Konsultacje content marketing

Pokażemy Ci, dlaczego warto polubić się z treściami
Konsultacje content marketing

Czym są konsultacje content marketingowe?

Konsultacje z zakresu content marketingu to indywidualne spotkania doradcze, podczas których nasi eksperci pomogą Ci m.in. znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania, zweryfikować dotychczasowe działania czy ustalić strategię marketingu treści dla Twojej marki. Zakres konsultacji określamy w zależności od potrzeb Twojego biznesu, podobnie jak czas trwania spotkań doradczych.

Skorzystaj z doradztwa contentowego, jeżeli:

 • chcesz zweryfikować dotychczasowe działania,
 • Twój content nie konwertuje,
 • myślisz o stworzeniu nowej strategii marketingu treści,
 • nie masz pomysłu na content marketing w swoim biznesie,
 • potrzebujesz pomocy w poukładaniu procesów contentowych,
 • chcesz pracować nad skutecznością tworzonego contentu.
hex white filling

Co wchodzi w skład doradztwa content marketingowego?

Z jakich usług możesz skorzystać w ramach konsultacji content marketingowych? Poznaj część z nich.

AUDYT I STRATEGIA

 • Audyt content marketingu - przeprowadzimy rozbudowaną analizę dotychczasowych działań contentowych, wskazując najważniejsze obszary wymagające uwagi.
 • Analiza konkurencji - sprawdzimy, jakie działania podejmują Twoi główni konkurenci. Dowiemy się także, jak możesz stworzyć przewagę contentową nad nimi.
 • Strategia marketingu treści - pomożemy Ci opracować kompleksową krótko lub długoterminową strategię content marketingową, a także materiały pomocnicze takie jak harmonogram publikacji.
 • PRACA NAD TREŚCIAMI

 • Optymalizacja treści - wesprzemy Cię w działaniach optymalizacyjnych mających na celu polepszenie jakości, użyteczności i skuteczności tworzonych przez Ciebie treści. Wypracujemy dobre praktyki, które następnie będziesz mógł samodzielnie wdrażać w życie.
 • Copywriting - dysponujemy szerokim zapleczem wysoce wykwalifikowanych twórców treści, dzięki czemu możemy wesprzeć Cię w tworzeniu jakościowego contentu zarówno doraźnie, jak i w dłuższej perspektywie.
 • Korekta treści - pomożemy Ci w dopracowaniu merytorycznym i technicznym treści, wskazując na główne elementy, o których powinieneś pamiętać, tworząc i dodając content
 • MONITOROWANIE EFEKTÓW

 • Opomiarowanie contentu - wspólnie ustalimy, jakie wskaźniki dotyczące skuteczności tworzonych treści chciałbyś monitorować i pomożemy Ci wdrożyć ich śledzenie.
 • Śledzenie i analiza działań - pomożemy Ci w analizie dotychczas zebranych danych i wyciągnięciu wniosków, nad którymi następnie będziemy pracować.
 • Jak wyglądają konsultacje content marketingowe?

  hex white filling
  PROBLEMY I CELE

  Na początku współpracy określamy, z jakimi problemami z zakresu content marketingu mierzy się Twój biznes, a także ustalamy główne cele, które chcesz osiągnąć poprzez konsultacje online lub spotkania F2F.

  hex white filling
  DZIAŁANIA

  Określamy konkretne działania, które podejmiemy, aby zrealizować postawione cele. Pracujemy wspólnie podczas konsultacji online lub bezpośrednich spotkań. Ponadto, wykonujemy wszystkie zadania oraz analizy, informując Cię o postępie prac.

  hex white filling
  ROZWIĄZANIA

  Po wykonaniu wszystkich prac oraz zakończeniu spotkań czy warsztatów prezentujemy Ci efekty naszej współpracy. Omawiamy nasze sugestie i rekomendacje oraz rozmawiamy o dalszych krokach współpracy - oczywiście, jeżeli zdecydujesz się na taki krok.

  hex white filling
  MONITORING

  Weryfikujemy, czy wprowadzone zalecenia zdają egzamin, a także wspieramy Cię w procesie implementacji zmian, służąc wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów.

  Zobacz, co zyskasz, współpracując z nami

  Specjalizacja
  Specjalizacja

  Znamy się na treściach jak mało kto.

  W Smartbuzz specjalizujemy się w content marketingu i SEO, dzięki czemu masz pewność, że trafiłeś na ekspertów w danej dziedzinie, którzy wesprą Cię swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

  Edukacja
  Edukacja

  Wyjaśniamy najtrudniejsze terminy.

  Masz prawo nie wiedzieć wszystkiego. Rozumiemy to i po to jesteśmy. Odpowiemy na Twoje pytania, objaśniamy skomplikowane zagadnienia, a także zagwarantujemy Ci dostęp do materiałów edukacyjnych, do których zawsze będziesz mógł wracać.

  Customer service
  Indywidualne podejście

  Stawiamy na jakość, nie ilość współprac.

  Każdy biznes jest inny, dlatego personalizacja jest podstawą naszych działań. Od identyfikacji problemów i ustalenia celów przez opracowanie zakresu prac po finalne rekomendacje - zawsze masz pewność, że w 100% poświęcamy się Twojemu biznesowi.

  Porozmawiajmy o Twoim content marketingu.
  Oceń stronę:
  4.8
  Ocena: 4.9 Liczba głosów: 32