Pozycjonowanie stron Poznań

Skuteczne i efektywne SEO w lokalnym wydaniu

Zdobądź zaufanie klientów
Zwiększ przychody firmy
Wyprzedź konkurencję

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Jeśli prowadzisz firmę w Poznaniu, doskonale wiesz, jak trudno wyróżnić się wśród konkurencji. Tradycyjne formy promocji zawodzą lub nie są wystarczające? Zobacz, czym jest pozycjonowanie stron Poznań i co możesz zyskać, współpracując z naszą agencją.

Skuteczne SEO pomoże Ci wyróżnić się i zająć TOPowe pozycje w wyszukiwarce. Dzięki temu trafisz do nowych klientów z Poznania, okolicznych miejscowości i przyjezdnych. Choć brzmi to bardzo prosto, proces pozycjonowania musi potrwać przynajmniej kilka miesięcy, żebyś mógł zobaczyć efekty. Warto jednak poczekać, bo korzyści jest wiele: zwiększenie świadomości marki, większy ruch w sklepie/lokalu, prześcignięcie konkurencji. Jeśli właśnie na tym Ci zależy, sprawdź, jak w Smartbuzz podchodzimy do pozycjonowania lokalnego.

Pozycjonowanie lokalne - sprawdź, jak to robimy

01
Audyt SEO Poznań

Ponieważ każda strona www ma inne potrzeby optymalizacyjne, naszym pierwszym krokiem będzie sprawdzenie Twojej witryny - od ruchu i widoczności, przez profil linków, aż po zmiany optymalizacyjne i SXO.

02
Wybór strategii

Wiedząc już, jak wygląda stan techniczny Twojej witryny, chcemy poznać Twoje oczekiwania co do współpracy. Mając komplet informacji, dział SEO tworzy strategię i ustala hierarchię zadań do realizacji na kolejne miesiące.

03
Wdrożenia

Ekspert SEO wraz ze swoim zespołem wdrażają zaplanowane zmiany, ale też na bieżąco monitorują stan witryny i w razie potrzeby reagują na wahania w SERPach. Co miesiąc dostaniesz od nas raport z wykonanych działań.

04
Ocena działań

Ciągła weryfikacja działań pozwala nam wyciągać trafne wnioski i na bieżąco dostosowywać się do wymagań Google. Korzystamy z najlepszych narzędzi na rynku, które monitorują Twoją stronę 24h/7.

Na czym polega pozycjonowanie w Poznaniu?

Content marketing

Jakościowe treści są ważne w całym procesie pozycjonowania stron w Poznaniu. By trafić do Twojej grupy docelowej, robimy research tematów, sprawdzamy słowa kluczowe i konkurencję. Następnie przygotowujemy treści, które przechodzą dodatkową weryfikację naszych redaktorów. Tak stworzone teksty są ciekawe dla użytkowników, ale też zgodne z wymaganiami Google.

Link-building

Strategia linkowania to jeden z ważniejszych elementów optymalizacji SEO Poznań. Linkowanie zewnętrzne ma na celu pokazanie, że content w witrynie opiera się na sprawdzonych źródłach. Natomiast linkowanie wewnętrzne pomaga Google ustalić hierarchię podstron. Właściwie stworzone linkowanie pozytywnie wpłynie na pozycjonowanie strony Poznań

Techniczne SEO

Audyt SEO pozwala wyciągnąć najwięcej wniosków co do nieprawidłowości w witrynie. Techniczne elementy mają kluczową rolę w całym SEO, a więc optymalizacja strony bez takich informacji będzie mijała się z celem. Choć zwykli użytkownicy nie są w stanie dostrzec tego rodzaju błędów, mają one znaczenie dla Google. Co zazwyczaj znajdujemy podczas analizy stron? Błędy w pliku robots.txt, źle stworzone mapy strony, brak optymalizacji obrazów, kanibalizacje słów kluczowych, podstrony z błędami 404 i wiele innych.

Profil Firmy w Google

Przy budowaniu widoczności witryny dla lokalnego biznesu duże znaczenie ma właśnie Profil Firmy w Google. Jest to kolejne miejsce, w którym - oprócz listy standardowych wyników wyszukiwania - może pojawić się Twoja marka. By tak się stało, nasi specjaliści pomagają w założeniu profilu i optymalizują go. Dzięki temu masz o wiele większe szanse, by trafić do szerszego grona odbiorców.

SXO

Obecne wymagania co do pozycjonowania nie zamykają się jedynie na technicznych aspektach witryny. Google kładzie duży nacisk na pozytywne doświadczenia użytkowników, dlatego pozycjonując witrynę, nie można pominąć tego elementu. Nasi specjaliści wiedzą, jakie elementy warto wdrożyć, by zatrzymać użytkownika i zwiększyć prawdopodobieństwo konwersji.

Wizytówki NAP

Jeśli chcesz znaleźć potencjalnego klienta z Poznania, wizytówki mogą w tym skutecznie pomóc. Przedstawiają bowiem krótki opis firmy wraz z nazwą (name), adresem (adress) i numerem telefonu (phone number). W ramach pozycjonowania przygotowujemy krótkie przedstawienie Twojej marki, a następnie publikujemy w specjalnie przeznaczonych do tego miejscach w sieci: katalogach branżowych, na lokalnych stronach itp.

Sprawdź potencjał swojej witryny

Kto może skorzystać na pozycjonowaniu lokalnym?

Prawdopodobnie nie ma branży, w której nie sprawdziłoby się pozycjonowanie stron www Poznań. Kto najczęściej decyduje się na promowanie w lokalnych wynikach wyszukiwania?

 • Specjaliści z branży motoryzacyjnej,
 • salony kosmetyczne, fryzjerskie i masażu;
 • specjaliści z branży budowlanej;
 • sklepy odzieżowe,
 • restauracje,
 • jubilerzy,
 • hotele,
 • kwiaciarnie.
Profil Firmy - Poznań

Skuteczne SEO Poznań - jakie korzyści daje?

Dotarcie do ściśle określonej grupy docelowej - pozycjonowanie www umożliwia wyświetlenie się Twojej strony potencjalnym klientom, którzy właśnie wpisują w wyszukiwarkę produkty/usługi, które oferujesz. Nie ma jednego przepisu, który mogą zastosować agencje SEO Poznań, by wznieść Twoją witrynę na szczyt Google. To praca zespołowa - zarówno specjalistów SEO, jak i content marketerów, którzy zajmują się link-buildingiem, optymalizacją techniczną i treściami.
Szybsze wypracowanie wyników w Google - lokalne pozycjonowanie sklepów Poznań jest zazwyczaj szybsze niż ogólnopolskie. Wynika to z faktu, że najczęściej frazy lokalne są mniej konkurencyjne niż zapytania ogólne. Jeśli więc Twoją grupą docelową są mieszkańcy Poznania i okolic, warto zgłosić się do nas po indywidualną wycenę na pozycjonowanie lokalne. Możesz się miło zdziwić, jak szybko i relatywnie tanim kosztem możesz znaleźć się na szczycie Google.
Zwiększenie zysków - wszystkie zalety pozycjonowania sprowadzają się do jednej (i pewnie dla Ciebie, jako właściciela firmy) najważniejszej kwestii - zwiększenia zainteresowania i w konsekwencji także zysków. Jeśli więc chcesz postawić na promocję i marketing internetowy, profesjonalne pozycjonowanie Poznań, które oferujemy, realnie wpłynie na jakość i efekty prowadzenia Twojego biznesu.
Zbudowanie pozycji lidera - pozycjonowanie stron internetowych Poznań służy poprawieniu pozycji w Google. Wiąże się to z większym współczynnikiem klikalności, czyli wejściami na stronę, a w rezultacie - z budowaniem świadomości marki, aż wreszcie z pozycją lidera na lokalnym rynku. Jeśli masz dużą konkurencję, która być może inwestuje w kampanie reklamowe w Google, możesz mieć trwalsze wyniki dzięki pozycjonowaniu.

Agencja SEO Poznań - dlaczego warto wybrać Smartbuzz?

Terminowość
Terminowość

Ustalone terminy są dla nas nieprzekraczalne. Dlatego możesz mieć pewność, że ustalonego dnia dostaniesz od nas maila z raportem.

Kompetencje web-dev
Kompetencje web-dev

Wywodzimy się z software house’u Smartbees. A to zobowiązuje :) Nasi specjaliści mają odpowiednią odpowiednią wiedzę z obszaru IT, która pomaga w działaniach SEO.

Doradztwo i edukacja
Doradztwo i edukacja

Rozumiemy, że dla klientów pozycjonowanie stron może być zawiłe. Dlatego o skomplikowanych tematach SEO opowiadamy w najprostszych słowach.

Pozycjonowanie sklepów internetowych Poznań - lokalnie i globalnie

Pozycjonowanie lokalne Poznań

Jeśli masz biznes nastawiony na klientów z Twojego miasta, nie będzie Ci się opłacało pozycjonowanie ogólnopolskie, a tym bardziej pozycjonowanie globalne. Najlepsze będzie w tym przypadku lokalne pozycjonowanie sklepu czy salonu. To opłacalne nie tylko pod kątem finansowym, ale zwłaszcza efektywności. W takim przypadku budujemy widoczność strony internetowej i całego Twojego biznesu z nastawieniem na konkretną grupę docelową z Poznania i okolic. Dzięki temu zwiększysz szanse na dotarcie do osób faktycznie zainteresowanych Twoimi produktami czy usługami.

Pozycjonowanie globalne

Ten rodzaj pozycjonowania stron internetowych zakłada budowanie widoczności na cały świat. Sprawdzi się więc, jeśli masz biznes, z którym chcesz wyjść poza granice naszego państwa. Decydują się na niego zazwyczaj duże firmy, które podbiły już polski rynek i pragną pokazać się globalnie. Mając firmę nastawioną na zagranicznych odbiorców, ten wybór będzie dla Ciebie.

Jeśli jednak masz małą bądź średnią firmę, której potencjalni klienci znajdują się na miejscu, zacznij od pozycjonowania lokalnego. Gdy Twój biznes będzie się rozrastał, wtedy warto rozszerzyć działania.

Historie sukcesów naszych Klientów
1170 fraz w TOP 10 dla platformy do wideokonsultacji
Skuteczna migracja SEO sklepu z branży beauty
Wzrost ruchu organicznego o 348% w branży home and decor

Popularność fraz w Poznaniu

 • Restauracje Poznań - 27100,
 • hotel Poznań - 18100,
 • nocleg Poznań - 9900,
 • kantory Poznań - 8100,
 • kawiarnia Poznań - 8100,
 • sushi Poznań - 8100,
 • siłownia Poznań - 8100,
 • escape room Poznań - 8100,
 • fryzjer Poznań - 6600,
 • kebab Poznań - 6600.
Pozycjonuj swoją firmę w Poznaniu

Pytania i odpowiedzi - pozycjonowanie stron Poznań

Ile kosztuje pozycjonowanie w Poznaniu?

W naszej agencji każde pozycjonowanie strony internetowej wyceniamy indywidualnie na podstawie analizy. Po jej wykonaniu, jeszcze przed podpisaniem umowy, omawiamy wyniki z klientem. Po podjęciu współpracy wykonujemy audyt, w którym sprawdzamy każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, który może mieć wpływ na pozycje Twojej strony w Google. Otrzymasz wówczas kilkadziesiąt stron analizy ręcznej (wykonanej przez eksperta SEO) i z pomocą renomowanych narzędzi (Senuto, Ahrefs, Surfer SEO itd.) oraz rozpisane priorytetowe zadania zarówno dla naszego zespołu, jak i Twojej agencji IT.

Działamy transparentnie i z najwyższą jakością już od samego początku współpracy. Dlatego w odróżnieniu od innych agencji, nie oferujemy pakietów SEO. Każda witryna wymaga innej optymalizacji i to, co sprawdzi się w jednym przypadku, może być nawet niekorzystne w drugim. Raportujemy wyniki naszych działań - raz w miesiącu otrzymasz od nas dokument z podsumowaniem. Dodatkowo opiekun Twojej strony odpowie na ewentualne pytania.

Jak długo trzeba czekać na efekty SEO lokalnego w Poznaniu?

Co jest potrzebne, by zacząć pozycjonować się lokalnie?

Ile muszę zapłacić za Profil Firmy w Google?

Jak zweryfikować, która agencja będzie najlepsza do pozycjonowania strony?

Jak mierzone są efekty SEO?

Atrakcje w Poznaniu - co warto zwiedzić?

Park Cytadela

Ten jeden z najbardziej znanych i reprezentacyjnych parków Poznania znajduje się na Wzgórzu Winiarskim. Niegdyś na tym terenie stworzono fort Winiary. Na odwiedzających czekają tutaj tablice informacyjne z historią parku. Wizytówką Cytadeli jest piękny ogród różany - Rosarium, a także ogród wodny i kwiatów letnich. Na miejscu znajdują się atrakcje zarówno dla dorosłych (m.in. Muzeum Uzbrojenia), jak i dzieci (plac zabaw).

Park Cytadela

Źródło: Let it happen

Zamek cesarski Poznań

Źródło: Dzieje

Zamek Cesarski

Budowa zamku rozpoczęła się w 1905 roku na zlecenie niemieckiego cesarza Wilhelma II. W trakcie dziesięcioleci zamek pełnił wiele ról, w tym między innymi był miejscem zamieszkania Prezydenta Rzeczypospolitej. Obecnie można podziwiać zamek nie tylko z zewnątrz, ale także zwiedzać jego środek. Chętni mogą skorzystać również ze zwiedzania z przewodnikiem.

Rogalowe Muzeum Poznania

Na wielbicieli rogali świętomarcińskich, które pochodzą właśnie z Poznania, czeka specjalne muzeum! To tutaj można poznać historię i tradycję związaną z tym słodkim wypiekiem. Miejsce oferuje wizyty indywidualne i grupowe, połączone z degustacją. To świetna opcja także dla rodzin. Muzeum gwarantuje bowiem połączenie edukacji o kulturze Poznania ze swobodną atmosferą i dużą dawką śmiechu.

Muzeum Rogala w Poznaniu

Źródło: Facebook

Oceń stronę:
0.0