Pozycjonowanie stron Gdańsk

Bądź liderem w swojej branży
Zdobądź zaufanie klientów
Traf precyzyjnie do grupy docelowej

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Jeśli prowadzisz firmę, doskonale wiesz, jak trudno zyskać rozgłos i stać się liderem w swojej branży. Duża konkurencja sprawia, że Twój biznes może pozostać niezauważony przez konsumentów, a to z kolei przekłada się na małe zyski. Jak temu zaradzić? Proponujemy pozycjonowanie stron Gdańsk. SEO lokalne zyskuje na popularności, a jest to spowodowane coraz większą liczbą sklepów, które otwierają się w sieci. Pozycjonowanie pozwoli Ci dotrzeć do określonej grupy odbiorców i zwiększyć rozpoznawalność Twojej firmy.

Pozycjonowanie stron Gdańsk – kto może na tym skorzystać?

Pozycjonowanie stron internetowych to bardzo popularna technika, która pomoże Ci wybić się na listach wyszukiwania Google. Oto branże, które mogą najbardziej zyskać na lokalnym SEO:

  • fitness,
  • budowlana,
  • hotelarska,
  • motoryzacyjna,
  • gastronomiczna,
  • lekarska,
  • logistyczna,
  • beauty,
  • prawnicza.
Pozycjonowanie lokalne Gdańsk

Pozycjonowanie Gdańsk - https://www.google.pl/

Pozycjonowanie stron Gdańsk – z jakich elementów się składa?

hex white filling
Audyt SEO

Analiza kondycji Twojej witryny jest pierwszym krokiem w procesie pozycjonowania stron w Smartbuzz. Pozwala nam na sprawdzenie błędów na stronie, linkowania wewnętrznego i zewnętrznego oraz wielu innych aspektów. Po audycie sporządzamy raport, który następnie omawiamy z Tobą na spotkaniu.

hex white filling
Strategia

Strategię pozycjonowania przygotowujemy na podstawie analizy witryny oraz Twoich celów. Chcesz zadbać o poprawę konwersji czy iść bardziej w kierunku pozyskiwania potencjalnych klientów? To czynniki, które bierzemy pod uwagę podczas pozycjonowania.

hex white filling
Wdrożenia

W tym kroku podejmujemy praktyczne działania, mające na celu poprawę widoczności witryny, m.in. usuwamy błędy, optymalizujemy content na stronie i skupiamy się na link buildingu.

hex white filling
Monitoring

Działania SEO to proces, który nigdy się nie kończy, jeśli chcesz cały czas być na szczycie w wyszukiwarce Google. Dlatego stale kontrolujemy widoczność Twojej witryny i wprowadzamy zmiany, jeśli wymaga tego sytuacja.

Pozycjonowanie stron Gdańsk – ile kosztuje i czy jest opłacalne?

Pozycjonowanie stron internetowych to złożony proces, dlatego każda agencja SEO preferuje inny sposób rozliczenia. Możesz wykupić pakiet lub np. ustalić wynagrodzenie w zależności od wypracowanej pozycji w SERP-ach. Dla specjalistów Smartbuzz punktem odniesienia jest zawsze wynik analizy oraz Twoje oczekiwania. Na ich podstawie podejmujemy decyzję o dalszych krokach i wycenie projektu. To pozwoli Ci zdecydować, czy rozpocząć z nami współpracę.

Pozycjonowanie stron może być kosztowne, jednak patrząc z szerszej perspektywy, zapewnia wiele korzyści. Dzięki temu, że Twoja witryna zostanie zauważona, zwiększysz konwersję i ruch na stronie, a to z kolei przełoży się na większy zysk. Wyższe pozycje w Google zapewniają również budowanie świadomości marki wśród konsumentów.

Zleć nam audyt witryny

SEO Gdańsk – lokalne i ogólnopolskie SEO dla sklepów internetowych i stron firmowych

SEO lokalne w Gdańsku

Pozycjonowanie Gdańsk - https://www.google.pl/

SEO lokalne

Postaw na lokalne SEO, kiedy Twoją grupą docelową są mieszkańcy Gdańska lub okolic. Nasi specjaliści dobiorą strategię pozycjonowania, by skupiła się na frazach związanych z Twoją działalnością. Pomożemy Ci założyć i zoptymalizować Profil Firmy w Google, pozyskamy linki prowadzące do Twojej witryny i zadbamy o odpowiednie działanie serwisu.

SEO ogólnopolskie

SEO ogólnopolskie okaże się pomocne, jeśli ze swoją ofertą chcesz trafić do klientów z Polski. Wówczas również podejmiemy odpowiednie kroki, by zwiększyć widoczność strony internetowej. Skupiamy się wtedy m.in. na wysokiej jakości treściach, link buildingu czy doświadczeniu klienta.

Historie naszych klientów
Skuteczna migracja SEO sklepu z branży beauty
1170 fraz w TOP 10 dla platformy do wideokonsultacji

Wzrost ruchu organicznego o 348% w branży home and decor

Agencja SEO Gdańsk – czy musi być lokalna?

Rozwój technologii sprawił, że działania w internecie można prowadzić z dowolnego miejsca na świecie. Jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego, który ma siedzibę w Gdańsku, nie musisz szukać agencji SEO blisko Ciebie. Wystarczy, że znajdziesz w sieci agencję odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

Smartbuzz ma siedzibę w Opolu, ale z powodzeniem współpracujemy m.in. z firmami z Lublina, Warszawy, Krakowa czy nawet z zagranicy. Odległość nie jest żadnym wyznacznikiem sukcesu – najważniejsze są kompetencje specjalistów i dobry kontakt między agencją a klientem.

Pozycjonowanie lokalne Gdańsk z agencją Smartbuzz – doświadczenie i skuteczność

Pozycjonowanie stron www ma za zadanie wyróżnić serwis w oczach wyszukiwarki internetowej i zwrócić uwagę potencjalnego klienta. Wieloletnie doświadczenie w optymalizacji stron pozwala nam skupić się na wielu obszarach, a co za tym idzie – zmaksymalizować szansę na końcowy sukces. Oto aspekty, na które kładziemy nacisk:

hex white filling

Analiza słów kluczowych

Dobra strategia SEO wymaga odpowiedniego przygotowania, czyli wybrania odpowiednich słów lub fraz kluczowych, na które będziemy pozycjonować Twoją witrynę. W tym zakresie pomocna jest analiza konkurencji, dzięki której wiemy, na jakich frazach skupiają się inne firmy. Oczywiście najczęściej nie robimy tego manualnie. Wspomagamy się narzędziami, np. Surfer SEO, SEMSTORM czy Ahrefs.

hex white filling

Zgodność z user experience (UX)

Google premiuje strony, które są dobrze zoptymalizowane. Dlatego skupiamy się również na tzw. user experience, czyli doświadczeniu użytkownika. Co kryje się pod tym terminem? Na przykład szybkość ładowania witryny, jej design czy możliwość poprawnego otwarcia zarówno na monitorze komputera, jak i na tablecie czy smartfonie. UX na wysokim poziomie ma duży wpływ na pozyskiwanie nowych klientów.

hex white filling

Link building

Skuteczne pozycjonowanie stron oznacza również podjęcie działań poza samą witryną. Zalicza się do nich m.in. pozyskiwanie linków do Twojego serwisu. Nasi specjaliści umieszczają odnośniki prowadzące do strony na blogach, katalogach itd. Dzięki temu autorytet witryny rośnie, a co za tym idzie – poprawia się widoczność strony.

hex white filling

Techniczne SEO

Jako agencja SEO Gdańsk doskonale wiemy, że pozycjonowanie strony to szerokie pojęcie, które wymaga holistycznego podejścia. Dlatego nasze usługi pozycjonowania obejmują także aspekty, których nie widać z perspektywy użytkownika, m.in. usuwanie błędów, tworzenie przekierowań czy optymalizacja mapy witryny. Te elementy również są bardzo ważne w kontekście działań SEO.

hex white filling

Content marketing

Publikowanie wartościowych treści w witrynie jest ważne z perspektywy Google, które bardzo ceni jakościowy content. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by treści, które tworzymy, były łatwe do zrozumienia, poprawne językowo i przede wszystkim – nasycone frazami kluczowymi. Dzięki tym działaniom zwiększenie widoczności witryny w sieci jest tylko kwestią czasu.

hex white filling

Wizytówki NAP

Lokalne pozycjonowanie stron to również umieszczanie wizytówek Twojej firmy w sieci. Co oznacza ten skrót? Jest to: name, address and phone number, czyli krótkie przedstawienie informacji o biznesie, które może pomóc użytkownikom w podjęciu decyzji, czy wejść na Twoją stronę, czy nie. Jest to szybki i niezawodny sposób na pozyskanie klienta.

Profil Firmy w Google – kluczowy element pozycjonowania w Gdańsku

Profil Firmy w Google w pozycjonowaniu lokalnym odgrywa bardzo ważną rolę, ponieważ zwykle panuje tutaj mniejsza konkurencja w porównaniu do pozycjonowania ogólnopolskiego lub globalnego. Przyczynia się do zwiększenia ruchu na stronie i wzrostu konwersji, a w konsekwencji do wyższych zysków.

Założenie Profilu Firmy w Google nie jest trudne, ale aby zrobić to dobrze, warto poprosić o pomoc ekspertów. Pomożemy Ci zoptymalizować go tak, aby był dobrze widoczny w sieci. Dzięki temu potencjalni klienci będą mogli poznać dane kontaktowe Twojej firmy, przeczytać opinie klientów na jej temat, sprawdzić godziny otwarcia czy drogę do Twojego sklepu, jeśli ma fizyczny adres. Masz również możliwość odpowiadania na pytania i uwagi klientów. Rób to regularnie – jest to niezwykle pomocne w kontekście budowania zaufania do marki.

Profil Firmy w Gdańsku

Pozycjonowanie Gdańsk - https://www.google.pl/

Wypozycjonuj swoją firmę w Gdańsku

Atrakcje w Gdańsku – co warto zwiedzić?

Bazylika Mariacka Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Ta potężna budowla, zwana również „koroną Gdańska”, jest widoczna właściwie z każdego miejsca w mieście. Powstawała etapami przez 159 lat i została oddana do użytku na początku XVI wieku. Jest to największa ceglana świątynia gotycka w Europie, która może pomieścić co najmniej 20 tysięcy osób. Wieża bazyliki jest zakończona na wysokości 82 metrów i jest najwyższym punktem w mieście. Władze budynku umożliwiają zwiedzanie go z przewodnikami lub na własną rękę. Jest także możliwość wejścia na wieżę kościoła i podziwiania panoramy Gdańska. We wnętrzu bazyliki, pośród wielu bezcennych dzieł sztuki, znajduje się zegar astronomiczny, który został zbudowany w XV wieku. Ma 14 m wysokości, a turyści codziennie w południe mają okazję podziwiać jego działanie.

Bazylika Mariacka w Gdańsku

Źródło: www.wikipedia.pl

Stocznia w Gdańsku

Źródło: www.trojmiasto.wyborcza.pl

Stocznia Gdańska

Stocznia w Gdańsku była niegdyś miejscem pracy dla wielu mieszkańców tego miasta i okolic. Jest to jedna z największych stoczni w Polsce – z jej terenu wypłynęło ponad 1000 jednostek, w tym kontenerowce, statki pasażerskie, żaglowce itd. Teren stoczni to również miejsce szczególnie ważne dla Polaków w kontekście walki z władzami komunistycznymi. To tutaj w 1970 roku rozpoczął się strajk stoczniowców. W tym samym miejscu 10 lat później Lech Wałęsa podpisał porozumienia sierpniowe, które dopuściły do zarejestrowania NSZZ Solidarność. Obecnie stocznia to teren udostępniony do zwiedzania, na którym znajdują się muzea, zabytki czy pomniki, np. Pomnik Poległych Stoczniowców. Na jej terenie organizowane są również festiwale muzyczne, które dzięki nietypowej, przemysłowej scenerii przyciągają fanów z całego świata.

Długi Targ

Długi Targ jest przedłużeniem ulicy Długiej i pełni funkcję rynku. Na ponad 200-metrowej ulicy można znaleźć kamienice, zabytki, restauracje czy sklepy. To właśnie tutaj znajduje się m.in. słynna Fontanna Neptuna, której początki sięgają XVII wieku, i zabytkowy Ratusz Głównego Miasta. Spacer po ulicy można rozpocząć, przechodząc przez Bramę Zieloną, która stanowi kolejny interesujący obiekt na turystycznej mapie Gdańska. Trasa od zawsze stanowiła bardzo ważny element miasta. Odbywały się tutaj różnego rodzaju parady i ważne uroczystości. Dzisiaj natomiast ulica pełni rolę centrum, w którym każdy turysta może znaleźć coś dla siebie – od zwiedzania aż po zjedzenie pysznego obiadu.

Centrum w Gdańsku

Źródło: www.zwiedzanietrojmiasta.pl

FAQ

Czy pozycjonowanie lokalne to długotrwały proces?

Pozycjonowanie strony internetowej to proces, który wymaga czasu i pracy. Może przynieść efekty po kilku lub kilkunastu miesiącach. Jest to zależne od wielu czynników, m.in. kondycji witryny, jak również samych wytycznych SEO, które często się zmieniają.

Wobec tego nie możemy dokładnie określić czasu, w którym Twoja strona poszybuje w górę SERP-ów. Możemy natomiast zapewnić, że proces pozycjonowania w Smartbuzz jest nadzorowany przez grupę doświadczonych specjalistów ds. SEO i contentu, dla których marketing internetowy nie ma żadnych tajemnic. Dzięki temu pomożemy Ci w osiągnięciu wysokiej widoczności w sieci.

Czy Profil Firmy w Google jest konieczny przy pozycjonowaniu lokalnym?

Czy pozycjonowanie strony może pomóc w osiągnięciu lepszej widoczności lokalnej?

Ile kosztuje lokalne pozycjonowanie stron w Gdańsku?

Jak wybrać agencję do pozycjonowania stron?

Jak mierzyć efekty działań SEO?

Oceń stronę:
0