Pozycjonowanie stron Warszawa

Skuteczne i efektywne SEO

Zainteresuj lokalnych klientów
Zwiększ konwersję
Bądź liderem w swojej branży

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Prowadzenie biznesu w stolicy z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Wysokie koszty utrzymania działalności, trudności w poszukiwaniu lojalnych pracowników i duża konkurencja nie sprzyjają rozwijaniu stacjonarnego sklepu lub punktu usługowego. Jeszcze trudniejsze wydaje się prowadzenie biznesu online z nastawieniem na lokalnych klientów. W końcu większość firm decyduje się przenieść lub choćby rozszerzyć swoją działalność także o sieć. Z tego względu konkurencji jest jeszcze więcej.

Skutecznym sposobem pozyskania nowych klientów jest lokalne SEO. Odpowiednio dobrane działania, m.in. dogłębna analiza słów kluczowych, optymalizacja wizytówki Google i całego serwisu, pozwolą prześcignąć konkurencję i wyprowadzić Twoją stronę na szczyt organicznych wyników wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron Warszawa - stolica Polski i polskiego biznesu. Co się z tym wiąże?

Duża konkurencja

Duża liczba podobnych biznesów sprawia, że trudniej trafić do swojej grupy docelowej. Pozycjonowanie stron ułatwi dotarcie do zainteresowanych Twoją ofertą.

Trudny wybór agencji SEO

Na pewno spotkałeś się z wieloma ofertami agencji SEO. Na rynku jest ich coraz więcej. Musisz mieć jednak świadomość, że tylko nieliczne potrafią prowadzić efektywne pozycjonowanie lokalne. Wymaga to lat doświadczenia, znajomości algorytmów Google i obserwowania bieżących trendów.

Dłuższy czas pozycjonowania

Lokalne pozycjonowanie stron to proces, który oczywiście można skrócić przemyślanymi działaniami. Dlatego pierwszym i najważniejszym krokiem jest audyt SEO. Kolejnym dobór strategii, wdrożenia i analiza wyników. Dzięki temu mamy określony plan i doskonale wiemy, co robić, by go efektywnie zrealizować.

Pozycjonowanie stron Warszawa - dlaczego SEO lokalne ma sens?

Zwiększysz widoczność w SERPach - pozycjonowanie lokalne pozytywnie wpływa na widoczność Twojej strony w wyszukiwarce. To kluczowe w kontekście pozyskania nowych klientów. Sam przecież wiesz, że im wyżej witryna w Google, tym więcej odnotowuje odwiedzin.
Zbudujesz świadomość swojej marki - jeśli działasz etycznie, z nastawieniem na użytkowników, a Twoim celem jest poprawienie jakości ich życia, tym bardziej powinno Ci zależeć na pokazaniu się właśnie od tej strony. W końcu pozycjonowanie to nie tylko optymalizacja techniczna strony, ale też budowanie relacji między klientem a Twoją firmą. Działania SEO i content marketing pomogą Ci to osiągnąć.
Zwiększysz przychody swojej firmy - skuteczne pozycjonowanie przekłada się na wzrost zainteresowania Twoimi usługami/produktami, ale nie powinno się na tym kończyć. Najważniejsze z Twojej perspektywy, jako przedsiębiorcy, jest zapewne zwiększenie sprzedaży, a dzięki temu stały przychód. I właśnie do takiego celu dążymy - żebyś mógł namacalnie zobaczyć efekty pozycjonowania, a nie jedynie rosnące wykresy widoczności w wysłanych przez nas raportach.
Dłużej utrzymasz pozycję w Google - lokalne pozycjonowanie jest zazwyczaj krótsze od ogólnopolskiego. Z prostego powodu - skupiamy się na prześcignięciu konkurentów z Warszawy i okolic, a nie z całej Polski. Dodatkową zaletą tego typu SEO jest większe prawdopodobieństwo pozostania na topowych pozycjach jeszcze długo po zakończeniu współpracy z naszą agencją SEO. Dlaczego? Ponieważ nad Twoją witryną pracować będą doświadczeni specjaliści SEO, którzy nie uznają półśrodków. Stawiamy na najwyższej jakości pozycjonowanie, a takie trudno przebić :)

Kto powinien skorzystać na pozycjonowaniu lokalnym w Warszawie?

Niezależnie, czy masz sklep stacjonarny, internetowy, czy oferujesz usługi na terenie Warszawy, pozycjonowanie wesprze Cię w budowaniu ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku oraz pomoże pozyskać nowych klientów i zatrzymać obecnych.

Z jakich branż zgłaszają się do nas firmy? Najczęściej z:

 • lekarskiej,
 • gastronomicznej,
 • beauty,
 • motoryzacyjnej,
 • budowlanej,
 • logistycznej.
Dopasowane rozwiązania

Smartbuzz - pozycjonowanie lokalne nie ma przed nami tajemnic

Najnowsze rozwiązania
Indywidualne podejście

Zauważysz to już od pierwszej rozmowy. Cała oferta, którą od nas dostaniesz, będzie dopasowana do potrzeb Twojego serwisu. Podobnie jak Google stawiamy na unikalność :)

Edukacja klientów
Dzielenie się wiedzą

Naprawdę lubimy to robić! Jeśli tylko wyrazisz taką chęć, wyślemy Ci naszą wewnętrzną bazę wiedzy, w tym dobre praktyki SEO i dodawania treści.

Indywidualnie dobrany specjalista
Terminowość

Tak ważny element współpracy, a tak bardzo nieprzestrzegany w naszej branży! Z nami nie będziesz musiał martwić się terminami – to nasze zadanie :)

Szukasz rzetelnej agencji SEO?

Przykładowe frazy SEO Warszawa wraz z miesięczną liczbą wyszukiwań

 • Restauracje Warszawa - 74000
 • Hotele Warszawa - 74000
 • Kantor Warszawa - 27100
 • Śniadanie Warszawa - 22200
 • Kręgle Warszawa - 22200
 • Escape room Warszawa - 18100
 • Kluby Warszawa - 18100
 • Sushi Warszawa - 18100
 • Kebab Warszawa - 14800
 • Strzelnica Warszawa - 14800
hex white filling

Cennik - czy pozycjonowanie stron WWW w Warszawie jest drogie?

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych wiąże się z mniejszymi kosztami niż SEO ogólnopolskie. Wymaga jednak takiego samego zaangażowania specjalisty, z tą różnicą że skupia się on na innych elementach pozycjonowania - lokalnych zapytaniach, Profilu Firmy w Google, wizytówkach NAP, wpisach sponsorowanych do lokalnych portali i wielu innych.

Koszty pozycjonowania w agencjach są bardzo różne - od pakietów, przez z góry określone cenniki, aż po wynagrodzenie od uzyskanej pozycji w Google. My podchodzimy do tego tematu kompleksowo - skupiamy się na Twoich oczekiwaniach, zestawiamy to z obecną sytuacją Twojej witryny i całego biznesu oraz z pozycją konkurencji.

Jeszcze przed startem współpracy, po przygotowaniu przez nas wstępnego audytu Twojej witryny, poznasz cenę pozycjonowania. Tak będzie wyglądała ścieżka współpracy z naszą agencją:

Poszczególne etapy naszych działań - SEO Warszawa

hex white filling
Audyt SEO

Bez poznania Twojej strony od podszewki, nie bylibyśmy w stanie dobrać strategii działania. Dlatego analizujemy najważniejsze elementy Twojej witryny, w tym także generowany ruch, profil linków, błędy, SXO i wiele więcej. Także w tym kroku chcemy poznać Twoje oczekiwania co do naszej pracy.

hex white filling
Strategia

Po zebraniu wszystkich informacji o Twojej witrynie i podsumowaniu celów, które wspólnie chcemy osiągnąć, dział SEO, w tym główny opiekun Twojego serwisu, wraz z teamem content marketingu, przygotowują strategię.

hex white filling
Wdrożenia

Od pierwszych dni współpracy skupiamy się na poprawie błędów Twojej strony, przygotowujemy wartościowy content z naciskiem na wybrane frazy kluczowe. Wszystko to zgodnie z przyjętą strategią oraz aktualnymi potrzebami serwisu.

hex white filling
Analiza działań

Twoja strona będzie analizowana przez najlepsze narzędzia na rynku oraz weryfikowana przez eksperta SEO i jego team. Najważniejsze wyniki przedstawimy w raportach, które co miesiąc dotrą na Twoją skrzynkę mailową.

Zobacz, jak zwiększyliśmy widoczność fraz naszego Klienta

Chcesz wybić stronę w wyszukiwarce?

Agencja SEO - czym się zajmuje?

Linkowanie wewnętrzne

Linkowanie wewnętrzne

Umiejętne powiązanie treści, które znajdują się w Twoim serwisie poprawi jego ogólną wydajność. Dzięki temu algorytmy wyszukiwarki Google łatwiej ustalą hierarchię stron, a także lepiej zrozumieją ich sens i intencję. Skorzystają na tym użytkownicy, którzy będą mogli swobodnie przechodzić do powiązanych zakładek serwisu. Linkowanie wewnętrzne zmniejsza także współczynnik odrzuceń, co ma szczególne znaczenie podczas ustalania pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania.

Słowa kluczowe

Słowa kluczowe

Skuteczne pozycjonowanie stron bez ustalenia najważniejszych fraz, na które chcemy rankować, mija się z celem. Nasze wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość programów analitycznych pozwala na dopasowanie najlepszych fraz kluczowych dla pozycjonowania stron.

Techniczne SEO

Techniczne SEO

Pozycjonowanie sklepów internetowych i stron www dla firm z Warszawy wymaga dużej wiedzy technicznej. Nasi specjaliści zajmują się serwisami kompleksowo - eliminują błędy na stronie, wykrywają i usuwają kanibalizację, optymalizują meta tagi i breadcrumbs, weryfikują poprawność komend w pliku robots.txt i wiele więcej.

Wizytówki NAP

Wizytówki NAP

Jako agencja SEO zajmujemy się także wizytówkami, czyli krótkim przedstawieniem firmy. Umieszczamy je w najczęściej w branżowych katalogach firm, tematycznych portalach internetowych, stronach miast itp. Mają one duże znaczenie dla Google – wpływają na zwiększenie widoczności w sieci, a gdy linki zawarte w wizytówce mają atrybut dofollow – wzrasta „moc” strony i jej autorytet.

Audyt SEO i content marketing - istotne kwestie w pozycjonowaniu lokalnym

Audyt SEO

Jeśli kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl pozycjonowanie stron www Warszawa, audyt będzie pierwszym momentem weryfikacji agencji SEO. Zwróć uwagę na jakość przesłanego pliku. Specjaliści powinni przeanalizować Twoją stronę pod każdym kątem - widoczności, zmian optymalizacyjnych, SXO, contentu, a także zbadać ją w narzędziach takich jak Google Analytics, Google Search Console, Senuto, Ahrefs. Nie wystarczą jedynie wykresy, z których mało co zrozumiesz - liczą się konkretne wnioski i jasny plan współpracy. Właśnie tak to robimy w Smartbuzz.

Content marketing

By SEO w Warszawie było na najwyższym poziomie i miało szansę na wybicie się spośród sporej konkurencji, ważne jest, by połączyć je z content marketingiem. Za treści w naszej agencji odpowiada osobny dział. Team zaangażowany jest od samego początku - zajmuje się audytem contentu, tworzy strategię treści, a następnie przygotowuje wytyczne, sprawdza teksty napisane przez copywriterów i wdraża na stronę. Odpowiada także za optymalizację treści pod kątem użytkowników i wyszukiwarki.

Zleć nam audyt Twojej strony

Pytania i odpowiedzi - pozycjonowanie stron Warszawa

Czy wysokie pozycje w Google pomogą w rozwoju biznesu?

Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google przełożą się na wzrost klikalności Twojego serwisu. Zobacz na swoim przykładzie - po wpisaniu frazy w wyszukiwarkę, które pozycje wybierasz? Z pewnością najczęściej witryny, które są w TOP10. Czy kiedykolwiek trafiłeś na piątą stronę w Google? :)

Właśnie te witryny, które są najwyżej, notują największy ruch, a co za tym idzie - pozyskują klientów i zwiększają swoje przychody. Ale by wybić się w wyszukiwarce, trzeba najpierw zdecydować się na pozycjonowanie stron internetowych. Niestety, wysokie pozycje w Google potrafią wypracować tylko specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Rzadko kiedy udaje się to osobom bez konkretnej wiedzy SEO.

Jak długo muszę czekać na wyniki pozycjonowania dla fraz lokalnych?

Na czym polega pozycjonowanie w Google Maps?

Oceń stronę:
4.7
Ocena: 4.7 Liczba głosów: 19