Darmowy audyt SEO

Tworzony przez ekspertów, nie przez automat
Darmowy audyt SEO

Czym jest darmowy audyt SEO?

Darmowy audyt SEO to analiza strony przygotowywana przez naszych ekspertów. W zależności od problemu, który napotkała Twoja witryna, sprawdzamy, co może być tego przyczyną. Prześwietlamy najważniejsze elementy, używając przy tym narzędzi SEO: Ahrefs, Screaming Frog, Surfer SEO itd.

Już taki miniaudyt SEO pozwala wstępnie dowiedzieć się, w jakiej kondycji jest Twoja strona.

Darmowy audyt SEO jest dla Ciebie, jeżeli:

  • ruch na Twojej witrynie nie rośnie,
  • nie znasz się na SEO i nie wiesz, jak wygląda obecna sytuacja Twojej strony,
  • zauważyłeś nagły spadek ruchu lub pozycji,
  • chcesz zweryfikować działania obecnej agencji lub freelancera,
  • zależy Ci na ręcznym audycie SEO stworzonym przez specjalistę,
  • chcesz sprawdzić kondycję swojej witryny przed zleceniem pełnego audytu.
hex white filling

Jakie elementy może zawierać darmowy audyt SEO?

Zestawienie kluczowych fraz i podstron

Darmowy audyt strony pokaże Ci, które słowa kluczowe i podstrony generują największy ruch organiczny. Jeśli zobaczymy niewykorzystany potencjał w którejś z podstron w serwisie, z chęcią porozmawiamy o możliwych działaniach pod tym kątem.

Audyt optymalizacji technicznej

Podczas darmowego audytu SEO możemy przeprowadzić podstawową analizę witryny pod kątem optymalizacji SEO, która pokaże Ci, w jakim obszarze występuje najwięcej błędów w serwisie. Jeśli zauważymy konieczność wykonania obszerniejszego audytu, poinformujemy Cię o tym.

Analiza na tle konkurencji

W trakcie miniaudytu SEO zbadamy ogólną widoczność serwisu na tle konkurentów i pokażemy Ci, gdzie plasuje się Twoja witryna w porównaniu do innych stron. Sprawdzamy najważniejsze frazy w TOP10 i 50.

Historia pozycjonowania

Podczas miniaudytu pokażemy Ci, jak wyglądała widoczność Twojej strony w ostatnich latach. Wskażemy, czy dotychczasowe działania były skuteczne, a także czy nastąpiły nieoczekiwane spadki np. związane z aktualizacjami algorytmu.

Analiza treści

Darmowy SEO audyt powie Ci, czy realizowana strategia marketingu treści przynosi efekty. Jeżeli nie prowadziłeś dotąd takich działań, sprawdzimy potencjał content marketingu w Twojej branży.

Analiza profilu linków

Audyt strony internetowej powie Ci, jakiej jakości linki prowadzą do witryny i czy należy wykonać pełen audyt backlinków.

Darmowy czy płatny audyt SEO - główne różnice

Płatny audyt strony pod kątem SEO gwarantuje Ci dogłębną analizę wszystkich kluczowych elementów mających wpływ na widoczność Twojej strony. W porównaniu do darmowego audytu SEO, w pełnej wersji otrzymasz m.in. rozbudowaną analizę profilu linków, analizę SXO, pełną analizę treści witryny czy rozszerzony audyt działań konkurencji. Ponadto w ramach płatnego audytu przedstawimy Ci dogłębny raport z przeprowadzonej analizy oraz konkretne wytyczne i rekomendacje dotyczące ulepszenia strony czy strategię działania na najbliższe miesiące.

Darmowy audyt strony to dobra opcja na start jako wstępna ocena strony internetowej i analiza jej potencjału SEO. Jeżeli masz większe potrzeby, płatny audyt strony będzie lepszym rozwiązaniem.

Postaw na kompleksową analizę strony.
Dowiedz się, jak wygląda pełny audyt SEO.

Co wyróżnia nasz darmowy SEO audyt?

Ręczna analiza

Przygotowana przez ekspertów, nie automaty.


Indywidualne podejście

Analiza dostosowana do specyfiki Twojego biznesu i branży, w której działasz.


Czytelny raport

Wnioski przedstawione w prosty i przystępny sposób nawet dla początkujących.

Zobacz, jakie marki zaufały naszemu doświadczeniu

Fakro logo
Logo Sanplast
Logo Meringer
Home and passion
Logo Reforma
Bergerat Monnoyeur logo
Dolineo logo
Foksal logo
HRcode logo

Jak długo trwa bezpłatny audyt strony?

Przygotowanie darmowego audytu SEO trwa od 7 do 14 dni roboczych. Dlaczego? Ponieważ w porównaniu do wielu agencji korzystających z automatów, w Smartbuzz każdą analizę tworzymy ręcznie, wykorzystując wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów. Dzięki temu otrzymasz spersonalizowany, a zarazem darmowy audyt strony internetowej, który odpowie Ci na kluczowe pytania związane z obecną kondycją SEO witryny.

Narzędzia, z których korzystamy

Google Analytics Logo
Google Search Console Logo
Google Developers Logo
Google Optimize Logo
Google Tag Manager Logo
Logo Senuto
alt
Ahrefs Logo
Screaming Frog Logo
Keyword Tool Logo
Hotjar logo
LongTailPro Logo

Zalety darmowego audytu SEO

Sprawdzenie konkretnych elementów strony - wykonując darmową analizę strony pod kątem SEO, skupiamy się na wybranych obszarach spośród czterech głównych: konkurencji, linków, technicznych zmian optymalizacyjnych i content marketingu.
Działania dopasowane do Twojego problemu - jeżeli podejrzewasz, co może być przyczyną, przez którą Twoja strona nie zajmuje takich pozycji, jakich oczekiwałeś, priorytetowo przeanalizujemy właśnie ten element. Gdy uznamy, że to nie w tym tkwi problem, doradzimy, gdzie szukać przyczyny.
Porady prosto od specjalisty SEO - zarówno płatny, jak i bezpłatny audyt SEO w Smartbuzz wykonuje ekspert SEO, mający wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystkie zalecenia dla Twojej witryny stworzy człowiek, a nie program :)
Brak zobowiązań - wykonanie bezpłatnego audytu SEO nie wiąże się z żadnymi ukrytymi kosztami. Nasz zespół analizuje Twoją stronę całkowicie za darmo, żebyś mógł wstępnie ocenić, czy potrzebujesz dodatkowych działań pozycjonerskich lub regularnej opieki specjalisty SEO.
Dowiedz się, w jakiej kondycji jest Twoja strona internetowa

Ile trwa darmowy audyt SEO?

Darmowy audyt pozycjonowania otrzymasz w ciągu 7-14 dni roboczych. W tym czasie nasz specjalista zbada najważniejsze elementy strony i podsumuje całość swojej analizy w zwięzły raport. W razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości co do audytu, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kto wykonuje darmowy audyt SEO?

Czy audyt SEO może być darmowy?

Jaką rolę pełni darmowy audyt SEO?

Oceń stronę:
4.7
Ocena: 4.7 Liczba głosów: 73