Pozycjonowanie stron Kraków

Skuteczne i efektywne SEO

Zdobądź lokalnych klientów
Bądź liderem w swojej branży
Wyróżnij się w Google

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Jako przedsiębiorca na pewno wiesz, jak trudno dotrzeć do nowych odbiorców. Prowadzenie biznesu (zwłaszcza lokalnego) wymaga także pracy nad zatrzymaniem klientów i utrzymaniem dobrych relacji. W każdym z tych przypadków pozycjonowanie stron internetowych będzie doskonałym wsparciem, a może nawet podstawą Twojego biznesu! W końcu skuteczne SEO przynosi wiele więcej korzyści, jak na przykład wyprzedzenie konkurencji, wzmocnienie świadomości marki na lokalnym rynku czy zwiększenie przychodów firmy.

Jesteś ciekawy, czym jest pozycjonowanie stron internetowych i jak z powodzeniem budować widoczność lokalnych biznesów w sieci? Robimy to od lat i z chęcią opowiemy Ci o naszym podejściu do marketingu internetowego.

Pozycjonowanie Kraków - dla kogo jest pozycjonowanie lokalne?

Dla firm nastawionych na pozyskanie lokalnych klientów
Dla firm, chcących budować pozycję lidera na lokalnym rynku
Dla firm, którym zależy na lojalnych klientach

Które firmy mogą skorzystać na pozycjonowaniu w regionie?

Pozycjonowanie stron będzie świetnym wyborem dla wielu lokalnych firm i punktów usługowych, w tym dla:

  • lekarzy,
  • salonów fitness,
  • pływalni,
  • hoteli,
  • siłowni,
  • salonów beauty.
Dopasowane rozwiązania

Agencja SEO Smartbuzz - jak wygląda proces pozycjonowania?

Optymalizacja techniczna

Najważniejsze działania SEO nie są widoczne gołym okiem, a czasami wręcz niedostrzegalne dla typowego użytkownika. Co wchodzi w skład technicznego SEO Kraków? Optymalizacja meta tagów, indeksacja stron, usunięcie kanibalizacji, ustawienie przekierowań i naprawienie błędów 404, oznaczenie danych strukturalnych, sprawdzenie anchor text linków i wiele więcej. Lista zadań jest długa, ale jej cel prosty - zwiększenie pozycji w Google i dotarcie do nowych klientów, dzięki zdiagnozowaniu i naprawieniu błędów.

EEAT

Jeśli prowadzisz swój biznes i decydujesz się na pozycjonowanie, z pewnością jesteś ekspertem w swojej dziedzinie. A musisz wiedzieć, że Google docenia takich ludzi, jak Ty! Ma to związek z EEAT (Experience – Expertise – Authority – Trust), wprowadzonym kilka lat temu. Treści tworzone przez nasz zespół contentu odpowiadają najnowszym wytycznym Google co do eksperckości i wiarygodności. Dodatkowo skupiamy się na budowaniu zaufania użytkowników do Twojej marki poprzez regularne publikacje, pełne wartościowego contentu.

Link building

By wspiąć się na sam szczyt wyszukiwarki, agencja SEO musi „wyjść” poza witrynę. Co mamy na myśli? Działania off-site, które polegają na tym, że specjaliści wyszukują jakościowe strony i dodają tam informacje o Twoim biznesie. Mogą to być blogi, fora, a nawet lokalne czasopisma internetowe. Linki z zewnętrznych witryn dają Google sygnał, że Twoja strona zawiera wartościowe treści i powinna dotrzeć do większej liczby użytkowników. W efekcie możesz zaobserwować zwiększającą się pozycję w SERPach.

Content marketing

Pozycjonowanie stron bez marketingu treści? To byłby twardy orzech do zgryzienia :) W zdecydowanej większości witryny optymalizowane pod SEO, ale bez contentu, nie wybiją się na tle konkurencji. Dlatego w Smartbuzz kładziemy szczególny nacisk na jakościowe teksty. W naszej firmie pomiędzy dwoma działami (SEO i content marketingu) panuje nieustanny przepływ informacji. Dzięki temu z powodzeniem wypozycjonujemy Twoją stronę na wybrane słowa kluczowe, odpowiemy na potrzeby Twoich potencjalnych klientów i zbudujemy pozycję lidera.

Pozycjonowanie Kraków - od czego zacząć pracę nad SEO lokalnym?

hex white filling
Audyt SEO

Audyt jest niezbędnym i zawsze pierwszym krokiem, który wykonujemy po podpisaniu umowy. Specjalista SEO, przy pomocy narzędzi i ręcznej analizy, wychwytuje najważniejsze błędy na stronie, które wpływają negatywnie na pozycję w wyszukiwarce Google. Sprawdza m.in. ruch i widoczność, profil linków, techniczne elementy witryny i wiele więcej.

hex white filling
Strategia

Nie ma efektywnego SEO bez strategii. Ale nie ma także efektywnej strategii bez poznania oczekiwań klienta :) Dlatego w kolejnym kroku chcemy się z Tobą spotkać (online lub na żywo) i porozmawiać o Twoim biznesie. Wszelkie informacje, np. dotyczące grupy docelowej, będą dla nas pomocne w stworzeniu strategii idealnie dopasowanej do specyfiki Twojej branży.

hex white filling
Wdrożenia

Gdy już wiemy, co musimy naprawić, znamy Twoje oczekiwania i mamy gotową strategię, zakasamy rękawy i bierzemy się do pracy! Główny opiekun Twojej strony wraz z zespołem wdrażają niezbędne zmiany i ulepszenia, dział content marketingu analizuje treści, a copywriterzy przygotowują je zgodnie z wytycznymi. Jak widzisz, cała machina zaczyna działać i nie ma zamiaru zwolnić tempa! :)

hex white filling
Kontrola

Kontrola podstawą… dobrze wykonanej pracy! Proces pozycjonowania nie kończy się przecież na samych wdrożeniach. Tylko sumienna weryfikacja (zmian w SERPach, frazach kluczowych, liczbach sesji, ruchu itd.) pozwala nam reagować błyskawicznie i dostosowywać się do aktualnych wytycznych potrzeb Google.

Sprawdź stan swojej witryny

Ceny pozycjonowania stron www i sklepów dla fraz lokalnych w Krakowie

Jeśli chodzi o pozycjonowanie, cennik nie jest z góry określony. Wynika to z jednej fundamentalnej zasady: nasze działania zawsze dobieramy indywidualnie pod potrzeby klientów i ich witryn. Takie podejście zauważysz już od pierwszej rozmowy, audytu SEO, ale także pod kątem cennika.

Cena za pozycjonowanie jest wynikiem analizy Twojej strony (przy pomocy renomowanych narzędzi SEO oraz ręcznego researchu). Nasze doświadczenie i liczba zadowolonych klientów jeszcze bardziej utwierdzają nas w przekonaniu, że taki model wyceny jest idealny. Bo wszystko, co szyte na miarę, w założeniu ma jak najlepiej odpowiedzieć Twoim oczekiwaniom. Nie musisz się jednak obawiać, że kupujesz kota w worku! Na wstępie przeanalizujemy Twoją witrynę i na tej podstawie określimy cenę za usługę. Po ustaleniu szczegółów współpracy możesz mieć pewność, że co miesiąc będziemy rozliczać się na stałą kwotę - bez dodatkowych, ukrytych kosztów.

Postaw na najlepszych w branży!

Edukacja klientów
Wieloletnie doświadczenie

W naszym zespole pracują eksperci z długim stażem pracy w SEO. Ponieważ to także prawdziwi pasjonaci, zdają sobie sprawę, jak ważna jest regularna nauka w tym dynamicznie zmieniającym się środowisku.

Zgodność z wytycznymi
Jeden opiekun projektu

Dbamy o to, żeby Twoją witryną zajmował się jeden, indywidualnie dobrany ekspert SEO. To on, wraz ze swoim zespołem, jest w stanie wygenerować najlepsze wyniki w wyszukiwarce Google.

Najnowsze rozwiązania
Kompleksowe działania

Jeśli chcesz znaleźć specjalistów od marketingu internetowego, UX, a do tego z wiedzą analityczną, nie musisz już szukać - wszyscy znajdują się w Smartbuzz :) Jesteśmy zespołem, który łączy wiele różnych dziedzin nauki.

Historie sukcesów naszych Klientów
1170 fraz w TOP 10 dla platformy do wideokonsultacji
Skuteczna migracja SEO sklepu z branży beauty
Wzrost ruchu organicznego o 348% w branży home and decor

FAQ - pozycjonowanie stron Kraków

Czym jest pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron to działania wewnątrz i na zewnątrz witryny, mające na celu zwiększenie pozycji w SERPach (wynikach wyszukiwania).

Pozycjonowanie lokalne również obejmuje działania on-site i off-site, jednak tutaj skupiamy się na dotarciu do szerokiej rzeszy odbiorców.

Co wchodzi w skład pozycjonowania strony internetowej?

Jak długo trwa pozycjonowanie stron?

Kiedy można się spodziewać wyników z zapytań lokalnych?

Pozycjonować się lokalnie czy na cały kraj?

Jak mierzyć efekty pozycjonowania?

Pozycjonuj swój biznes w Krakowie
Oceń stronę:
5
Ocena: 5 Liczba głosów: 1