Pozycjonowanie stron

Zwiększ ruch na stronie
Wyprzedź konkurencję
Pozyskaj nowych klientów

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Dlaczego warto postawić na usługi SEO?

 • Zwiększysz ruch na stronie
 • Pozyskasz nowych klientów
 • Wyprzedzisz konkurencję
 • Zyskasz długofalowe efekty
 • Poprawisz rozpoznawalność marki
 • Zbudujesz wizerunek eksperta
hex white filling

Zobacz, jak zapewniamy najsłodsze efekty SEO

transparentnosc
Specjalizacja

SEO to nasz konik, a w połączeniu z content marketingiem tworzy skuteczną receptę na Twój sukces w sieci.

Dobre praktyki
Sprawdzone techniki pozycjonowania

Nie działamy na oślep, nie stosujemy nieetycznych praktyk, nie chodzimy na skróty. W zamian za to oferujemy Ci bezpieczne i skuteczne usługi pozycjonowania.

Specjalizacja
Znajomość webdesignu od podszewki

Usługi SEO to nie wszystko. Jesteśmy częścią software house’u Smartbees. Tworzymy i obsługujemy strony internetowe różnej wielkości. Dlatego pomożemy Ci wprowadzić niezbędne zmiany, jeżeli będziesz tego potrzebować.

Customer service
Bezpośredni kontakt ze specjalistą

Za prowadzenie projektów w Smartbuzz odpowiadają specjaliści pracujący nad pozycjonowaniem Twojej strony. Dlatego zawsze otrzymasz informacje z pierwszej ręki.

Edukacja
Dedykowane strategie

Każdy biznes jest inny. Dlatego wszystkie oferty pozycjonowania stron przygotowujemy indywidualnie.

Doradztwo
Doradztwo rozwiązań

Nie zawsze usługa pozycjonowania będzie tym, czego potrzebujesz do osiągnięcia swoich celów. Pomożemy Ci we wskazaniu odpowiedniego kierunku oraz dobraniu optymalnych działań.

Nie tworzymy oferty pozycjonowania stron w ciemno.
Skorzystaj z naszego bezpłatnego audytu SEO.

Usługi pozycjonowania stron szyte na miarę Twojego biznesu

Zobacz, jakie działania z zakresu pozycjonowania stron możemy Ci zaoferować.

Optymalizacja strony internetowej

 • Audyt SEO - nasze prace zawsze rozpoczynamy od szczegółowego audytu, który pokazuje obecną kondycję witryny. Wdrożenie zmian sugerowanych w audycie zapewni pełną optymalizację techniczną i najlepsze przygotowanie do właściwego pozycjonowania strony.
 • Analiza słów kluczowych - dzięki obszernej analizie fraz wyselekcjonujemy priorytetowe słowa kluczowe, które na bieżąco będziemy monitorować, a także wszystkie zapytania, które pozwolą nam zbudować długofalową strategię pozycjonowania long-tail.
 • Strategia long-tail - czyli tzw. pozycjonowanie na długi ogon. Stosując tę strategię, budujemy Twoją widoczność na bardziej rozbudowane frazy. Są one mniej konkurencyjne, ale lepiej odpowiadają intencjom użytkowników, dzięki czemu generują więcej wartościowych konwersji niż ogólne słowa kluczowe.
 • Optymalizacja on-site - w ramach tej usługi SEO zajmujemy się sercem Twojej strony. Optymalizujemy treści, nagłówki, meta tagi; wprowadzamy linkowanie wewnętrzne; sprawdzamy strukturę strony; pracujemy nad jej udoskonaleniem. Podążamy za zmianami algorytmu Google i wprowadzamy nowości.
 • Content marketing dla strony internetowej

 • Strategia content marketingowa - ustalamy długofalową strategię marketingu treści dla Twojej strony. Dobieramy najlepsze rozwiązania, m.in. prowadzenie bloga, poradnika, bazy wiedzy, sekcji inspiracyjnych. Tworzymy harmonogram oraz wytyczne do treści.
 • Copywriting - nasza oferta pozycjonowania strony obejmuje także profesjonalne wsparcie w pisaniu tekstów. Stworzymy zoptymalizowane treści na bloga, podstrony usługowe, a także teksty pod artykuły eksperckie i sponsorowane.
 • Prowadzenie bloga - możemy wziąć pełną odpowiedzialność za publikację treści na Twojej stronie, w tym prowadzenie sekcji blogowej. Zapewnimy merytoryczne materiały, stworzymy harmonogram publikacji oraz zamieścimy teksty na stronie, dbając o każdy detal.
 • Pozyskiwanie linków do strony

 • Serwisy branżowe - nasze usługi pozycjonowania obejmują tylko najlepszej jakości działania link buildingowe. Wyszukujemy jakościowe portale z Twojej branży, na których zamieszczamy merytoryczne treści prowadzące do Twojej strony.
 • Publikacje sponsorowane - tworzymy różnorodny, naturalny profil linków zewnętrznych dzięki publikacjom treści na zróżnicowanych stronach - portalach, blogach, poradnikach. Unikamy niskiej jakości stron, które mogą negatywnie wpłynąć na pozycjonowanie strony.
 • Marketing szeptany - prowadzimy jakościowy marketing szeptany na starannie wyselekcjonowanych forach internetowych. Stawiamy na jakość, a nie ilość pozyskanych linków.
 • Obszerne raporty miesięczne

 • Pozycje słów kluczowych - pokażemy Ci, jak na przestrzeni ostatniego miesiąca zmieniły się pozycję poszczególnych podstron na priorytetowe frazy kluczowe.
 • Analiza ruchu - na start wdrożymy na Twoją stronę pełną analitykę, dzięki czemu z łatwością będziemy mogli raportować wszelkie zmiany w ruchu.
 • Pozyskane linki - każdego miesiąca przedstawimy Ci raport z działań link buildingowych, wskazując konkretne miejsca w sieci, w których zamieściliśmy odnośniki do Twojej strony.
 • Działania optymalizacyjne - pokażemy Ci, jakie ulepszenia zwiększające potencjał SEO wdrożyliśmy na Twoją stronę w danym miesiącu.
 • 

  Specjalistyczne usługi SEO

 • Wsparcie i asysta SEO przy migracji strony - planujesz przenieść swoją stroną na nowszą wersję oprogramowania lub inną platformę? Pomożemy Ci w procesie migracji, aby nie narazić Cię na utratę starannie wypracowanej pozycji w wyszukiwarkach.
 • Sprawdzenie działań Twojej agencji SEO - jeżeli nie jesteś pewny, czy agencja, z której usług obecnie korzystasz, wykonuje swoje zadania, pomożemy Ci sprawdzić jej skuteczność, m.in. przeprowadzając szczegółowy audyt.
 • Usunięcie kary - nie boimy się zadań specjalnych. Wesprzemy Cię w sytuacji, gdy na Twoją stronę została nałożona kara ręczna lub filtr algorytmiczny. Zrobimy co w naszej mocy, abyś wrócił na dobre tory pozycjonowania.
 • Weryfikacja spadku ruchu - ustalimy, dlaczego w ostatnim czasie Twoja strona odnotowuje spadki, a także przedstawimy nasz plan działania na poprawę sytuacji.
 • Oferta SEO dla znanych platform

  Nasza usługa SEO obejmuje działania na wszystkich najpopularniejszych systemach zarządzania treścią. Dzięki bogatemu doświadczeniu w pracy ze zróżnicowanymi CMS-ami, doskonale znamy ich specyfikę oraz wymagania.

  Narzędzia, z których korzystamy

  Google Analytics Logo
  Google Search Console Logo
  Google Developers Logo
  Google Optimize Logo
  Google Tag Manager Logo
  Logo Senuto
  alt
  Ahrefs Logo
  Screaming Frog Logo
  Keyword Tool Logo
  Hotjar logo
  LongTailPro Logo

  Oferta pozycjonowania stron w abonamencie - poznaj korzyści

  Stałe koszty - niezmienna opłata miesięczna ustalona w umowie gwarantuje, że nigdy nie będziesz musiał płacić za dodatkowe usługi. Co więcej, jesteś pewien, że jakość usługi SEO w danym miesiącu nie jest zależna od opłaty.
  Długoterminowe działania - współpraca abonamentowa skierowana jest na długofalowe działania nad widocznością w sieci, dzięki czemu efekty będą widoczne przez długi czas, czego nie może zagwarantować pozycjonowanie na efekt.
  Przejrzysta współpraca - stałe koszty usług SEO dają Ci komfort i bezpieczeństwo, a także pozwalają lepiej przewidzieć wydatki na pozycjonowanie. Nie musisz martwić się o dodatkowe kruczki w umowie czy prowizje.
  Bezpieczeństwo - oferta SEO w abonamencie gwarantuje o wiele wyższy poziom bezpieczeństwa działań pozycjonerskich. W przypadku pozycjonowania na efekt często na pozycjonera wywierana jest ogromna presja uzyskania wyników, co przekłada się na jakość pracy.

  Poznaj naszych partnerów

  Fakro logo
  Logo Sanplast
  Logo Meringer
  Home and passion
  Logo Reforma
  Bergerat Monnoyeur logo
  Foksal logo
  Dolineo logo
  HRcode logo

  Usługi pozycjonowania - najczęściej zadawane pytania

  Na czym polega proces pozycjonowania stron?

  Pozycjonowanie stron internetowych jest złożonym procesem, którego celem jest zwiększenie widoczności strony internetowej z bezpłatnych wyników wyszukiwania. Cały proces rozpoczyna się od audytu obecnej kondycji strony internetowej. Na podstawie zawartych w nim sugestii przygotowujemy długofalową strategię SEO, którą następnie sukcesywnie wdrażamy.

  Etap ten nazywamy optymalizacją. Obejmuje ona działania w ramach samej strony (on-site) takie jak: optymalizacja treści, nagłówków, meta tagów, kodu strony i jej szybkości, a także działań poza nią (off-site), czyli linkowanie zewnętrzne. Po zakończonym procesie optymalizacji nadchodzi czas na monitorowanie efektów oraz wprowadzanie dodatkowych ulepszeń (reoptymalizację).

  Jak wygląda współpraca z agencją SEO?

  Z czego składa się oferta SEO? Jak mogę ją uzyskać?

  Czy SEO wymaga wprowadzania zmian programistycznych na stronie?

  Ile kosztują usługi pozycjonowania stron internetowych?

  W jaki sposób mogę śledzić efekty SEO?

  Jak długo będę czekać na efekty pozycjonowania?

  Jakie czynniki wpływają na koszt pozycjonowania?

  Dopiero planuję stworzenie strony internetowej. Czy mogę już coś zrobić w sprawie pozycjonowania?

  Czy mam wpływ na wybór słów kluczowych?

  Postaw na skuteczne usługi SEO
  Oceń stronę:
  4.8
  Ocena: 4.9 Liczba głosów: 41