Pozycjonowanie stron Zielona Góra

Wypromuj lokalny biznes
Zdobądź zaufanie klientów
Wyprzedź konkurencję

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Jeśli prowadzisz firmę w Zielonej Górze i nie tylko, doskonale wiesz, jak trudno o zdobycie Klientów. Jesteś też na pewno świadomy, jak duże znaczenie ma marketing internetowy w procesie sprzedaży. W końcu istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że większość potencjalnych Klientów dowiaduje się o Twoich produktach lub usłudze z internetu i polega na opiniach innych użytkowników. Jak więc pokazać się w wyszukiwarce Google i zaskarbić sobie uznanie przyszłych Klientów?

Rozwiązaniem jest pozycjonowanie stron. Jeśli masz biznes nastawiony na miejscowych i okolicznych Klientów, SEO lokalne poprawi widoczość Twojej witryny, a Ty dzięki temu będziesz cieszył się większym zainteresowaniem produktami/usługami i zwiększysz swoje dochody!

Pozycjonowanie stron Zielona Góra - dla kogo pozycjonowanie lokalne jest najlepsze?

Branże nastawione na fizyczną sprzedaż/usługi

Jeśli masz stronę internetową, ale głównie zajmujesz się sprzedażą lub usługami fizycznymi, pozycjonowanie stron wybije Twoją witrynę w Google, czego efektem będzie wzrost Klientów w Twoim sklepie/zakładzie/salonie.

Każdej wielkości firmy

Nieważne, czy masz małą, średnią, czy dużą firmę - agencja SEO Smartbuzz dostosuje działania do Twoich aktualnych potrzeb i celów, jakie chcesz osiągnąć. Z naszą pomocą Twoi Klienci będą zaopiekowani na każdym etapie zakupowym.

Firmy, które chcą szybko wypozycjonować się w Google

Pozycjonowanie stron internetowych lokalnie jest zazwyczaj szybsze niż SEO ogólnopolskie. Dzięki temu mniejszymi środkami poprawisz widoczność w Google, a uzyskane wyniki długo utrzymają się w SERPach.

Pozycjonowanie Zielona Góra - lokalne SEO dla sklepów internetowych

Link building

Link building

Tworzenie wartościowej sieci linków owocuje zwiększeniem widoczności strony internetowej. Nasi specjaliści realizują linkowanie wewnętrzne (w obrębie witryny) i zewnętrzne - docierają do portali, gazet internetowych czy blogerów na terenie Zielonej Góry. Wybieramy wyłącznie jakościowe miejsca, które „doładują” Twoją stronę i wpłyną na wysokie pozycje w Google.

Techniczne SEO

Techniczne SEO

Decydując się na SEO Zielona Góra, musisz wiedzieć, że większość optymalizacji realizujemy „od środka” i nie są one widoczne na pierwszy rzut oka. Każde działanie przynosi jednak korzyści i wpływa na wzrost ruchu organicznego. Czym konkretnie się zajmujemy? Między innymi: optymalizacją meta tagów, weryfikacją poprawności komend w pliku robots.txt, eliminacją błędów na stronie, wykryciem i usunięciem kanibalizacji, sprawdzeniem renderowania strony przez wyszukiwarkę.

Frazy kluczowe

Frazy kluczowe

Dobór fraz kluczowych dla to podstawowy element współpracy z naszą agencją. Przy pomocy narzędzi do analityki wybieramy słowa, na które będzie się wyświetlała Twoja strona. Dzięki temu użytkownik, który będzie chciał znaleźć konkretny produkt lub usługę (np. fryzjera w Zielonej Górze), zobaczy właśnie Twoją stronę.

Pozycjonowanie Zielona Góra - Profil Firmy w Google

Twój Profil Firmy w Google

Pozycjonowanie stron Zielona Góra - https://www.google.pl/

Lokalne pozycjonowanie stron www  bez Profilu Firmy w Google? Nie ma takiej opcji! Nasi specjaliści założą i zoptymalizują Twoją wizytówkę. Dzięki temu, oprócz wysokiej pozycji samej witryny, strona pojawi się także w mapach Google. Od tego momentu Twoi Klienci będa mogli wystawiać Ci opinie, zadawać pytania, a Ty - moderować rozmowę, udostępniać szczegółowe informacje o firmie (w tym godziny otwarcia czy adres).

Pozycjonowanie stron internetowych Zielona Góra a wybór skutecznej agencji

Indywidualnie dobrany specjalista
Jeden opiekun serwisu

Na sukces Twojej strony będzie pracował zespół SEO i content marketingu, ze wsparciem doświadczonych copywriterów. Natomiast wszelkie ustalenia, raporty i pieczę nad witryną będzie sprawował indywidualnie dobrany ekspert SEO.

Zgodność z wytycznymi
Monitoring efektów

Analiza witryny to ważny element procesu pozycjonowania strony. Jako agencja SEO, mamy dostęp do najlepszych narzędzi analitycznych, mierzących najważniejsze parametry strony. Pozwalają one szybko i trafnie wysnuwać wnioski i reagować.

Doradzamy w SEO
Kompetencje web-dev

Smartbuzz jest częścią software house’u Smartbees. Dzięki temu możesz liczyć na naszą wiedzę z zakresu IT, a w razie potrzeby także doradztwo ze strony programistów.

Pozycjonowanie Zielona Góra - sposób na pozyskanie nowych klientów

Realizujemy nie tylko pozycjonowanie sklepów, ale także z powodzeniem wznosimy na szczyt branże usługowe. Jakiego rodzaju firmy najczęściej decydują się na SEO lokalne?

 • Restauracje,
 • sklepy odzieżowe,
 • lekarze,
 • salony piękności,
 • hotele,
 • siłownie,
 • mechanicy,
 • jubilerzy,
 • kwiaciarnie.
Zielona Góra - pozycjonowanie

Pozycjonowanie Zielona Góra - https://www.google.pl/

Historie sukcesów naszych Klientów
1170 fraz w TOP 10 dla platformy do wideokonsultacji
Skuteczna migracja SEO sklepu z branży beauty
Wzrost ruchu organicznego o 348% w branży home and decor
Chcesz pozycjonować swój biznes?

Pozycjonowanie Zielona Góra - zalety seo lokalnego

Dotarcie do określonej grupy klientów - pozycjonowanie lokalne pozwala zawęzić grupę odbiorców do potencjalnie najbardziej zainteresowanych Twoją ofertą/produktami. Dzięki temu nie przepalasz budżetu i zwiększasz szansę na dokonanie zakupu.
Dłuższe utrzymanie pozycji w Google - lokalne pozycjonowanie w wyszukiwarce jest dużo stabilniejsze od ogólnopolskiego. Z powodu mniejszej konkurencji prościej utrzymać wysoką pozycję.
Rozpoznawalność na rynku lokalnym - oprócz zwiększenia konwersji i zysków firmy, będziesz wyróżniał się wśród swoich konkurentów. Wszystko to za sprawą najwyższej jakości content marketingu, który realizujemy zgodnie z wymaganiami Google, ale przede wszystkim - ciekawy i prosty do przyswojenia przez użytkowników.
Eksperckość - pozycjonowanie stron z naszym zespołem pozwoli Ci nie tylko osiągnąć najwyższe pozycje w Google, ale też przedstawić siebie i swoją firmę jako prawdziwych ekspertów. Dokładnie przemyślana strategia contentowa i jakościowe treści sprawią, że Klienci będą skłonniejsi Ci zaufać, a dzięki temu - kupić Twój produkt czy usługę.

Przykładowe frazy dla Zielonej Góry i biznesów z nią związanych (miesięczna liczba wyszukiwań)

 • Restauracja Zielona Góra - 8100
 • Hotel Zielona Góra - 4400
 • Apteka Zielona Góra - 4400
 • Kebab Zielona Góra - 4400
 • Weterynarz Zielona Góra - 2900
 • Diagnostyk Zielona Góra - 3600
 • Taxi Zielona Góra - 3600
 • Kantor Zielona Góra - 2900
 • Sushi Zielona Góra - 2900
 • Mieszkania na sprzedaż Zielona Góra - 4400
hex white filling

Audyt SEO i content marketing Zielona Góra

Audyt SEO

Każda firma, chcąca robić pozycjonowanie stron internetowych, powinna na samym początku wykonać audyt witryny. Wyniki najczęściej ujmuje się w zwięzły plik i wysyła na e-mail Klienta.

Czym wyróżnia się w tej kwestii Smartbuzz? My przygotowujemy audyt SEO  dwutorowo - korzystając z wtyczek i narzędzi (Google Analytics, Google Search Console, Screaming Frog, Ahrefs, Senuto itp.) oraz ręcznie - przeklikując się podstrona po podstronie. Takie działanie pozwala nam wyłapać każdy błąd czy mankament, wpływający na SEO i UX.

Efektem naszej pracy jest najczęściej kilkudziesięciostronicowy dokument, pełen analizy, wykresów i wniosków. Trudniejsze zagadnienia SEO przekładamy na prosty język. Zawsze też kontaktujemy się w sprawie omówienia audytu i poznania oczekiwań względem naszej współpracy.

Content marketing

Od kilku lat, niezmiennie, content marketing ma ogromne znaczenie w procesie pozycjonowania stron. Zmieniają się jednak algorytmy, które zwracają uwagę na coraz to większe szczegóły i użytkowość tekstów.

Dlaczego warto tworzyć content właśnie u nas? Na sukces Twoich tekstów pracują aż trzy działy: SEO, contentu i copywritingu. Pierwszy zajmuje się analizą - treściami konkurencji, słowami kluczowymi i liczbą ich występowania. Po porozumieniu ze specjalistami SEO, content przygotowuje szczegółowe wytyczne, jak mają wyglądać teksty. Następnie copywriterzy (odpowiednio dobrani do branży danego Klienta) piszą jakościowe treści, które na końcu są weryfikowane przez specjalistów contentu.

Efektem naszych działań są treści ciekawe dla użytkowników i zgodne z wymaganiami Google.

Cennik pozycjonowania - SEO Zielona Góra

W Smartbuzz nie istnieje coś takiego jak z góry określony cennik pozycjonowania stron. Każdą witrynę sprawdzamy indywidualnie i dobieramy działania zgodnie z jej potrzebami. Wiemy, że niektóre firmy mają ustalony cennik pozycjonowania, jednak my nie chcemy proponować jednej kwoty dla każdego, ponieważ każda strona jest inna i to, co sprawdzi się na jednej, może być niekorzystne dla drugiej.

Jak wygląda u nas ścieżka współpracy? Zawsze tak samo:

Etapy pozycjonowania - jak to robimy w Smartbuzz?

hex white filling
Audyt SEO

Sprawdzenie aktualnego stanu Twojej witryny to pierwszy krok, który pokaże nam, co działa na Twojej stronie, a co wymaga zmian lub optymalizacji. Przeanalizujemy najważniejsze elementy strony, w tym ruch, konwersję, UX, content.

hex white filling
Strategia

To krok, w którym chcemy poznać Twoje oczekiwania. Na podstawie audytu i rozmowy z Tobą przygotowujemy strategię działania na kolejne miesiące współpracy.

hex white filling
Wdrożenia

Od pierwszych dni działamy na najwyższych obrotach. Poprawiamy błędy, które wychwyciliśmy podczas audytu, optymalizujemy niezbędne elementy i pracujemy nad skutecznym pozycjonowaniem Twojej strony internetowej.

hex white filling
Analiza

Zebrane dane przekuwamy we wnioski. Sprawdzamy, co najskuteczniej działa w przypadku Twojej witryny i na tej podstawie realizujemy możliwie najlepiej naszą usługę.

Chcesz sprawdzić stan swojej witryny?

FAQ - pozycjonowanie w Zielonej Górze

Co daje mi wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania?

Skuteczne pozycjonowanie strony przynosi przede wszystkim zysk dla firmy. Wszystkie działania - kompleksowa realizacja content marketingu, działania z zakresu UX, poprawność pod kątem technicznym - mają kilka celów, z czego najważniejszy jest ten jeden - pozyskanie dla Twojej firmy nowych klientów, zatrzymanie obecnych, a przez to zwiększenie Twoich przychodów. Co poza tym? SEO stron www Zielona Góra pomoże Ci także zbudować świadomość marki, wyprzedzić konkurencję i stać się liderem w swoim mieście i okolicach.

Ile muszę zapłacić za SEO lokalne?

Jak długo muszę czekać na efekty pozycjonowania w Zielonej Górze?

Pozycjonuj swoją stronę ze Smartbuzz
Oceń stronę:
4.7
Ocena: 4.8 Liczba głosów: 14