Pozycjonowanie stron Opole

Pokaż się lokalnym klientom
Wyprzedź konkurencję
Zostań liderem w regionie

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Duża konkurencja na ogólnopolskim rynku nie jest łatwa do przebicia. Jeśli myślisz, że pozycjonowanie lokalne w obrębie jednego obszaru lub miasta będzie łatwiejsze… masz rację! Jest tylko jeden warunek: by było efektywne, powinieneś oddać je w ręce specjalistów. To oni ustawią wszystkie niezbędne elementy: dodadzą i zoptymalizują profil Google Moja Firma (Profil Firmy w Google), stworzą wizytówki NAP, pozyskają lokalne linki, zadbają o wartościowy content i wiele innych elementów, które podniosą Twoją stronę w organicznych wynikach wyszukiwania.

Jednym z pierwszych i najważniejszych działań pozycjonowania stron internetowych w Opolu będzie dobór słów kluczowych. Jak to działa? Użytkownicy wpisują dane frazy, a specjaliści, za pośrednictwem odpowiednich narzędzi SEO, wyszukują je, by następnie wykorzystać na Twojej stronie. Dzięki temu, następnym razem, gdy ktoś wyszuka ten sam zestaw słów, istnieje duże prawdopodobieństwo, że to właśnie Twoja firma mu się wyświetli.

Pozycjonowanie stron Opole – dlaczego pozycjonowanie lokalne?

Internet jest aktualnie najważniejszym medium do pozyskiwania informacji. Większość potencjalnych klientów, zanim zdecyduje się skorzystać z usługi lub kupić produkt, wpisze odpowiednią frazę w wyszukiwarkę. Pozycjonowanie w Opolu to świetny sposób na wybicie się ze swoim produktem czy usługą na tle innych firm. Jeśli więc masz biznes, z którym chcesz trafić do miejscowych i okolicznych klientów, nie ma lepszego sposobu niż seo lokalne.

Pozycjonowanie lokalne w Opolu

Co zyskujesz na pozycjonowaniu lokalnym?

Będziesz wyżej niż konkurencja - pozycjonowanie lokalne pozwala na zwiększenie widoczności Twojej firmy. Mówiąc wprost – prześcigniesz firmy, które oferują podobne usługi/produkty. Zwiększysz dzięki temu prawdopodobieństwo konwersji, czyli zakupu.
Pozyskasz nowych klientów - jeśli dotąd nie pozycjonowałeś swojej firmy w Opolu, jest duża szansa, że tracisz wielu potencjalnych klientów, którzy nawet nie wiedzą o istnieniu Twojej firmy! Dlatego naszym celem będzie wzniesienie Twojej strony jak najwyżej, żebyś dotarł do nowych użytkowników i wzbudził w nich zaufanie.
Wzmocnisz swoją pozycję na lokalnym rynku - pozycjonowanie Opole pozwoli Ci skutecznie budować świadomość marki. A jak wiadomo – klienci najbardziej ufają tym, o których słyszą dużo dobrego. Dlatego dotrzemy wprost do miejsc, z których Opolanie czerpią informacje, by dowiedzieli się o Twojej firmie.
Zbudujesz pozycję eksperta - łącząc działania SEO i content marketingu, Twoja firma będzie ogromnym źródłem wiedzy. Kierując się Twoim doświadczeniem i wskazówkami, stworzymy treści, które będą przyjazne wyszukiwarkom oraz chętnie czytane przez użytkowników.

Agencja pozycjonowania lokalnego z Opola – dlaczego Smartbuzz?

Customer service
Jeden opiekun serwisu

Nad Twoją stroną będzie czuwał indywidualnie dobrany specjalista. To on, przy wsparciu całego zespołu SEO, content marketingu i web developerów, będzie odpowiedzialny za wszelkie zmiany w serwisie.

Strategia pozycjonowania lokalnego
Indywidualnie dobrana strategia

Pierwszym krokiem, który wykonujemy, jest audyt SEO. Dopiero po dogłębnej analizie serwisu, tworzymy strategię. Dzięki temu możesz być pewny, że działamy na podstawie twardych danych.

Działania na stronie
Regularna analiza

Przy pomocy wielu programów i narzędzi do mierzenia wyników SEO, analizujemy swoje działania. Wyniki przedstawiamy w raportach – zwięźle i rzeczowo.

Doradztwo
Kompleksowe działania

Jesteśmy częścią software house’u Smartbees. Jeśli więc pojawi się potrzeba skomplikowanej optymalizacji, wesprze nas zespół programistów. Dzięki temu nie musisz zlecać zadań dwóm osobnym firmom – wszyscy specjaliści znajdują się na miejscu.

Edukacja
Edukacja i wsparcie

Działamy partnersko, dlatego z chęcią wyjaśnimy Ci wszelkie niezrozumiałe terminy i zawiłości SEO. Udostępniamy także materiały edukacyjne, które pomogą Ci zrozumieć nasze działania.

Specjalizacja
Możliwość spotkania w cztery oczy

Jesteśmy agencją seo z Opola. Jeśli tylko masz taką ochotę, chętnie porozmawiamy o Twoim biznesie na miejscu, w biurze. Zapraszamy!

Sprawdź, co kryje Twoja strona i zleć nam audyt SEO

Pozycjonowanie stron Opole – dla kogo jest?

Jeśli prowadzisz stacjonarny biznes, który ma dużą konkurencję, pozycjonowanie stron www w Opolu pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Do najczęściej pozycjonowanych firm lokalnych możemy zaliczyć: salony kosmetyczne, restauracje, siłownie, gabinety lekarskie, warsztaty samochodowe.

Żeby pozycjonowanie stron w Opolu było jak najbardziej efektywne, nie wystarczą działania tylko w obrębie witryny (on-site). Trzeba wyjść poza nią i stworzyć tzw. link building. Każdy specjalista wie, że pozyskiwanie linków wpływa na poprawienie pozycji w wyszukiwarce. Link-building polega na wejściach z zewnętrznych źródeł. Nasi specjaliści SEO docierają do forów i blogów, gdzie Opolanie najczęściej wymieniają się spostrzeżeniami. Ponadto wyszukują portali, z którymi podejmują współpracę. Najważniejsza jest dla nas jakość, dlatego pozyskujemy linki tematyczne z najlepszych miejsc do pozycjonowania lokalnego Twojego biznesu w Opolu.

Copywriting Opole – treści podstawą marketingu

Prawdopodobnie nigdzie copywriting nie ma tak dużego znaczenia, jak w pozycjonowaniu lokalnym. Dlaczego? Google musi wiedzieć, że to właśnie TWOJA strona najlepiej odpowiada intencji wyszukiwania użytkownika. By to osiągnąć, specjaliści dobierają odpowiednie frazy lokalne i proponują treści. Taki zestaw informacji przekazywany jest do działu content marketingu, który zleca SEO copywriterom napisanie tekstów. Następnie weryfikujemy wpisy i dodajemy je na stronę. Dzięki tak sprawnej współpracy tworzymy wartościowe treści, które poprawią widoczność Twojej strony.

Google Moja Firma dla SEO lokalnego w Opolu

Wizytówka GMF to ważna składowa pozycjonowania www w Opolu. Jeśli już ją masz, nasi specjaliści zoptymalizują niezbędne elementy, a jeśli jeszcze jej nie dodałeś – zajmiemy się tym. Podczas zakładania Google Moja Firma (Profil Firmy w Google) niezbędne będzie wypełnienie rubryk z adresem, numerem telefonu i godzinami otwarcia. Google bardzo dobrze postrzega firmy, które mają dodane także zdjęcia, recenzje i przekierowanie do strony internetowej. Optymalizacja GMF to nie tylko to, co widać na zewnątrz – to także działania wewnątrz, które wpływają na seo lokalne, dlatego im też poświęcamy dużo uwagi.

SEO lokalne – przyszłość każdej branży

Nie ma ograniczenia co do branży przy pozycjonowaniu strony w Opolu. Praktycznie każda firma, która chce zaistnieć w wyszukiwarce, powinna pomyśleć nad wdrożeniem strategii SEO. Oczywiście można spróbować samodzielnie optymalizować stronę, jednak agencje seo i ich specjaliści, którzy na co dzień działają w tym obszarze, najlepiej wiedzą, jak interpretować dane i wykluczać nieprawidłowości na stronie.

Skuteczne pozycjonowanie Opole

Optymalizacja stron w Opolu wymaga konkretnych działań. Wielkość miasta nie działa tutaj na korzyść SEO, głównie ze względu na dużą liczbę firm o podobnej specjalizacji. Aby Twój biznes wybił się na ich tle, musimy dobrać skuteczną strategię. Zobacz, co możemy Ci zaproponować:

 • omówienie potrzeb i oczekiwań;
 • drobiazgowy audyt strony;
 • spotkanie/rozmowa/wideokonferencja ze specjalistą SEO i marketingu;
 • analiza konkurencji;
 • optymalizacja strony;
 • tworzenie tekstów na stronę i poza nią;
 • pozyskiwanie linków zewnętrznych;
 • analiza i raporty z działań.
Doradztwo w pozycjonowaniu lokalnym

Narzędzia, z których korzystamy

Google Analytics Logo
Google Search Console Logo
Google Developers Logo
Google Tag Manager Logo
Logo Senuto
alt
Ahrefs Logo
Screaming Frog Logo
Google Optimize Logo
Keyword Tool Logo
Hotjar logo
LongTailPro Logo

Koszty pozycjonowania lokalnego w Opolu – SEO lokalne dla firm

Nie mamy ściśle określonego cennika stron internetowych dla Opola. Każda witryna jest inna, dlatego nie zakładamy z góry kosztów pozycjonowania lokalnego. Wiemy jednak, że nikt nie chce kupować kota w worku, dlatego przed nawiązaniem współpracy wykonujemy wstępną analizę widoczności strony. To pozwala nam dokładniej określić cennik pozycjonowania lokalnego w Opolu. Transparentność działań to nasz nadrzędny cel, dlatego będziemy z Tobą w stałym kontakcie, żebyś wiedział, za co płacisz i jakich efektów możesz oczekiwać.

Lista często wyszukiwanych fraz w Opolu w ujęciu miesięcznym

 • Restauracje Opole – 8100
 • Taxi Opole – 5400
 • Fryzjer Opole – 3600
 • Siłownia Opole – 2900
 • Pizza Opole – 2900
 • Sushi Opole – 2900
 • Nieruchomości Opole – 2900
 • Ginekolog Opole – 2400

Zobacz, jak wypozycjonowaliśmy sklep internetowy z Opola

Chcesz pozycjonować swoją firmę w Opolu?

Najczęściej zadawane pytania

Po jakim czasie zauważę pierwsze efekty?

Pierwsze efekty pozycjonowania strony w Opolu pojawią się po kilku miesiącach współpracy. Jeśli natomiast chodzi o dostanie się na upragnione pozycje w Google, trudno przewidzieć czas, który musi upłynąć. SEO to proces, który wymaga wielu wdrożeń, testów i analiz.

Naszym specjalistom, podobnie jak Klientom, zależy na wysokich pozycjach w jak najkrótszym czasie, jednak Google ma własne kryteria oceny strony i w wielu przypadkach potrzebuje czasu, by „zaufać” stronie.

Kto powinien pozycjonować swoją stronę?

Co daje wysoka pozycja w Google?

Lokalne atrakcje – co warto zobaczyć w Opolu?

Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu

Opole nazywane jest Stolicą Polskiej Piosenki. Dlatego – stworzone w 2016 roku – Muzeum Polskiej Piosenki to obowiązkowy punkt na mapie każdego konesera muzyki. To miejsce przepełnione historią, dźwiękami i wieloma ciekawymi rozwiązaniami. Odwiedzający na wstępie dostają słuchawki i audioprzewodnik, dzięki którym mogą samodzielnie zwiedzać muzeum, a przy tym rozkoszować się dźwiękami największych przebojów ostatnich dekad. Na turystów czekają dwie ogromne ściany multimedialne z fragmentami koncertów, teledyskami i wywiadami z artystami.

Atrakcje w Opolu

Źródło: Muzeum Piosenki

Wieża Piastowska

To miejsce, które każdego roku przyciąga dużą liczbę zwiedzających. Nie bez powodu! W końcu Wieża Piastowska to jeden z najstarszych zabytków w tej części Polski. Wciąż trwają spekulacje na temat daty jej powstania. Mówi się, że wieżę zbudowano już w XIII wieku, za czasów rządów księcia Bolka I Opolskiego. Wchodziła w skład Zamku Piastowskiego i była miejscem obserwacji oraz obrony przed nieproszonymi gośćmi. W 2014 roku została wyremontowana i udostępniona dla zwiedzających.

Opolska Wenecja

W całym Opolu nie ma chyba bardziej urokliwego miejsca niż Kanał Młynówka, okrzyknięty Opolską Wenecją. Zwiedzający, pragnący odpocząć i napawać się widokiem malowniczych krajobrazów, z pewnością docenią to miejsce. Choć rejs statkiem czy spacer w ciągu dnia potrafi zachwycić, prawdziwa magia zaczyna się po zmroku. To wtedy budynki są podświetlane i tworzą całą magię tego miejsca.

Opole Wenecja

Źródło: Opole.pl

Oceń stronę:
4.9
Ocena: 5 Liczba głosów: 30