Pozycjonowanie stron Zabrze

Skuteczne i efektywne SEO w lokalnym wydaniu

Wyróżnij się w Google
Pokaż się lokalnym klientom
Zostaw konkurencję w tyle

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Prowadząc działalność gospodarczą, z pewnością wiesz, jak ważne jest dotarcie do nowych klientów. Coraz większą rolę zaczyna odgrywać w tym internet, gdzie możesz zareklamować swoje produkty lub usługi i dotrzeć do sporej liczby konsumentów. Pomóc w tym może pozycjonowanie witryn. Kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniej agencji SEO.

Lokalne SEO pomoże Ci nie tylko dotrzeć do większej liczby odbiorców z Twojego miasta, ale również zwiększyć dochody i znaleźć się na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Skuteczne pozycjonowanie stron www Zabrze

Dotarcie do określonej grupy odbiorców - lokalne pozycjonowanie pozwala zawęzić grupę potencjalnych klientów i dotrzeć do tych, którzy mieszkają w Zabrzu i są zainteresowani Twoimi produktami czy usługami. Pozwala to na oszczędności względem pozycjonowania globalnego i zwiększenie konwersji.
Dłuższe utrzymanie pozycji w Google - faktem jest, że działania SEO Zabrze potrzebują czasu, by przynieść pożądane efekty. Z drugiej strony, jeśli ta machina zacznie działać, pozycjonowane strony internetowe mają duże szanse, by osiągnąć wysoką widoczność. Jeśli będą na bieżąco monitorowane pod kątem wytycznych Google, mogą długo utrzymać się w wynikach wyszukiwania.
Wyróżnienie na tle konkurencji - w naszej agencji tworzymy wartościowe treści pod wyszukiwarkę Google, by poprawić widoczność Twojej witryny i ułatwić pozyskiwanie klientów. Dlatego jeśli masz konkurencję w Zabrzu, pozycjonowanie lokalne pozwoli Ci być krok przed nią. Wybicie się na listach Google z pewnością zachęci potencjalnych klientów do przejrzenia oferty i kupienia tego, po co przyszli.
Ułatwienie budowania relacji z lokalnymi partnerami biznesowymi - pozycjonowanie Zabrze może również ułatwić zawieranie umów z lokalnymi partnerami biznesowymi, takimi jak np. dostawcy czy sprzedawcy. Potencjalny współpracownik na pewno „wygoogluje” Twoją firmę w internecie. Jeśli zobaczy ją na szczycie listy, istnieje większa szansa na to, że zyska do Ciebie zaufanie i nawiąże współpracę.

Pozycjonowanie stron Zabrze - sprawdź, jak to robimy

hex white filling
Audyt SEO

Aby pozycjonowanie stron internetowych było skuteczne, najpierw analizujemy aktualny stan Twojej witryny - ruch, optymalizację techniczną, linkowanie i wiele innych aspektów. Następnie przygotowujemy obszerny raport, który omówimy z Tobą na spotkaniu.

hex white filling
Strategia

W tym kroku poznajemy Twoje oczekiwania. Na podstawie audytu oraz spotkania z Tobą, przystępujemy do stworzenia strategii, która pozwoli zwiększyć ruch w Twojej witrynie.

hex white filling
Wdrożenia

Czas na praktyczne działania! Bazując na audycie, zaczynamy pracę nad optymalizacją strony, usuwamy błędy oraz wdrażamy nowości. Natomiast dział contentu przygotowuje treści.

hex white filling
Analiza wyników

Środowisko Google dynamicznie się zmienia, dlatego też regularnie sprawdzamy wyniki naszych działań w różnych narzędziach analitycznych, by upewnić się, że pozycjonowanie stron w Zabrzu przebiega zgodnie z przyjętą przez nas strategią.

Chcesz sprawdzić stan swojej witryny?

Agencja SEO Zabrze - dlaczego warto wybrać Smartbuzz?

Zgodność z wytycznymi
Dopasowana strategia

Jako agencja SEO Zabrze wiemy, że każdy klient wymaga indywidualnego podejścia, dlatego możesz być pewny, że wszystkie działania, jakie podejmiemy dla widoczności Twojej firmy w internecie, będą ułożone pod Twoje wymagania.

Najnowsze rozwiązania
Współpraca specjalistów z różnych dziedzin

Aby pozycjonowanie lokalne Zabrze działało zgodnie z planem, wykorzystujemy kompetencje specjalistów z różnych dziedzin marketingu – SEO, contentu czy analityki.

Edukacja klientów
Doradztwo i edukacja

Zdajemy sobie sprawę, że terminologia SEO i rzeczy z nim związanych, mogą być problematyczne. Dlatego chętnie służymy pomocą i odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Pozycjonowanie Zabrze - które firmy mogą na tym skorzystać?

Sprawdź, m.in. jakie branże mogą zyskać, realizując pozycjonowanie stron www Zabrze:

 • hotelarska,
 • gastronomiczna,
 • motoryzacyjna,
 • farmaceutyczna,
 • rozrywkowa,
 • jubilerska,
 • florystyczna,
 • budowlana,
 • prawnicza.
Pozycjonowanie lokalne w Zabrzu

Pozycjonowanie Zabrze - https://www.google.pl/

Historie sukcesów naszych Klientów
1170 fraz w TOP 10 dla platformy do wideokonsultacji
Skuteczna migracja SEO sklepu z branży beauty
Wzrost ruchu organicznego o 348% w branży home and decor

Pozycjonowanie sklepów internetowych Zabrze - na co zwracamy uwagę?

Zgodność z user experience

W Smartbuzz rozumiemy, że skuteczne pozycjonowanie stron www opiera się nie tylko na SEO. Zapewniając świetny user experience (UX), zachęcasz klientów do powrotu na stronę Twojego sklepu. Dzięki temu zwiększasz zysk i rozszerzasz bazę konsumentów.

Techniczne SEO

Pozycjonowanie stron internetowych Zabrze to nie tylko stosowanie fraz kluczowych. Nasi specjaliści zajmą się też m.in. sprawdzaniem i eliminacją błędów w witrynie, pomogą Ci stworzyć mapę strony i zoptymalizują adresy URL oraz przekierowania.

Wizytówki NAP

Pozycjonowanie stron Zabrze to nie tylko SEO czy UX. Ważne jest również zbudowanie świadomości marki oraz zaznajomienie użytkowników z Twoją ofertą. Z pomocą przychodzą wizytówki NAP (nazwa firmy, adres, numer telefonu). Nasi specjaliści wyszukują wartościowe miejsca, takie jak katalogi tematyczne czy branżowe i umieszczają tam informacje o Twojej stronie.

Frazy kluczowe

Aby pozycjonowanie stron było efektywne, bardzo istotny jest dobór słów kluczowych. Nasi eksperci korzystają z najlepszych narzędzi do analizy, dzięki którym wybierają frazy, które pomogą Twojej witrynie piąć się w Google.

Pozycjonowanie lokalne w Zabrzu

Pozycjonowanie stron Zabrze - https://www.google.pl/

Popularność fraz w Zabrzu

 • Restauracja Zabrze - 3600
 • Kebab Zabrze - 2900
 • Teatr Zabrze - 2900
 • Naleśnikarnia Zabrze - 2900
 • Taxi Zabrze - 2900
 • Pizza Zabrze - 2400
 • Kantor Zabrze - 2400
 • Apteka Zabrze - 2400
hex white filling
Pozycjonuj swoją firmę w Zabrzu

FAQ - pozycjonowanie stron Zabrze

Ile kosztuje pozycjonowanie w Zabrzu?

Pozycjonowanie lokalne Zabrze w Smartbuzz nie ma z góry określonego cennika. Cenę ustalamy indywidualnie z klientem po zbadaniu jego potrzeb i przeprowadzeniu wstępnej analizy serwisu. Rozliczamy się na zasadzie comiesięcznego abonamentu. Jeśli jesteś ciekawy, ile może kosztować lokalne pozycjonowanie stron w Twoim mieście, odezwij się do nas na adres: kontakt@smartbuzz.pl lub telefonicznie: +48 727 508 073.

Jak długo trzeba czekać na efekty SEO lokalnego w Zabrzu?

Co jest potrzebne, by zacząć pozycjonować się lokalnie?

Atrakcje w Zabrzu - co warto zwiedzić?

Kopalnia Guido

Zabrze to górnicze miasto położone na Górnym Śląsku. Jedną z perełek turystycznych jest niewątpliwie zabytkowa Kopalnia Guido, czyli niedziałająca już kopalnia węgla kamiennego. Została udostępniona dla zwiedzających i z miejsca stała się wielką atrakcją. Zjechanie na dół tzw. szolą w kompletnych ciemnościach, ciasne alejki, potężna maszyneria, podwieszana kolejka, a nawet czynny pub - to tylko niektóre z rzeczy, które czekają na Ciebie w tym wyjątkowym miejscu. Dostępne są dwa poziomy - 170 m oraz 320 m. Kopalnia Guido jest częścią tzw. Szlaku Zabytków Techniki.

Kopalnia w Zabrzu

Źródło: https://kopalniaguido.pl/

Ogród botaniczny w Zabrzu

Źródło: https://mob.zabrze.pl/roslinnosc/

Ogród botaniczny

Jeśli masz ochotę na spacer blisko natury, dobrym pomysłem może być udanie się do ogrodu botanicznego w Zabrzu. To najstarsze tego typu miejsce na całym Górnym Śląsku. Znajduje się w nim ok. 3500 drzew i krzewów różnych gatunków. Ogród podzielony jest na część botaniczną i parkową. Znajdują się w nim również szklarnie, w których można podziwiać rośliny z innych stref klimatycznych. W samym ogrodzie odbywają się też różnego rodzaju wydarzenia, takie jak np. koncerty, festiwale, turnieje szachowe itd.

Dom Muzyki i Tańca

Budynek wzniesiony w 1959 roku wyróżnia się ciekawą architekturą oraz niepowtarzalnym, klimatycznym wnętrzem. Sala przez lata gościła największe gwiazdy muzyki polskiej i zagranicznej, jak również artystów kabaretowych czy teatralnych. W jednym z pomieszczeń budynku znajduje się kawiarnia, otwarta dla każdego. Można w niej zamówić kawę, ciasto i pograć w gry planszowe. Kawiarnia utrzymana jest w artystycznym klimacie. Cóż, nie mogło być inaczej, skoro mieści się w budynku DMiT oraz nadano jej nazwę… Artystyczna.

Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu

Źródło: https://miastozabrze.pl/

Oceń stronę:
0