Pozycjonowanie stron Bydgoszcz

Skuteczne i efektywne SEO w lokalnym wydaniu

Wyprzedź konkurencję
Pokaż się lokalnym klientom
Zbuduj wysokie pozycje w Google

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Obecnie prowadzenie firmy staje się coraz większym wyzwaniem. Spora konkurencja na rynku zmusza przedsiębiorców do szukania alternatyw, np. w internecie. Sieć pozwala m.in. na dotarcie do szerszego grona odbiorców i reklamowanie swoich produktów czy usług. Jednak tu konkurencja również jest coraz większa, a widoczność w wyszukiwarkach internetowych staje się kluczem do sukcesu. Z pomocą przychodzi pozycjonowanie stron www. Jest to technika, która zyskuje na popularności, ponieważ pozwala na zwiększenie widoczności w sieci.

Dzięki SEO będziesz w stanie dotrzeć do konkretnej grupy docelowej i wybić się w wynikach wyszukiwania Google. Odpowiednie działania, np. content marketing lub pozyskiwanie wartościowych linków, powinny dać długofalowe efekty w postaci wyprzedzenia innych stron.

Pozycjonowanie Bydgoszcz - na czym polega?

Content marketing

Obecnie treść jest bardzo ceniona przez Google, dlatego warto zadbać o content różnego rodzaju – wpisy blogowe, newsy itd. Nasi specjaliści SEO, korzystając z narzędzi analitycznych, sprawdzają frazy kluczowe dla danego tematu, a dział contentu dba o to, by tekst brzmiał naturalnie oraz był łatwy w odbiorze. W ten sposób możesz mieć pewność, że wpis będzie ciekawy dla użytkownika i prawidłowy od strony technicznej.

User experience

Na pozycjonowanie stron internetowych składa się również tzw. UX – doświadczenie klienta. Responsywność witryny, wygląd, szybkość ładowania – to czynniki, które decydują, czy po wejściu pierwszy raz na serwis, klient chce kontynuować wizytę, czy też nie. Nasi specjaliści wiedzą, jak zoptymalizować witrynę i zachęcić tym samym użytkownika do dokonania zakupu lub zapisania się do newslettera.

Profil firmy w Google

Zbuduj świadomość marki poprzez stworzenie Profilu Firmy – miejsca, w którym użytkownicy będą mogli dowiedzieć się czegoś więcej o Twoim biznesie, poznać opinie klientów i skontaktować się z Tobą. Nasi specjaliści pomogą w tworzeniu profilu, jak również zoptymalizują go, by był zgodny ze standardami Google.

Techniczne SEO

Pozycjonowanie stron internetowych to również optymalizacja witryny i dbanie o czynniki, które nie są widoczne dla użytkowników. To właśnie takie detale sprawiają, że Twoja witryna ma szanse piąć się na szczyt wyników wyszukiwania Google. Usuwanie błędów 404 na stronie, optymalizacja pliku robots.txt czy poprawa mapy witryny – to tylko niektóre aspekty SEO, które optymalizujemy z pomocą Twojego zespołu IT.

Link building

Na pozycjonowanie składa się stworzenie jakościowego profilu linków. Linkowanie wewnętrzne pomaga użytkownikowi w przechodzeniu między podstronami oraz umożliwia Google łatwiejsze indeksowanie witryny. Linkowanie zewnętrzne natomiast kieruje ruch do Twojego serwisu z innych platform. Nasi specjaliści dbają o to, by umieszczać linki na sprawdzonych stronach o tematyce zbliżonej do Twojej witryny.

Wizytówki NAP

Wizytówki NAP (name, address, phone number) to krótkie przedstawienie Twojej firmy, które może pomóc niezdecydowanemu użytkownikowi podjąć decyzję, czy wejść na stronę, czy nie. Nasi specjaliści przygotowują takie wizytówki, a następnie publikują je np. w sprawdzonych katalogach firm.

Pozycjonowanie Bydgoszcz - kto może na nim zyskać?

Pozycjonowanie stron może pomóc Ci budować świadomość Twojej marki w internecie oraz przyciągnąć nowych klientów. Oto branże, które mogą najbardziej zyskać:

 • hotelarska,
 • budowlana,
 • fitness,
 • gastronomiczna,
 • motoryzacyjna,
 • prawnicza,
 • logistyczna,
 • beauty,
 • lekarska.
Branża budowlana w Bydgoszczy

Pozycjonowanie Bydgoszcz - https://www.google.pl/

Lokalne pozycjonowanie stron w Bydgoszczy - dlaczego warto?

Zbudujesz pozycję lidera - lokalne pozycjonowanie pozwoli Ci wybić się na listach wyszukiwania Google i budować świadomość marki. Wysokie pozycje w sieci na pewno zwrócą uwagę potencjalnych klientów, którzy po wpisaniu frazy najczęściej patrzą na kilka najwyższych pozycji w Google. Dzięki temu zbudujesz pozycję lidera w swojej branży i zwiększysz zysk.
Zwiększysz konwersję - dzięki wysokim pozycjom w wynikach Google, zyskasz bazę klientów, którzy będą regularnie wracali do Twojego sklepu. Wyższe pozycje w SERP-ach oznaczają większe zaufanie użytkowników. Dobrze wypozycjonowany serwis na pewno zadziała pozytywnie na potencjalnego klienta i zwiększy współczynnik konwersji.
Zdobędziesz wysokie pozycje na zapytania lokalne - pozycjonowanie lokalne z reguły daje szybsze wyniki niż ogólnopolskie czy globalne. Jest tak za sprawą fraz lokalnych, które są mniej popularne i można się na nich wybić w krótszym czasie. Jako agencja SEO znajdziemy najczęściej wpisywane w wyszukiwarkę frazy przez mieszkańców Twojego miasta i okolic i pomożemy Ci we wzniesieniu Twojego biznesu na wyższy poziom.
Zwiększysz szanse na utrzymanie pozycji - skuteczne pozycjonowanie stron www przybliża do zachowania stabilnej pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Mimo że samo dojście na szczyt jest dużym sukcesem, utrzymanie miejsca w SERP-ach to również wyzwanie. Należy zatem monitorować i analizować najnowsze wymagania pod kątem SEO, by utrzymać pozycję.
Chcesz pozycjonować swój biznes w Bydgoszczy?

Popularne frazy w Bydgoszczy (wraz z liczbą wyszukiwań w ujęciu miesięcznym)

 • restauracja Bydgoszcz - 18100,
 • hotel Bydgoszcz - 12100,
 • taxi Bydgoszcz - 12100,
 • kantor Bydgoszcz - 9900,
 • kebab Bydgoszcz - 8100,
 • apteka Bydgoszcz - 6600,
 • fryzjer Bydgoszcz - 5400,
 • pizza Bydgoszcz - 5400.
hex white filling

Profil Firmy w Google w pozycjonowaniu lokalnym

W kontekście pozycjonowania stron w lokalnie świetnie sprawdzi się Profil Firmy w Google. Dzięki niemu możesz przyciągnąć ruch na swoją stronę i znacznie zwiększyć zysk. Jak to działa? Nasi specjaliści pomagają Ci założyć wizytówkę, optymalizują ją i gotowe! Użytkownicy na Profilu Firmy mogą znaleźć dane kontaktowe do przedsiębiorstwa, przejrzeć opinie innych klientów, sprawdzić godziny otwarcia czy zadać Ci pytanie dotyczące biznesu. Co więcej, jeśli prowadzisz sklep stacjonarny, możesz ustawić dokładną pinezkę na Mapach Google, by ułatwić dojazd osobom, które nie znają dokładnego adresu Twojego sklepu. Profil Firmy warto zakładać zawsze, jednak w przypadku SEO lokalnego ma on jeszcze większe znaczenie z uwagi na mniejszą konkurencję.

Pozycjonowanie Bydgoszcz - jak to robimy?

hex white filling

Audyt SEO

Pierwszym krokiem jest dokładne przeanalizowanie Twojej witryny pod kątem błędów, ruchu na stronie, linkowania i wielu innych obszarów. Po przeprowadzeniu analizy przygotowujemy raport, który omawiamy z Tobą na spotkaniu.

hex white filling
Strategia

Powiedz nam, czego oczekujesz! Jako agencja SEO dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, dlatego tworząc strategię pozycjonowania, bierzemy pod uwagę wynik audytu oraz Twoje cele.

hex white filling
Wdrożenia

W tym kroku przekładamy teorię na praktyczne działania. Na podstawie audytu i Twoich sugestii, rozpoczynamy pracę nad witryną – usuwamy błędy, wdrażamy nowe rozwiązania oraz optymalizujemy zawartość strony.

hex white filling
Kontrola

Algorytmy Google dotyczące pozycjonowania stron www zmieniają się regularnie, dlatego w działaniach SEO kluczowe jest monitorowanie zmian oraz wprowadzanie niezbędnych poprawek na bieżąco. Korzystamy z wielu narzędzi do analizy stron, aby upewnić się, że Twoja strona spełnia wszelkie standardy Google.

Historie sukcesów naszych klientów
1170 fraz w TOP 10 dla platformy do wideokonsultacji
Skuteczna migracja SEO sklepu z branży beauty

https://smartbuzz.pl/case-study/wzrost-ruchu-organicznego-o-348-w-branzy-home-and-decor

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Bydgoszczy?

Przede wszystkim pozycjonowanie lokalne jest znacznie tańsze niż ogólnopolskie czy globalne. Nie oznacza to jednak, że zaangażowanie specjalistów jest mniejsze. Różnią się natomiast aspekty, na które zwracamy uwagę. Gdy pozycjonujemy stronę lokalnie, skupiamy się np. na Profilu Firmy w Google, wizytówkach NAP czy wpisach sponsorowanych, publikowanych na renomowanych serwisach.

Różne agencje mają inne sposoby rozliczania się z klientami. Pakiety, z góry określone cenniki pozycjonowania czy wynagrodzenie od uzyskanej pozycji w SERP-ach. W Smartbuzz wiemy, że skuteczne SEO zaczyna się od sprawdzenia kondycji witryny. Dopiero po analizie i uwzględnieniu Twoich oczekiwań wyślemy wycenę, która pozwoli Ci zdecydować, czy jest to opcja dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne w Bydgoszczy

Pozycjonowanie stron Bydgoszcz - https://www.google.pl/

Agencja SEO Bydgoszcz - czemu warto skorzystać z usług Smartbuzz?

Zgodność z wytycznymi
Jeden opiekun projektu

Zdajemy sobie sprawę, że skuteczne pozycjonowanie stron oznacza jednego opiekuna projektu, z którym w razie potrzeby możesz się skontaktować w każdej chwili. Zawsze jesteśmy chętni, by pomóc!

Edukacja klientów
Indywidualna wycena

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dlatego nie mamy z góry narzuconego cennika. Każda oferta jest przez nas przygotowywana na podstawie analizy SEO i poznania potrzeb Klienta.

Najnowsze rozwiązania
Dopasowana strategia

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Nie mamy uniwersalnej strategii działania dla wszystkich Klientów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każdy przypadek jest inny. Dlatego pozycjonowanie Bydgoszcz będzie dopasowane do Twoich potrzeb.

Najczęściej zadawane pytania - pozycjonowanie stron Bydgoszcz

Jakie są koszty lokalnego pozycjonowania stron w Bydgoszczy?

Nie mamy z góry narzuconego cennika, przygotowujemy indywidualną wycenę dla każdego projektu. Rozliczamy się na zasadzie miesięcznego abonamentu. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak działa pozycjonowanie, skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 727 508 073 lub mailowo: kontakt@smartbuzz.pl.

Czy długo będę czekał na efekty SEO lokalnego?

Co wybrać, pozycjonowanie lokalne czy globalne?

Co jest potrzebne, by zacząć pozycjonować się lokalnie?

Jak mierzone są efekty SEO?

Co daje wysoka pozycja w Google?

Jak zweryfikować, która agencja będzie najlepsza do pozycjonowania strony?

Zleć nam audyt swojej witryny
Oceń stronę:
0