Dołącz do nas

Odkrywaj z nami tajniki SEO i content marketingu
Dołącz do nas - kariera w Smartbuzz

 

Jesteśmy Smartbuzz. Codziennie odkrywamy potencjał SEO drzemiący w polskich biznesach. Nie boimy się wyzwań. Działamy wszędzie tam, gdzie widzimy realne szanse na zwiększenie widoczności i ruchu organicznego. Brzmi dobrze, prawda? Już dziś możesz zrobić pierwszy krok, aby stać się istotną częścią naszego zespołu.

Jak wygląda nasz proces rekrutacji?

01
CV

Wyślij nam swoje aktualne CV poprzez formularz aplikacyjny na stronie. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniej oferty pracy, napisz do nas na kariera@smartbuzz.pl

02
Ankieta

Następnie poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli nam bliżej poznać Twoje dotychczasowe doświadczenie oraz oczekiwania względem współpracy z nami.

03
Rozmowa

W końcu poznamy się bliżej. Podczas spotkania przedstawimy Ci specyfikę stanowiska, na które aplikujesz, a także porozmawiamy o Twoim doświadczeniu.

04
Zadanie testowe

W przypadku niektórych rekrutacji możemy poprosić Cię o wykonanie zadania sprawdzającego Twoją wiedzę praktyczną i teoretyczną dotyczącą wybranego stanowiska.

05
Decyzja

Dotarliśmy do końca. W ciągu dwóch tygodni od ostatniego etapu rekrutacji wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną - zarówno tą pozytywną, jak i negatywną.

Rozwiń swój potencjał w Smartbuzz

Szkolenia

Codziennie dbamy o rozwój kompetencji naszych współpracowników. Zapewniamy dostęp do ogromnej bazy wiedzy, szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Nauczymy Cię wszystkich rzeczy niezbędnych do efektywnej pracy.

Dostęp do narzędzi

SEOwiec bez narzędzi jest jak żołnierz bez karabinu. Zapewniamy Ci dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do komfortowej pracy nad projektami. Oczywiście, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje dodatkowych rozwiązań ulepszających pracę.

Zróżnicowane projekty

Współpracujemy z markami z różnych branż. Staramy się, abyś zawsze pracował przy interesujących projektach, przy których możesz w pełni wykorzystać swój potencjał, a także doskonalić umiejętności.


Realne możliwości rozwoju

Każdemu nowo zatrudnionemu pracownikowi przedstawiamy plan rozwoju kariery i wynagrodzenia na najbliższe miesiące zależny od postępów w nauce i zaangażowania. Dzięki temu wiesz, do czego dążysz.


Niezależność

Nie narzucamy sztywnych schematów i ram działania. Pozostawiamy Ci pole do realizacji własnych pomysłów, wdrażania ulepszeń i nieszablonowego podejścia do wymagających zadań. Stawiamy na kreatywność i samodzielność w działaniu.

Wsparcie zespołu

W Smartbuzz nigdy nie jesteś sam. Od początku współpracy zapewnimy Ci wsparcie doświadczonych pracowników, którzy wdrożą Cię w bieżące projekty, pokażą narzędzia oraz udzielą pomocy, kiedy będziesz jej potrzebować.

Dodatkowe benefity

  • Elastyczne godziny pracy
  • Różne formy współpracy
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dzień wolny w urodziny
  • Karta multisport
hex white filling

Aktualne oferty pracy

Junior SEO Specialist
Junior Content Specialist
SEO Specialist
Nie znalazłeś odpowiedniej
oferty dla siebie?