Pozycjonowanie stron Łódź

Skuteczne i efektywne SEO w lokalnym wydaniu

Zbuduj wysokie pozycje w Google
Zwiększ przychody firmy
Wypromuj lokalny biznes

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Wiesz, skąd najczęściej przychodzą do Ciebie klienci? Z pewnością niektórzy z nich to mieszkańcy Łodzi - być może mieszkają blisko Twojego punktu lub słyszeli dobre opinie o Twoich produktach/usługach. Ale czy zastanawiałeś się, jak wypromować swój biznes szerzej, tak żeby dowiedzieli się o nim również przyjezdni, albo żeby klienci specjalnie przyjeżdżali do Ciebie z innych miejscowości?

Chyba nie zdziwimy Cię, jeśli powiemy, że prawdopodobnie większość Twoich potencjalnych klientów wyszukuje informacji w internecie. Kto tego nie robi w dzisiejszych czasach? Jeśli Twoja strona internetowa nie wygląda atrakcyjnie, nie jest intuicyjna, brak na niej jakościowej treści, a do tego zawiera błędy, tracisz wielu klientów!

Rozwiązaniem tego problemu będzie strategia SEO szyta na miarę oraz pozycjonowanie lokalne. Poniżej dokładnie tłumaczymy, na czym to polega oraz co możesz zyskać na współpracy z nami.

Kto powinien zainwestować w SEO Łódź?

Pozycjonowanie stron internetowych sprawdzi się w znakomitej większości branż. Najczęściej na lokalne SEO decydują się:

  • salony fryzjerskie i makijażu,
  • gabinety lekarskie,
  • sklepy odzieżowe,
  • hotele,
  • restauracje,
  • siłownie,
  • mechanicy,
  • kawiarnie.
Założenie Profilu Firmy w Google

Pozycjonowanie stron Łódź z agencją Smartbuzz - jak działamy?

hex white filling

Audyt witryny

Bez tego etapu trudno określić ścieżkę działań. Dlatego nasi specjaliści sprawdzają nawet najdrobniejsze elementy witryny, które mogą wpłynąć na efektywne pozycjonowanie. Korzystamy z zaawansowanych narzędzi SEO, ale także ręcznie przeszukujemy zakamarki serwisu.

hex white filling
Strategia SEO

W tym kroku chcemy poznać Twoje oczekiwania co do współpracy z nami. Umówimy się z Tobą na rozmowę lub skontaktujemy się mailowo (dostosujemy się do Twoich preferencji). Z chęcią przyjrzymy się Twojej perspektywie prowadzenia biznesu. Zebrane informacje posłużą nam do stworzenia dopasowanej strategii.

hex white filling
Wdrożenia

Gdy mamy ustaloną taktykę działań, znamy cele, które mamy osiągnąć, przystępujemy do pracy! Ekspert SEO wraz ze swoim teamem i zespołem IT Klienta priorytetowo zajmują się naprawą błędów na stronie, a następnie wdrożeniami. Copywriterzy przygotowują treści, natomiast dział contentu je weryfikuje.

hex white filling
Kontrola

Nie poprzestajemy jedynie na wdrożeniach. Sprawdzamy, które nowo wprowadzone aktualizacje dobrze działają na stronę i na bieżąco analizujemy, jak możemy polepszyć swoje działania, żeby pozycjonowanie lokalne przyniosło oczekiwane efekty.

Sprawdź stan swojej witryny

Pozycjonowanie Łódź - dlaczego warto to robić?

Dotarcie do grupy docelowej - pozycjonowanie stron prowadzi do wyświetlania się Twojej witryny, gdy użytkownik wpisze usługę/produkt, który oferujesz. Dla przykładu, jeśli prowadzisz pizzerię, a internauta wpisze „Pizzeria Łódź”, pozycjonowanie stron sprawia, że w Google zobaczy m.in. Twój lokal. Dzięki temu zwiększasz prawdopodobieństwo, że właśnie do Ciebie wybierze się na obiad. Podobnie, jeśli masz sklep ze sportowymi ubraniami, kwiaciarnię, salon fryzjerski, warsztat samochodowy… Lokalne pozycjonowanie stron pozwoli Ci dotrzeć do klientów realnie zainteresowanymi zakupem Twoich produktów lub skorzystaniem z usług.
Pozycja lidera na lokalnym rynku - jeśli dla Twojej konkurencji obce są: optymalizacja techniczna strony, pozycjonowanie się na lokalne słowa kluczowe czy ogólna praca nad widocznością witryny, masz jeszcze większe szanse na zaistnienie w sieci i wybicie się jako prawdziwy lider. Twoja konkurencja korzysta z usług SEO? Podczas procesu pozycjonowania będziemy na bieżąco (i przy pomocy specjalnych narzędzi) śledzić ich ruchy. Dostosujemy nasze działania tak, żebyś zawsze był o krok przed nimi!
Ograniczenie kosztów marketingowych - spośród kilku rodzajów pozycjonowania strony to właśnie lokalne pozycjonowanie stron internetowych można uznać za najtańsze. W końcu, w porównaniu do globalnego czy nawet ogólnopolskiego SEO, pozyskanie klientów z Łodzi jest szybsze niż z całej Polski. Przyczyną jest przede wszystkim mniejsza konkurencja. Co więcej, przenosząc promocję swojej firmy do internetu, możesz zaoszczędzić na działaniach outdoor (ulotkach, banerach, plakatach itp.).
Zwiększenie zysków - rozpoznawalność w sieci = wzbudzenie zainteresowania = większe prawdopodobieństwo zakupów = zwiększenie zysków :) Budowanie widoczności witryny może mieć wiele celów, ale z doświadczenia wiemy, że często najważniejszym z nich jest polepszenie wyników finansowych. Po to właśnie na początku współpracy ustalamy strategię, a następnie zalecenia optymalizacyjne - każde nasze działanie ma przynieść oczekiwany efekt.

Agencja SEO Łódź - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Klienci w portfolio

Zwróć uwagę na marki, z którymi współpracuje agencja

Jakość kontaktu

Upewnij się, że osoba odpowiedzialna za kontakt potrafi odpowiedzieć na Twoje pytania i wątpliwości


Poziom audytu

Audyt SEO możesz traktować jak wizytówkę firmy; sprawdź, czy jest jakościowy

Zobacz nasze współprace

Fakro logo
Bergerat Monnoyeur logo
HRcode logo
Logo Sanplast
Home and passion
Logo Meringer
Dolineo logo
Foksal logo

Pozycjonowanie w Łodzi - najważniejsze obszary

Link building

Jeśli decydujesz się na pozycjonowanie strony internetowej, budowanie sieci jakościowego linkowania to jedno z kluczowych działań SEO. Znacznie ma dla nas zarówno linkowanie zewnętrzne, jak i linkowanie wewnętrzne. Pierwsze polega na umieszczaniu na innych stronach linków do Twojej witryny, natomiast drugie oznacza linkowanie do podstron w obrębie Twojego serwisu. Wbrew pozorom nie powinno się tworzyć sieci linków bez wcześniej ustalonej strategii.

Profil Firmy w Google

Jeśli chcesz dotrzeć do szerszego grona odbiorców i wyprzedzić inne sklepy internetowe oraz strony, założenie Profilu Firmy w Google to konieczność. Pomożemy Ci ją stworzyć lub, jeśli już ją masz, zoptymalizujemy tak, by maksymalnie zachęcić potencjalnego klienta do zakupu w Twoim sklepie lub skorzystania z Twoich usług.

Content marketing

Efektywne pozycjonowanie stron internetowych łączy się z content marketingiem. Teksty zawierające odpowiednie słowa kluczowe pozytywnie wpływają na wyszukiwarkę, która chce promować Twój content. Jeśli tekst, oprócz odpowiedniej optymalizacji nagłówków, fraz i układu, niesie za sobą wysoką jakość, użytkownicy będą postrzegali Cię jako eksperta, któremu warto zaufać. To z pewnością przełoży się na sukces Twojego biznesu.

Techniczne SEO

Wiele elementów do optymalizacji SEO Łódź jest niewidocznych gołym okiem dla użytkowników. Co konkretnie wchodzi w zakres naszych działań? Między innymi weryfikacja poprawności pliku robots.txt i indeksacji podstron, optymalizacja przekierowań, wykrycie i usunięcie kanibalizacji, sprawdzenie poprawności renderowania strony przez wyszukiwarkę i wiele więcej.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie w Łodzi?

Proponujemy indywidualną wycenę każdej naszej usługi. Dlatego cenę za pozycjonowanie sklepów internetowych i stron ustalamy po szczegółowych wywiadach z potencjalnymi klientami. Dlaczego przyjęliśmy taki model współpracy? Zależy nam na oferowaniu najlepszej usługi, dopasowanej do Twoich potrzeb. Pozycjonowanie jest tak szerokim i skomplikowanym tematem, że to, co sprawdza się na stronie A, wcale nie musi zdać egzaminu na stronie B. Po to właśnie wykonujemy wstępną analizę, żeby móc realnie ocenić, ile będzie kosztowało SEO dla Twojej strony. Dzięki temu otrzymujesz idealnie skrojoną ofertę - nie przepłacasz za działania, które być może wcale nie przyniosłyby rezultatu.

Jak długo trzeba czekać na efekty SEO lokalnego w Łodzi?

Co jest potrzebne, by zacząć pozycjonować się lokalnie?

Pozycjonuj stronę z ekspertami

Atrakcje w Łodzi - co warto zwiedzić?

Pałac Izraela Poznańskiego

Budowa pałacu rozpoczęła się w XIX wieku. W 1877 roku budynek kupił Izrael Poznański. Stworzył z niego miejsce do handlu, ale również mieszkania. Z biegiem lat zmieniono bryłę budynku i jego przeznaczenie - na pałac fabrykancki. Obecnie można podziwiać sam pałac, jak i wystawy stałe oraz tymczasowe. Na placu znajduje się także zadbany ogród, również warty zobaczenia.

Pałac w Łodzi

Źródło: https://pl.wikipedia.org/

Ulica Piotrkowska

Źródło: https://s.inyourpocket.com/gallery/243178.jpg

Ulica Piotrkowska

Najbardziej znana ulica w całej Łodzi. To tutaj zbierają się turyści i mieszkańcy, by chłonąć energię miasta. Ulica tętni życiem 24/7. Po obu stronach deptaka znajdują się liczne restauracje i bary. Każdy znajdzie coś dla siebie: można tutaj zarówno zjeść pyszny obiad, jak i napić się kawy z przyjaciółmi. To świetne miejsce do odpoczynku i obserwacji codziennego życia mieszkańców.

Planetarium EC1

Planetarium uznane jest za najnowocześniejszy tego typu obiekt w Polsce. Ogromny ekran sferyczny (14 m średnicy) i najwyższej jakości system projekcyjny zapewniają najlepsze wrażenia. Miejsce oferuje m.in. pokazy popularnonaukowe i specjalne. Chętnie przychodzą tutaj nie tylko uczniowie z nauczycielami czy studenci, ale także rodziny z dziećmi.

Planetarium w Łodzi

Źródło: https://planetariumec1.pl/galeria

Oceń stronę:
0