Pozycjonowanie stron Lublin

Skuteczne i efektywne SEO w lokalnym wydaniu

Pokaż się lokalnym klientom
Wypromuj swój biznes
Zbuduj wysokie pozycje w Google

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Prowadzenie lokalnego biznesu wiąże się z dużym nakładem czasowym i finansowym. Wielu przedsiębiorców, mimo ogromnych starań, wciąż nie może dotrzeć i przekonać do siebie nowych klientów. W wielu przypadkach rozwiązaniem może być dodatkowa aktywność w internecie - pozycjonowanie strony internetowej. Zobacz, czym to konkretnie jest i co możesz zyskać dzięki SEO.

Kto powinien zainwestować w SEO Lublin?

Pozycjonowanie stron internetowych Lublin to opłacalne praktycznie w każdej firmie. Jakie branże najczęściej korzystają z usług SEO?

  • Beauty,
  • logistyczna,
  • hotelarska,
  • gastronomiczna,
  • motoryzacyjna,
  • budowlana,
  • florystyczna,
  • modowa.
Profil Firmy w Google - hotele Lublin

Pozycjonowanie stron Lublin - dlaczego warto to robić?

Budowanie świadomości firmy - jednym z najefektywniejszych sposobów dotarcia do potencjalnego klienta jest promocja firmy w internecie. Pozycjonowanie stron internetowych pomoże Ci zbudować pozycję lidera, zainteresować nowych kupujących i podkreślić wiarygodność Twojego biznesu. W czasach, gdy klienci mają do wyboru tysiące sklepów, renoma będzie wyróżnikiem i zachętą do kupienia akurat w Twoim sklepie/skorzystania z Twojej usługi.
Prześcignięcie konkurencji - mimo że pozycjonowanie stron oczywiście w całości odbywa się w internecie, jego efekty zobaczysz w swoim sklepie stacjonarnym lub punkcie usługowym (w zależności od tego, jaki biznes prowadzisz). Jak to działa? Najczęściej lokalni lub przyjezdni klienci, zanim podejmą decyzję o zakupie, sprawdzają wyniki wyszukiwania, czyli np. wpisują w Google „restauracja Lublin”. Jeśli na górze listy pojawi się Twoja firma, zwiększasz prawdopodobieństwo, że to właśnie Ciebie wybiorą. Tym samym wyprzedzisz konkurencję.
Zdobycie lokalnych klientów - proces pozycjonowania ma na celu dotarcie do jak największej liczby zainteresowanych Twoimi usługami/produktami. Właśnie po to budujemy widoczność witryny. Jeśli Twoja strona zajmuje wysoką pozycję w Google, łatwiej będzie Ci pozyskać nowych klientów. Sam z pewnością rzadko docierasz na dziesiątą stronę w Google. Bez pozycjonowania, właśnie tam może znajdować się Twoja witryna…
Zwiększenie zysków - choć pozycjonowanie lokalne wiąże się z pewnymi kosztami, te mogą się zwrócić już po kilku miesiącach współpracy! Gdy tylko zauważysz ruch w swoim biznesie, nowych i powracających klientów, zwiększą się zyski Twojej firmy.

Pozycjonowanie stron Lublin z agencją Smartbuzz

Zgodność z wytycznymi
Bazowanie na twardych danych

Nie koloryzujemy wyników. Podstawą naszych działań są wyniki z narzędzi analitycznych, które czarno na białym pokazują aktualny stan Twojej witryny.

Indywidualnie dobrany specjalista
Doradztwo i edukacja

Jeśli tylko nasi Klienci wyrażą taką chęć, udostępniamy materiały, dzięki którym łatwiej zrozumieć proces pozycjonowania i zagadnienia związane z SEO.

Doradzamy w SEO
Terminowość

Nie przekraczamy ustalonych terminów. W związku z tym możesz mieć pewność, że raporty dostaniesz zawsze na czas.

Pozycjonowanie Lublin - co wchodzi w jego skład?

Optymalizacja techniczna - większość zmian optymalizacyjnych nie jesteś w stanie dostrzec gołym okiem. Wdrożenie ich jest jednak kluczowe, by pozycjonowanie stron przyniosło oczekiwany efekt. Co konkretnie wchodzi w optymalizację techniczną? Między innymi usunięcie błędów na stronie; sprawdzenie błędów 404, poprawności renderowania strony przez wyszukiwarkę i komend w pliku robots.txt; usunięcie kanibalizacji, optymalizacja adresów URL i przekierowań.

Wizytówki NAP - jeśli chcesz pokazać się lokalnym klientom, wizytówki okazują się świetnym pośrednikiem. Dzięki umieszczeniu w nich nazwy Twojej firmy, adresu i kontaktu, klienci łatwiej do Ciebie dotrą. Zadaniem naszego działu content marketingu jest przygotowanie jakościowych opisów Twojej działalności, a następnie wybranie najlepszych miejsc do umieszczenia NAP-ów. Najczęściej są to katalogi branżowe i lokalne strony internetowe.

Profil Firmy w Google - Profil to miejsce, w którym dodajesz szczegółowe informacje na temat Twojej firmy, a przede wszystkim jej siedziby. Możesz uzupełnić opis o: godziny otwarcia, numer telefonu, adres, link do strony internetowej. Z łatwością dodasz też zakres usług oraz zdjęcia. Ważne w kontekście Profilu są także opinie klientów - recenzje można dodawać bezpośrednio na Twoją wizytówkę. Jeśli będą pozytywne, zwiększasz szansę na odwiedzenie Twojego punktu przez nowych klientów.

Link building - poprawnie tworzone linkowanie wpływa na współczynnik konwersji. Właśnie dlatego planujemy strategię link buildingową. W zakres naszych działań wchodzi linkowanie wewnętrzne (w obrębie Twojej strony), zewnętrze (do innych domen) oraz przychodzące (z domen zewnętrznych do Twojej). W efekcie Google dostaje sygnały, że Twoja strona jest jakościowa i warta wypromowania w sieci.

Efektywne SEO Lublin - jak działamy?

hex white filling

Audyt witryny

Żeby tworzyć skuteczne pozycjonowanie stron www, najpierw musimy wykonać audyt SEO. W tym kroku sprawdzamy wszystkie elementy, mające wpływ na pozycję, m.in. słowa kluczowe, linkowanie wewnętrzne oraz linkowanie zewnętrzne, a także techniczne aspekty witryny.

hex white filling
Strategia działań

Znając każdy zakamarek Twojej witryny, do ustalenia najlepszej strategii potrzebujemy jeszcze tylko poznać cel, który chcesz osiągnąć i oczekiwania względem naszej agencji SEO. Omówimy to z Tobą na spotkaniu.

hex white filling
Wdrożenia

Już od pierwszych dni budujemy widoczność strony i staramy się trafić do szerszego grona odbiorców. Skuteczne pozycjonowanie stron to m.in.: odpowiednie frazy kluczowe, jakościowy content marketing i poprawność wdrożeń technicznego SEO. Właśnie tymi elementami się zajmujemy.

hex white filling
Kontrola

By pozycjonowanie stron www miało jak najlepszy efekt, konieczne jest kontrolowanie wdrożeń. Narzędzia analityczne, które są podpięte pod Twoją stronę, monitorują ją 24/7. Dzięki temu na bieżąco śledzimy postępy w widoczności witryny i pozycji w SERPach.

Sprawdź potencjał swojej witryny
Poznaj historie sukcesów naszych Klientów
1170 fraz w TOP 10 dla platformy do wideokonsultacji
Wzrost ruchu organicznego o 348% w branży home and decor
Skuteczna migracja SEO sklepu z branży beauty

Agencja SEO Lublin - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Częstotliwość i jakość kontaktu

Czy otrzymujesz jasne odpowiedzi na swoje pytania? Czy agencja wychodzi z inicjatywą kontaktu z Tobą?

Portfolio firm

Najlepsza agencja SEO w Lublinie powinna mieć rozbudowane portfolio. Sprawdź także case studies i opinie o firmie.

Sposób rozliczenia

Odradzamy kupowanie pakietów SEO. Sprawdź, czy agencja oferuje strategię szytą na miarę i comiesięczny abonament na określoną kwotę.

Pozycjonowanie w Lublinie - lokalnie czy szerzej?

Pozycjonowanie lokalne

Lokalne pozycjonowanie stron sprawdzi się w przypadku lokalnych biznesów. Jeśli zależy Ci na dotarciu do mieszkańców, przyjezdnych i ludzi z okolicznych miejscowości, pozycjonowanie lokalne będzie prawdopodobnie najskuteczniejszą opcją. Wówczas nasi specjaliści dobiorą swoje działania tak, by dotrzeć prezycyjnie do Twojej grupy docelowej. Żeby to zrobić, wyszukają odpowiednich słów kluczowych, wykorzystają moc content marketingu oraz dostosują stronę pod wymagania wyszukiwarki.

Pozycjonowanie szerokie

Szerokie pozycjonowanie stron internetowych, głównie ze względu na większą - bo ogólnopolską - konkurencję, jest bardziej czasochłonne. Wymaga od specjalistów nieco innego sposobu działania. Znaczenie będzie miał przede wszystkim przemyślany link building i jakościowy content makreting.

Chcąc realizować pozycjonowanie stron www, trzeba mieć na uwadze większe wydatki związane z SEO i treściami. W końcu nie konkuruje się już tylko z biznesami w Lublinie, a z firmami z całej Polski :)

Pozycjonuj stronę w Smartbuzz

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje pozycjonowanie w Lublinie?

Każdy nasz potencjalny klient może liczyć na indywidualną wycenę pozycjonowania swojej strony. Krótką analizę witryny wykonuje ekspert SEO, który przy pomocy narzędzi krok po kroku sprawdza najważniejsze elementy. Bierze pod uwagę w szczególności: ruch i widoczność, profil linków domeny, techniczne zmiany optymalizacyjne, SXO, content marketing i wiele innych. Zbadanie tych wszystkich elementów pozwala nam określić kwotę abonamentu, ale także sprawia, że pozycjonowanie będzie jeszcze efektywniejsze.

Wycenę usługi na pozycjonowanie strony internetowej wysyłamy jeszcze przed podpisaniem umowy. Możesz dokładnie przemyśleć naszą ofertę, a gdy się zdecydujesz - weźmiemy się do pracy już od pierwszego dnia po podpisaniu umowy! :)

Jak długo trzeba czekać na efekty SEO lokalnego w Lublinie?

Co jest potrzebne, by zacząć pozycjonować się lokalnie?

Pozycjonowanie lokalne w Lublinie
Oceń stronę:
5
Ocena: 5 Liczba głosów: 1