Pozycjonowanie stron Wałbrzych

Wzmocnij świadomość swojej firmy
Wyprzedź konkurencję
Zwiększ przychody firmy

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Jeśli masz sklep lub oferujesz usługi w Wałbrzychu, ale zmagasz się z małym zainteresowaniem, być może jesteś za mało rozpoznawalny w sieci. Istnieje wiele sposobów na przyciągnięcie nowych klientów, jednak od lat jednym z najlepszych jest pozycjonowanie stron. To usługa polegająca na zwiększeniu widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania (SERPach).

Węższym pojęciem od pozycjonowania ogólnego jest pozycjonowanie lokalne, które polega na wypromowaniu Twojej firmy w danym mieście i okolicach. Specjaliści muszą podjąć wiele działań w obrębie witryny (linkowanie wewnętrzne, optymalizacja meta tagów, weryfkacja przekierowań i inne), jak i na zewnątrz (linkowanie wychodzące, Profil Firmy w Google itd.).

Pozycjonowanie stron Wałbrzych przyniesie wielu potencjalnych klientów, jeśli tylko agencja SEO wykorzysta potencjał witryny i podczas współpracy będzie sukcesywnie wyciągać wnioski z analizy strony.

Pozycjonowanie lokalne dla firm z Wałbrzycha

hex white filling
Audyt SEO

W zakres audytu wchodzi analiza strony i poznanie Twoich oczekiwań. Dopytujemy, zbieramy informacje, sprawdzamy witrynę w narzędziach analitycznych. To moment, w którym zespół SEO bada także najważniejsze elementy strony.

hex white filling
Strategia

Po analizach naszym kolejnym krokiem jest stworzenie indywidualnej strategii dla Twojego biznesu. Dział SEO i content marketingu pracuje na najwyższych obrotach, by przygotować plan, którego efektem będzie topowa pozycja w Google.

hex white filling
Wdrożenia

Sukcesywnie, krok po kroku i zgodnie z dobrymi praktykami SEO wdrażamy zmiany. Naprawiamy elementy, które wychwyciliśmy podczas audytu strony, a także wprowadzamy zupełnie nowe, według ustalonej strategii.

hex white filling
Weryfikacja

Stale monitorujemy stronę i zawsze reagujemy na zmiany algorytmów. Dzięki temu masz pewność kontroli witryny w każdym momencie współpracy.

Pozycjonowanie stron www Wałbrzych - na czym polega?

Słowa kluczowe

Słowa kluczowe

Google docenia merytoryczne treści. Dlatego współpracując z nami masz pewność wysokiej jakości content marketingu, który wpłynie pozytywnie na pozycjonowanie Twojej strony Wałbrzych.

Profil Firmy w Google

Profil Firmy w Google

Założenie i optymalizacja wizytówki w Google ma ogromne znaczenie w kontekście pozycjonowania. Nasi specjaliści zajmą się optymalizacją techniczną, ale także poprawnym wyglądem i indeksacją Profilu Firmy w Google.

Link building

Link building

Zaufanie Google jest trudne do zdobycia. Jednym ze sposobów na zbudowanie autorytetu w wyszukiwarce jest jakościowe linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne. Jeśli oddasz to zadanie w ręce naszych ekspertów, będziesz cieszył się przemyślanym, opartym o jakościową strategię link buildingiem.

Wizytówki NAP

Wizytówki NAP

Jeśli chcesz zrealizować pozycjonowanie stron w Wałbrzychu, NAP pomogą Ci zwiększyć rozpoznawalność firmy. Te krótkie wizytówki zawierają jedynie niezbędne informacje o działalności, które podbiją wiarygodność Twoich usług/produktów.

Chcesz zbadać swoją stronę?

Przykładowe frazy dla pozycjonowania Wałbrzych

 • Taxi Wałbrzych - 4400
 • Restauracja Wałbrzych - 2400
 • Diagnostyka Wałbrzych - 1900
 • Dentysta Wałbrzych - 880
 • Apteka Wałbrzych - 1600
 • Kebab Wałbrzych - 1600
 • Weterynarz Wałbrzych - 1300
 • Biura nieruchomości Wałbrzych - 1900
hex white filling

Pozycjonowanie lokalne a content marketing

By potencjalni klienci zainteresowali się Twoją stroną, nie wystarczy jedynie poprawić ją technicznie. Dużą rolę odgrywa tutaj content marketing.

Wyszukiwarka Google skupia się na przekazaniu wartościowej wiedzy odbiorcom, dlatego najbardziej docenia strony z dużą (i jakościową!) treścią. Roboty Google są tak zaawansowane, że potrafią rozpoznać intencje zapytań użytkowników oraz wyświetlić najlepiej dopasowane wyniki. Dlatego obok strategii SEO, powinieneś mieć strategię contentową.

Oczywiście oba te elementy wchodzą w skład naszych działań. Mamy osobny dział contentu, który - w porozumieniu z Twoim opiekunem i całym teamem SEO - tworzy strategię. Dzięki temu będziesz miał pewność kompleksowego pozycjonowania stron w Wałbrzychu.

Pozycjonowanie Wałbrzych - jak do tego podchodzi agencja Smartbuzz?

Zgodność z wytycznymi
Kompetencje developerskie

SEO i cały marketing internetowy nie ma przed nami tajemnic. Ponadto wyróżnia nas wiedza analityczna i web dev, dlatego możesz liczyć na szybką reakcję w razie niespodziewanych sytuacji na stronie.

Indywidualnie dobrany specjalista
Partnerska współpraca

Dobry kontakt z Klientami to dla nas podstawa owocnej współpracy. Słuchamy Twoich oczekiwań, poznajemy spojrzenie na biznes i dążymy do wspólnie określonych celów.

Najnowsze rozwiązania
Bazowanie na twardych danych

Korzystamy z wielu narzędzi analitycznych, które pozwalają nam na bieżąco mierzyć Twoją witrynę. Dzięki temu prowadzimy szerokie analizy i mamy jasne wskazania, co należy poprawić na stronie.

Doradzamy w SEO
Rzetelne działania

Wiemy, jak działają inne agencje. Przygotowują najkorzystniejszy wykres, pozornie świadczący o wzrostach. Dla nas jednak liczą się prawdziwe efekty. W comiesięcznym raporcie pokazujemy czarno na białym, jak wygląda sytuacja Twojej strony.

Edukacja klientów
Doradztwo

Współpraca, partnerstwo, wspólne cele - takie wartości wyznajemy. Nasza praca nie polega jedynie na wysokich wzrostach w Google, ale też poprawie ogólnej kondycji Twojego biznesu, dlatego chętnie podzielimy się swoją wiedzą i odpowiemy na każde pytanie.

Dopasowane rozwiązania
Terminowość

Jeśli umawiamy się na dany termin, dotrzymujemy go. Deadline jest dla nas nieprzekraczalny. Po prostu.

Historie sukcesów naszych Klientów
Skuteczna migracja SEO sklepu z branży beauty
1170 fraz w TOP 10 dla platformy do wideokonsultacji
Wzrost ruchu organicznego o 348% w branży home and decor

SEO lokalne czy globalne - co lepsze dla lokalnych biznesów z Wałbrzycha?

SEO LOKALNE

Ten rodzaj pozycjonowania, jak sama nazwa wskazuje, polega na wypromowaniu Twojego biznesu na rynku lokalnym. Jeśli więc chcesz trafić do potencjalnych klientów z Wałbrzycha i okolic, lokalne pozycjonowanie będzie najlepszym rozwiązaniem.

Tego rodzaju SEO polega na sprawdzeniu konkurencyjności branży, słów kluczowych i zbadaniu zapytań od użytkowników. Następnie nasze działania skupiamy na pozyskaniu klientów z konkretnej lokalizacji poprzez pozycjonowanie Twojej strony w organicznych wynikach wyszukiwania (SERPach) i Google Maps.

Przewagą lokalnego SEO jest szybsze zdobycie uwagi użytkowników oraz klientów korzystających stacjonarnie z produktów/usług, a także łatwiejsze przebicie się przez konkurencję. Jeśli więc widzisz, że firmy, z którymi konkurujesz, nie pozycjonują się w wyszukiwarce (nie zajmują wysokich miejsc, ich strony są niedopracowane itd.) lub robią to nieefektywnie, możesz tanim kosztem dostać się na szczyt wyszukiwarki i być najlepiej rozpoznawalną firmą w mieście!

SEO GLOBALNE

Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron internetowych dużych marek, o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, lepiej opłaci się globalne SEO. Tworzenie SEO na cały kraj, albo nawet na poszczególne kontynenty, jest jednak zazwyczaj kosztowniejsze i dłuższe. Tutaj także liczy się konkurencyjność biznesu, choć - jak powszechnie wiadomo - patrząc globalnie, są nikłe szanse na brak konkurencji. A to powoduje, że cały proces pozycjonowania stron będzie bardzo wymagający i czasochłonny.

Dlatego, jeśli chcesz pozycjonować swoje strony w Wałbrzychu i okolicznych miejscowościach, zalecamy skupić się na lokalnym pozycjonowaniu. Oczywiście, jeśli zobaczysz potencjał w pozycjonowaniu ogólnopolskim czy światowym, tym także chętnie się zajmiemy! Pamiętaj jednak, że lokalne SEO to świetny pierwszy krok ku pozyskaniu nowych klientów i zwiększeniu swojego przychodu.

Chcesz pozycjonować swoją stronę w Wałbrzychu?

Pytania i odpowiedzi - pozycjonowanie stron Wałbrzych

Ile kosztuje pozycjonowanie lokalne stron w Wałbrzychu?

Pozycjonowanie stron www Wałbrzych trudno wycenić, nic nie wiedząc o Twoim biznesie. Niektóre firmy oferują pakiety cenowe, jednak my tak nie działamy. Nie możemy zaproponować z góry jednej ceny dla każdego Klienta, z kilku podstawowych powodów:

 • nie wiemy, jakie masz oczekiwania;
 • nie znamy Twojej strony i nie zbadaliśmy jej pod kątem technicznym;
 • nie stworzyliśmy strategii działania.

Wszystkie te elementy badamy podczas audytu strony. Następnie, na podstawie rozmowy i Twoich wytycznych, przygotowujemy strategię. W tym momencie przedstawiamy cennik pozycjonowania - kwotę idealnie skrojoną pod zapotrzebowanie Twojej witryny.

Dzięki temu dokładnie wiesz, ile zapłacisz za nasze usługi SEO. Rozliczamy się na podstawie abonamentu, co miesiąc, na stałą kwotę.

Ile trwa pozycjonowanie stron www w Wałbrzychu?

Co wpływa na cenę pozycjonowania w Wałbrzychu?

Atrakcje Wałbrzych

Zamek Książ

Będąc w Wałbrzychu, nie sposób nie odwiedzić najważniejszego miejsca w tym mieście, a nawet na całym Dolnym Śląsku - Zamku Książ! Budowla przeżyła wiele wojen i choć nieraz próbowano ją zniszczyć, wciąż możemy podziwiać majestatyczny budynek, a nawet wejść do podziemi. Zwiedzający mogą wybrać się tu nawet na cały dzień i cieszyć się dodatkowymi atrakcjami, takimi jak Stado Ogierów, mauzoleum czy palmiarnia.

Zamek w Wałbrzychu

Źródło: https://www.ksiaz.walbrzych.pl

Palmiarnia w Wałbrzychu

Źródło: https://www.ksiaz.walbrzych.pl/

Palmiarnia

Palmiarnia zbudowana w latach 1908-1911 może pochwalić się zbiorem ponad 250 gatunków roślin. Na pasjonatów ogrodnictwa czekają okazy z całego świata: Ameryki Środkowej, Afryki, Azji czy Australii. Dostępne są tutaj różne rodzaje roślin - od palm i sagowców, przez drzewa i krzewy, aż po byliny. Palmiarnia w Wałbrzychu może pochwalić się także jedyną w Polsce wystawą drzewek Bonsai.

Wałbrzyskie gwarki

Poszukiwania gwarków (figurek przedstawiających górników) będą świetną rozrywką nie tylko dla najmłodszych, ale też dla dorosłych. Choć można ich szukać na własną rękę, udostępniono plik z wszystkimi osiemnastoma rodzajami rzeźb. Przy okazji zabawy, będzie to świetnym pretekstem do zwiedzenia miasta, ponieważ figurki znajdują się w najważniejszych punktach miasta, takich jak Ratusz, Teatr czy Muzeum Porcelany.

Gwarki w Wałbrzychu

Źródło: https://starakopalnia.pl/

Oceń stronę:
4.9
Ocena: 4.9 Liczba głosów: 10