Pozycjonowanie stron Tychy

Pokaż się lokalnym klientom
Wypromuj swój biznes
Bądź liderem w swojej branży

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Jeżeli prowadzisz własny biznes, z pewnością chociaż raz zadałeś sobie to pytanie: jak dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów? Konkurentów na rynku przybywa, więc coraz trudniej przekonać odbiorców, że to właśnie z Twoich usług powinni skorzystać. Odpowiedzią na postawione pytanie może być pozycjonowanie stron internetowych.

Liczba internautów stale rośnie, dlatego jeśli prowadzisz sklep lub punkt usługowy w Tychach, rozważ pozycjonowanie lokalne. Dzięki niemu dotrzesz do sporej grupy nowych klientów i rozkręcisz swój biznes na dobre!

Pozycjonowanie sklepów internetowych Tychy – sprawdź, jak można sprzedawać więcej

Pozycjonowanie strony to forma marketingu, która ma na celu przede wszystkim przyciągnięcie klientów z Twojego miasta i najbliższych okolic. Jeżeli prowadzisz sklep w Tychach, wejście do świata online oznacza otwarcie wielu drzwi, które mogą tylko pomóc w osiągnięciu Twoich celów biznesowych.

Prowadząc sklep fizyczny i jego odpowiednik w sieci, zwiększasz swoje szanse na wypracowanie zysku – klienci mają wybór, czy kupić produkt przez internet, czy bezpośrednio w Twoim sklepie. Nie wszyscy przecież lubimy robić zakupy „w ciemno”. Zdarza się, że konsumenci przeglądają ofertę sklepu w domu na ekranie komputera, ale zakupu dokonują w sklepie, ponieważ wolą przed transakcją upewnić się, że produkt odpowiada ich oczekiwaniom i jest zgodny z opisem. To samo działa w drugą stronę – niektórzy preferują najpierw przyjść, przejrzeć ofertę firmy „na miejscu”, ale zakupu dokonują już w sieci.

Pozycjonowanie lokalne czy globalne – co będzie lepsze dla Twojego biznesu?

Zastanawiasz się, który typ pozycjonowania jest dla Ciebie? Oto najważniejsze różnice między pozycjonowaniem lokalnym a ogólnoświatowym:

hex white filling

Pozycjonowanie lokalne

Rozważ SEO lokalne, kiedy chcesz przede wszystkim trafiać do mieszkańców Tychów i okolic. Jako profesjonalna agencja SEO dobierzemy skuteczną strategię skupiającą się na frazach lokalnych związanych z Twoim biznesem. Skoncentrujemy się na optymalizacji strony internetowej, pozyskiwaniu linków oraz pomożemy Ci założyć i zoptymalizować Profil Firmy w Google.

hex white filling

Pozycjonowanie globalne

Globalne SEO przyda się, jeśli chcesz „wypłynąć” na szerokie wody i trafić ze swoją ofertą do klientów na całym świecie. Aby Ci to umożliwić, skupiamy się na zwiększeniu widoczności strony internetowej m.in. poprzez publikowanie wartościowych treści, jakościowy link-building czy optymalizację serwisu.

Które firmy mogą skorzystać na pozycjonowaniu lokalnym w Tychach?

Pozycjonowanie Tychy znacząco zwiększy Twoje szanse na dotarcie do potencjalnych klientów. Sprawdź, które branże mogą zyskać najwięcej dzięki tej technice:

 • budowlana,
 • fitness,
 • prawnicza,
 • lekarska,
 • motoryzacyjna,
 • gastronomiczna,
 • hotelarska,
 • logistyczna.
Wyniki wyszukiwania w Tychach

Pozycjonowanie Tychy - https://www.google.pl/

Jakie frazy są najczęściej wyszukiwane w Tychach? W ujęciu miesięcznym:

FrazaLiczba wyszukiwań*
Pozycjonowanie Tychy50
Pozycjonowanie stron Tychy40
Tanie pozycjonowanie Tychy20
Pozycjonowanie stron internetowych Tychy10
Pozycjonowanie stron www Tychy10

*Źródło: https://www.senuto.com/pl/

Pozycjonowanie Tychy – jak to robić, by było skuteczne?

hex white filling
Audyt SEO

Na początku przeprowadzamy kompleksową analizę Twojej witryny internetowej. Wyszukujemy błędy, sprawdzamy jakość linkowania oraz wiele więcej. Po zakończonym audycie przygotowujemy pełny raport z działania Twojej strony i dajemy Ci go do wglądu.

hex white filling
Strategia

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych wymaga przygotowania odpowiedniej strategii. Poznajemy Twoje cele biznesowe i na podstawie ich oraz audytu, przystępujemy do działań w witrynie.

hex white filling
Wdrożenia

To etap, w którym teoria ustępuje miejsca praktyce. Tutaj podejmujemy konkretnie działania, które poprawią pozycję Twojej strony w sieci – skupiamy się m.in. na linkowaniu, usuwaniu błędów czy optymalizowaniu szybkości działania serwisu.

hex white filling
Monitoring

Jesteśmy doświadczoną agencją SEO, dlatego doskonale wiemy, że pozycjonowanie to nieustanny proces udoskonalania różnych aspektów na stronie. Dlatego stale monitorujemy wykresy i przystępujemy do działania, jeśli wymaga tego sytuacja.

Zleć nam audyt swojej witryny

SEO Tychy - Profil Firmy w Google. Dotrzyj do nowych klientów

Profil firmy w Tychach

Pozycjonowanie Tychy - https://www.google.pl/

Pozycjonowanie stron internetowych Tychy warto wzbogacić o Profil Firmy w Google. Pomaga on w zwiększeniu ruchu na stronie i podniesieniu współczynnika konwersji, co z kolei przekłada się na większe zyski. Masz wątpliwości, jak zacząć? Bez obaw! Pomożemy Ci założyć i zaktualizować profil Twojej firmy tak, aby zmaksymalizować szanse na zdobycie nowych klientów.

Dzięki Profilowi Firmy w Google konsumenci dowiedzą się m.in. w jakich godzinach jest otwarty Twój sklep lub punkt usługowy i co oferuje. Mają również możliwość poznania opinii innych klientów. To też dobre miejsce dla Ciebie – możesz na bieżąco komunikować się z nabywcami i odpowiadać na ich opinie czy uwagi. Dbaj o dobre relacje z kupującymi i aktualność Twojej wizytówki, a szybko zauważysz efekty.

Pozycjonowanie stron Tychy – kluczowe elementy

Pozycjonowanie strony internetowej pomaga w zdobyciu nowych klientów, budowaniu świadomości marki i zwiększeniu zysków. Mamy wieloletnie doświadczenie w tym obszarze i wiemy, jakie działania należy podjąć, aby poprawnie zoptymalizować serwis pod kątem SEO. Oto przykładowe aspekty, na których się skupiamy:

 1. Zgodność z user experience (UX)

  Jesteśmy ekspertami w zakresie pozycjonowania serwisów internetowych, dlatego doskonale wiemy, że zapewnienie odpowiedniego doświadczenia klienta jest nieodzownym elementem SEO. Google podczas sprawdzania witryn zwraca szczególną uwagę np. na to, jak szybko się ładują, jaki mają design i czy poprawnie otwierają się na różnych monitorach. Strona zoptymalizowana pod kątem UX ma większe szanse na pozyskanie klienta.

 2. Frazy kluczowe

  Skuteczne SEO polega na dobraniu odpowiednich słów kluczowych, na które będzie rankowała Twoja witryna. Niebagatelną rolę w tym zakresie odgrywa analiza konkurencji. Aby ją wykonać, korzystamy z wielu narzędzi SEO, m.in. Screaming Frog, Senuto czy Ahrefs. Następnie przygotowujemy treści w oparciu i znalezione frazy.

 3. Wizytówki NAP

  Jako agencja SEO Tychy zajmujemy się również umieszczaniem wizytówek firmy w internecie. Rozwinięcie skrótu NAP to name, address and phone number, czyli najważniejsze informacje o Twoim biznesie, które pozwolą potencjalnemu klientowi na skontaktowanie się z Tobą, jeśli oferta go zainteresuje.

Content marketing i link building

Content marketing i link building to dwa bardzo ważne aspekty pozycjonowania, które zasługują nawet na osobny nagłówek! Zacznijmy od treści. Google premiuje witryny, na których często publikowane są wartościowe artykuły czy informacje zgodne z tematyką sklepu. Budowanie wizerunku eksperta w oczach przeglądarki (i przy okazji potencjalnego klienta) ma więc wielki wpływ na pozycję serwisu w SERP-ach. Jako profesjonalna agencja SEO zwracamy zatem szczególną uwagę na jakość materiałów, które są publikowane na Twojej stronie, dbając przy tym o poprawność językową, stylistyczną i nasycenie tekstów frazami kluczowymi.

SEO Tychy to również działania wykraczające poza samą witrynę internetową. Dbamy o poprawny profil linków m.in. poprzez pozyskiwanie odnośników z popularnych i cenionych witryn. Umieszczamy je w katalogach lub w portalach za pomocą artykułów sponsorowanych. W ten sposób budujemy autorytet Twojego sklepu.

Historie naszych klientów
Skuteczna migracja SEO sklepu z branży beauty
1170 fraz w TOP 10 dla platformy do wideokonsultacji
Wzrost ruchu organicznego o 348% w branży home and decor

SEO techniczne – dlaczego jest ważne?

Za terminem „techniczne SEO” kryje się wszystko to, czego użytkownik nie jest w stanie zobaczyć, wchodząc na stronę internetową. Niemniej, jest to aspekt, bez którego skuteczne pozycjonowanie stron nie ma racji bytu. Obejmuje szereg działań, takich jak usuwanie błędów, przekierowania czy stworzenie i optymalizację mapy witryny. Oczywiście jako agencja SEO Tychy również zajmujemy się wdrażaniem takich zmian.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne ze Smartbuzz

Indywidualnie dobrany specjalista
Indywidualny opiekun projektu

Przydzielamy Ci jednego opiekuna projektu, który dba o pozycjonowanie strony www. Macie bezpośredni kontakt i jest do Twojej dyspozycji. Pamiętaj, że nie ma głupich pytań!

Jasna współpraca
Rzetelność i terminowość

Cenimy sobie otwartą i transparentną współpracę. Regularnie otrzymujesz od nas raporty z postępami prac, a kiedy umawiamy się na konkretny termin wdrożenia czy przesłania analizy, możesz liczyć na naszą terminowość.

Najnowsze rozwiązania
Współpraca specjalistów z różnych dziedzin

Aby pozycjonowanie Tychy było skuteczne, korzystamy z pomocy specjalistów o różnych kompetencjach – od SEO, przez content, aż po analitykę.

Agencja SEO Tychy – czy musi być lokalna?

Nie musisz szukać firm z Tychów, aby pozycjonować się lokalnie. Postęp technologiczny sprawił, że takie działania można wykonywać z dowolnego miejsca na świecie. Najważniejsze jest to, by agencja, która proponuje rozwiązania z zakresu pozycjonowania stron internetowych, odpowiadała Twoim oczekiwaniom i miała doświadczenie.

Smartbuzz jest agencją z Opola, ale z powodzeniem pozycjonujemy strony m.in. dla klientów z Lublina, Krakowa, a nawet z zagranicy. Pamiętaj, że odległość między partnerami nie ma tutaj żadnego znaczenia – liczą się kompetencje specjalistów i dobra komunikacja.

Chcesz pozycjonować swoją firmę w Tychach?

Atrakcje w Tychach - co warto zwiedzić?

Muzeum Tyskich Browarów Książęcych

Tyski browar jest znany na całym świecie, dlatego nie sposób pominąć go w tym zestawieniu. Muzeum piwowarstwa jest udostępnione do zwiedzania i każdy może zobaczyć, jak wygląda proces warzenia tego trunku. Miejsce jest urokliwe i znajduje się w budynku kościoła ewangelickiego, który pochodzi z XX wieku, a w pobliskim pubie jest możliwość spróbowania świeżego piwa.

Muzeum piwa w Tychach

Źródłó: https://www.polskieszlaki.pl/tychy.html

Tychy - Paprocany

Źródłó: https://www.polskieszlaki.pl/tychy.html

Jezioro Paprocany

Jezioro Paprocany to sztuczny zbiornik wodny, będący jednocześnie wielkim kompleksem rekreacyjnym. W ciepłe dni miejsce tętni życiem, a udostępnione atrakcje, m.in. wypożyczalnia kajaków, pole namiotowe, plaża czy boiska sportowe, przyciągają tłumy ludzi, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas. Wokół samego jeziora znajduje się deptak i ścieżka rowerowa – idealne miejsce na oderwanie się od zgiełku miasta!

Tyskie Mozaiki

Kolorowe mozaiki rozsiane po całym mieście to pamiątka po latach 60. i 70. ubiegłego wieku. Zostały stworzone głównie przez Franciszka Wyleżucha i można je spotkać np. na budynkach bibliotek czy teatrów. Skąd jednak pomysł, aby budynki publiczne upiększać mozaikami? W latach 60. XX w. doszło do ujednolicenia konstrukcji budynków, które od tego czasu najczęściej przybierały formy geometryczne. Dodatkowo inwestor mógł przeznaczyć 1% budżetu na akcenty plastyczne, a mozaiki nie były kosztowne.

Mozaiki w Tychach

Źródło: tychy.info

FAQ

Jak długo trwa proces pozycjonowania strony w Tychach?

Pozycjonowanie stron to długotrwały proces, który zależy od wielu czynników, m.in. od kondycji witryny na starcie działań SEO czy strategii pozycjonowania. Algorytmy Google są na bieżąco tworzone i udoskonalane, dlatego nie ma jednej recepty na to, aby wypozycjonować witrynę. Przyjmuje się jednak, że na pierwsze efekty działań SEO czeka się od kilku do kilkunastu miesięcy.

Nie możemy podać konkretnej daty, kiedy Twoja strona znajdzie się na górze wyników wyszukiwania. Możemy natomiast zapewnić, że mamy wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowanych ekspertów, dla których marketing internetowy nie ma żadnych tajemnic. Umów się na audyt swojej strony i przekonaj się!

Jakie są koszty pozycjonowania na Tychy?

Czy pozycjonowanie jest efektywne dla każdego rodzaju biznesu?

Czy moja strona internetowa wymaga specjalnych zmian do pozycjonowania?

Jak często powinienem aktualizować treść na mojej stronie w kontekście SEO?

Oceń stronę:
0