Poznaj nas

Dowiedz się, dlaczego warto z nami współpracować
O nas

Jesteśmy Smartbuzz. Widzimy wszystko w googlach, oczywiście tych internetowych i staramy się jak najlepiej wykorzystać tę wiedzę, zwiększając widoczność stron w wyszukiwarkach. Działamy tylko tam, gdzie dostrzegamy możliwość niesienia realnych korzyści biznesowych przy użyciu przemyślanych rozwiązań z zakresu SEO i content marketingu.

Do odważnych świat należy

Współpracujemy z markami, które myślą przyszłościowo o działalności w sieci. Nie boją się inwestować. Widzą potencjał drzemiący w internecie, ale nie są w stanie samodzielnie przekuć go w sukces przez duże “S”. Od tego jesteśmy my.

target
MISJA
Odkrywamy niewykorzystany potencjał SEO w każdej branży

Potencjał - słowo kluczowe naszych działań. Drzemie w niemal każdym biznesie, ale tylko nieliczni potrafią go skutecznie wykorzystać. Dążymy do tego, aby w każdym przypadku uwypuklić to, co może zadecydować o dynamicznym wzroście Twojego biznesu i pozwoli zbudować przewagę nad konkurencją.

alt
WIZJA
Chcemy mieć najbardziej lojalnych i zadowolonych klientów w branży

Budowanie widoczności w sieci jest długofalowym procesem, a najlepsze efekty przynosi wtedy, gdy opiera się na obustronnym zaufaniu i zadowoleniu ze współpracy. Naszymi skutecznymi działaniami powodujemy, że Klienci chcą pracować ze Smartbuzz przez długie lata, nie zastanawiając się nad planem “B”. Bo z dobrych rozwiązań się nie rezygnuje.

Marki, które zaufały naszym rozwiązaniom

Fakro logo
Logo Sanplast
Logo Meringer
Home and passion
Logo Reforma
Dolineo logo
Foksal logo
Bergerat Monnoyeur logo
HRcode logo

Zzzapewniamy najlepsze efekty SEO poprzez

transparentnosc
Transparentność

Wiesz, w co inwestujesz i czego możesz się spodziewać każdego miesiąca współpracy.

Działamy w przejrzysty sposób, na jasnych, z góry ustalonych warunkach. Podpisując umowę, nie masz żadnych wątpliwości w kwestii harmonogramu prac czy rozliczeń. Nie musisz martwić się o kruczki prawne i nieścisłości na poszczególnych etapach współpracy.

Doradztwo
Doradztwo

Wybieramy najlepsze rozwiązania - w końcu Twój sukces to również nasze zwycięstwo.

Nasi specjaliści pomogą znaleźć optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu, a także doradzą, w jaki sposób możesz zwiększyć nie tylko widoczność w sieci, ale także konwersję z podejmowanych działań.

Specjalizacja
Specjalizacja

Wyszukiwarki nie mają przed nami tajemnic.

Jesteśmy zespołem ekspertów SEO i content marketingu. Działamy tylko w organicznych wynikach wyszukiwania, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość usług.

Dobre praktyki
Dobre praktyki

Black hat SEO mówimy stanowcze “NIE”.

Z nami nie musisz obawiać się filtrów lub banów od wyszukiwarek za nieuczciwe działania w sieci. Nie pozycjonujemy konkretnych fraz - działamy nad widocznością całej strony, dążąc do jak najlepszych efektów w długiej perspektywie. W naszych działaniach stawiamy na jakość, nie ilość, co w przypadku SEO ma ogromne znaczenie.

Edukacja
Edukacja

Wprowadzimy Cię w tajniki SEO i Content Marketingu od podstaw.

Na początku współpracy każdy może czuć się zagubiony w świecie marketingu internetowego. Dlatego staramy się zapewniać naszym klientom dostęp do sprawdzonej wiedzy, przekazanej w możliwie przystępny sposób, dzięki czemu lepiej rozumieją nasze działania, ich cel i spodziewane efekty.

Customer service
Najlepszy customer service

Wspólnie trzymamy rękę na pulsie.

Korzystając z naszych usług, masz bezpośredni kontakt ze specjalistami pracującymi nad widocznością Twojego serwisu, dzięki czemu zawsze uzyskasz informacje z pierwszej ręki. Dbamy o to, żebyś zawsze wiedział, na jakim etapie prac jesteśmy, dlatego regularnie przesyłamy raporty z podejmowanych działań.

Powielamy schematy, ale tylko te wartościowe

Nasze najlepsze praktyki przełożyliśmy na skuteczny proces, dzięki któremu krok po kroku pracujemy nad widocznością Twojej strony, w pełni odkrywając jej potencjał SEO.
hex white filling

Audyt

Na początek analizujemy obecną sytuację Twojej witryny. Sprawdzamy szereg kluczowych elementów takich jak struktura strony, poprawność kodu, analiza ruchu i widoczność na słowa kluczowe. Weryfikujemy także źródła linkowania oraz prześwietlamy Twoją konkurencję.

hex white filling
Strategia

Dobry plan to klucz do sukcesu. Dlatego temu etapowi poświęcamy dużo uwagi na początku współpracy. Określamy, jakie działania będą kluczowe dla wzrostu widoczności strony, a następnie przygotowujemy harmonogram, który pozwoli nam wznieść Twoją stronę na wyżyny wyszukiwarek.

hex white filling
Optymalizacja

Przechodzimy do działania! Krok po kroku realizujemy najważniejsze elementy strategii, przekuwając je w realne sukcesy Twojej strony. Na podstawie przygotowanych harmonogramów wdrażamy priorytetowe zmiany, a następnie sukcesywnie pracujemy nad ulepszeniem serwisu.

hex white filling
Monitoring

Na bieżąco monitorujemy nie tylko postępy prac, ale to, co najważniejsze, czyli ich efekty. Co miesiąc przedstawiamy Ci raporty, dzięki którym masz pełny wgląd w nasze działania, a także możesz śledzić, jaki mają wpływ na widoczność Twojej strony.

Poznaj z nami tajniki SEO i content marketingu
Poznałeś już nas -
teraz Twoja kolej!