO zawsze daje pozytywne efekty, i co najważniejsze – dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jeśli więc masz biznes nastawiony na klientów z Gliwic i okolic, to pozycjonowanie strony internetowej pomoże Ci dotrzeć precyzyjnie do tej grupy. Nasza agencja SEO specjalizuje się w pozycjonowaniu na rynku lokalnym, dlatego doskonale wiemy, co zrobić, by Twoja strona odpowiadała słowom kluczowym, a w konsekwencji znalazła się na szczycie wyszukiwarki.

Pozycjonowanie Gliwice - jakie korzyści może przynieść SEO lokalne?

Wyróżnienie na tle konkurencji - jeśli masz dużą konkurencję, prawdopodobnie nie ma lepszego sposobu na jej wyprzedzenie niż pozycjonowanie strony. Nieraz udowodniono, że potencjalni klienci najchętniej wybierają witryny znajdujące się w TOP3 w wynikach wyszukiwania. Nasi specjaliści, poprzez link building, wartościowy content, Profil Firmy w Google, wizytówki NAP i wiele więcej wzniosą Twoją stronę, zostawiając konkurencję daleko z tyłu.
Szybsze wypracowanie wyników - zazwyczaj pozycjonowanie stron internetowych w obrębie określonego regionu pozwala na szybkie dotarcie do klientów. Ten proces nie pochłania tyle czasu, co pozycjonowanie stron na całą Polskę czy świat. W przypadku SEO lokalnego zawężamy grupę odbiorców do mieszkańców na terenie Gliwic, co będzie owocowało większą konwersją i zainteresowaniem Twoimi usługami/produktami.
Wysokie pozycje na zapytania lokalne - jeśli Twój biznes opiera się zwłaszcza na oferowaniu usług i sprzedaży produktów w Gliwicach i sąsiednich miejscowościach, dobrze dobrane słowa kluczowe pomogą Ci zbudować widoczność w Google, a to już krok do realizacji zamówienia. My, jako agencja SEO Gliwice, dokładnie wiemy, jak zoptymalizować stronę, by trafiła do potencjalnych klientów.
Zwiększenie zysków - kompleksowe działania SEO Gliwice dążą oczywiście nie tylko do poprawienia pozycji Twojej strony w Google, ale przede wszystkim do zwiększenia Twojego przychodu. Dlatego oprócz samego pozycjonowania strony doradzamy, a także wprowadzamy optymalizacje, które owocują poprawą konwersji. Zwracamy uwagę na CTA (call to action) na blogu, sugerujemy dodanie odpowiednich podstron w witrynie, zgłaszamy błędy techniczne, podłączamy programy analityczne mierzące najważniejsze parametry strony.

Pozycjonowanie Gliwice - jak wygląda SEO lokalne

Content marketing

Content marketing

Zajmiemy się nie tylko tworzeniem nowych treści na Twojej stronie, ale także optymalizacją tych, które już znajdują się w witrynie. Pieczę nad terminami trzymać będzie Twój specjalista SEO, natomiast merytoryką zajmie się dział content marketingu.

Techniczne SEO

Techniczne SEO

Od strony technicznej zajmiemy się m.in. obsługą błędnych przekierowań, weryfikacją poprawności pliku robots.txt, optymalizacją meta tagów (title, description, canonical itd.), propozycją wdrożenia breadcrumbs, indeksacją stron i wiele innych. Wszystkie te elementy, choć czasem niewidoczne na pierwszy rzut oka, poprawią widoczność Twojej strony.

Słowa kluczowe

Słowa kluczowe

By pozycjonowanie stron było skuteczne, nasi specjaliści sprawdzą, jakie frazy wyszukują użytkownicy i na które z nich warto rankować. Wyselekcjonujemy także słowa kluczowe z perspektywy sprzedażowej i priorytetowo potraktujemy najważniejsze kategorie na Twojej stronie. Takie SEO przyniesie Ci realny zysk.

Pozycjonowanie stron w Gliwicach – Profil Firmy w Google

Ważnym elementem pozycjonowania będzie założenie i optymalizacja Profilu Firmy w Google. Dzięki dodaniu tej usługi, Twoja witryna będzie jeszcze lepiej widoczna w wyszukiwarce. Dodatkowo będziesz mógł poinformować użytkowników o godzinach otwarcia firmy, dodać adres, numer telefonu, a nawet odpowiadać na pytania.

Pozycjonowanie w Gliwicach

Pozycjonowanie Gliwice - https://www.google.pl/

Pozycjonowanie stron Gliwice dla małych, średnich i dużych biznesów

Mały biznes

Szeroko pojęty marketing internetowy (w tym SEO) pomaga małym przedsiębiorstwom zbudować świadomość istnienia marki w oczach odbiorców.

Średni biznes

Jeśli Twoja firma ma już pierwszych klientów, pozycjonowanie pomoże Ci pójść o krok dalej - pozyskać kolejnych i zdobyć zaufanie obecnych.

Duży biznes

Pozycjonowanie stron internetowych pomoże Ci rozszerzyć sieć odbiorców. Dzięki działaniom SEO zwiększysz też prawdopodobieństwo zakupu nowych produktów/usług przez obecnych klientów.

Pozycjonowanie Gliwice – wyszukiwane frazy w ujęciu miesięcznym

FrazaLiczba wyszukiwań
Pozycjonowanie Gliwice90
Pozycjonowanie stron Gliwice70
Pozycjonowanie stron internetowych Gliwice20
Pozycjonowanie SEO Gliwice10*

* Źródło: https://www.senuto.com

Pozycjonowanie Gliwice - Jak wygląda współpraca z zespołem Smartbuzz?

hex white filling
Audyt witryny

Naszym pierwszym krokiem jest sprawdzenie stanu witryny - widoczności, ruchu, funkcjonalności i wiele więcej. Na tej podstawie przygotowujemy obszerny plik z całą analizą Twojej strony www.

hex white filling
Indywidualna strategia

Na podstawie audytu i omówionych z Tobą celów i oczekiwań, przystępujemy do tworzenia strategii. Dział SEO i contentu organizuje wewnętrzne spotkanie, podczas którego obmyśla najlepszą ścieżkę wybicia się Twojej strony.

hex white filling
Wdrożenia

Najwyższy czas przełożyć plan strategii w realne działania! Zgodnie z priorytetami, naprawiamy to, co wymagało szybkiej reakcji i wdrażamy nowe, jakościowe optymalizacje.

hex white filling
Ocena działań

SEO polega na ciągłej analizie witryny i wychwytywaniu najdrobniejszych nieprawidłowości, które mogą mieć wpływ na skuteczne pozycjonowanie. Właśnie dlatego sprawdzamy wdrożenia w najlepszych narzędziach analitycznych.

Pozycjonowanie Gliwice z agencją Smartbuzz

Zgodność z wytycznymi
Twarde dane

Choć wierzymy intuicji i doświadczeniu, każde nasze działanie sprawdzamy w narzędziach do analityki witryn internetowych.

Najnowsze rozwiązania
Jakościowy link building

Nie przepalamy Twojego budżetu. Liczą się dla nas prawdziwe efekty, dlatego w strategii link buildingowej bierzemy pod uwagę tylko jakościowe strony.

Doradzamy w SEO
Najwyższe standardy SEO

To nasz priorytet. Najnowsze rozwiązania testujemy na firmowych stronach, a następnie wdrażamy u Klientów.

Chcesz sprawdzić potencjał swojej strony?
Historie sukcesów naszych Klientów
1170 fraz w TOP 10 dla platformy do wideokonsultacji
Skuteczna migracja SEO sklepu z branży beauty
Wzrost ruchu organicznego o 348% w branży home and decor

FAQ - pozycjonowanie stron Gliwice

Pozycjonowanie stron w Gliwicach - cena

Optymalizacja stron internetowych w Smartbuzz nie ma z góry określonego cennika. Lokalne pozycjonowanie, jak i zresztą każdą usługę, wyceniamy indywidualnie. Kluczowa jest dla nas także rozmowa i poznanie Twojego punktu widzenia. Wszystkie zebrane informacje: analiza strony, konkurencji oraz cele, do których wspólnie będziemy dążyli, pozwalają nam ustalić cenę i zakres działań idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań.

Jak wygląda współpraca ze Smartbuzz?

Ile czasu minie, zanim zauważę pierwsze efekty?
Zdobądź najwyższe pozycje w regionie
Oceń stronę:
5
Ocena: 5 Liczba głosów: 1