Tworzenie sklepów internetowych

Zainwestuj w sklep przyjazny SEO
Tworzenie sklepów internetowych

Budowa sklepu pod pozycjonowanie

Sklep internetowy a pozycjonowanie? Co mają ze sobą wspólnego? Jeżeli chcesz wystartować ze sklepem internetowym, który będzie idealnie przygotowany do pozycjonowania, pomyśl o tym już na etapie projektowania graficznego i prac programistycznych. Dzięki tworzeniu sklepu z myślą o SEO już na sam początek otrzymasz e-commerce z wszelkimi funkcjonalnościami niezbędnymi do skutecznego budowania widoczności w sieci, którego pozazdrości Ci konkurencja.

Zoptymalizowany sklep - co pozwoli Ci osiągnąć?

Nowy kanał sprzedaży - sklep internetowy gotowy pod pozycjonowanie umożliwi Ci zdobywanie Klientów z organicznych wyników wyszukiwania, które mogą stać się nawet głównym źródłem Twoich przychodów.
Zwiększenie widoczności w sieci - dobry sklep internetowy pod kątem SEO to przepustka do budowy widoczności wielu podstron serwisu w TOP 3 i TOP 10 wyników wyszukiwania.
Wzrost ruchu organicznego - lepsza widoczność w wyszukiwarkach to więcej możliwości dostrzeżenia Cię przez użytkowników w SERP-ach, a co za tym idzie, większe prawdopodobieństwo pozyskania wartościowego ruchu z tego miejsca w sieci.
Wyróżnienie na tle konkurencji - skuteczne pozycjonowanie to najlepsza odpowiedź na działania konkurencji. Wyróżnij się w bezpłatnych wynikach wyszukiwania, a konkurenci na pewno będą Ci zazdrościć.
Wzrost konwersji - skuteczne pozycjonowanie w e-commerce z pewnością pozwoli Ci zwiększyć konwersję o kilkanaście, kilkadziesiąt a nawet kilkaset procent!
Zwiększenie przychodów - inwestycja w pozycjonowanie sklepu bez dwóch zdań umożliwi Ci generowanie coraz to większych przychodów z bezpłatnych wyników wyszukiwania.

Sklep gotowy do pozycjonowania

Sprawdź, jakie elementy wpływające na optymalizację e-commerce, są dla nas kluczowe przy tworzeniu sklepów internetowych.

OPTYMALIZACJA TECHNICZNA SKLEPU

 • Przekierowania - jeżeli prowadziłeś wcześniej sklep internetowy, zadbamy o ustawienie odpowiednich przekierowań, dzięki którym nie stracisz mocy SEO poprzedniego serwisu.
 • Adresy URL - zapewnimy Ci automatyczne generowanie przyjaznych pozycjonowaniu adresów URL w ramach całego serwisu.
 • Nagłówki - zadbamy o odpowiednią strukturę nagłówków na wszystkich podstronach Twojego sklepu, aby wesprzeć pozycjonowanie w e-commerce.
 • Struktura strony - zbudujemy sklep w oparciu o jasną i czytelną strukturę zarówno dla użytkowników, jak i botów wyszukiwarek.
 • SXO

 • Szybkość ładowania - budowa sklepu internetowego pod pozycjonowanie bez optymalizacji jego szybkości nie ma prawa bytu. Priorytetowo zadbamy o page speed Twojego e-commerce.
 • Responsywność - sprawimy, że Twój sklep internetowy będzie się świetnie wyświetlał niezależnie od urządzenia, z jakiego korzysta aktualnie użytkownik.
 • Nawigacja - doświadczenia użytkownika stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego transparentna i intuicyjna nawigacja w sklepie internetowym to dla nas konieczność.
 • Analityka - sklep internetowy z pozycjonowaniem bez dobrej analityki jest jak żołnierz bez karabinu. Skonfigurujemy niezbędne narzędzia analityczne, abyś mógł bez problemów monitorować postępy działań pozycjonerskich.
 • OPTYMALIZACJA I TWORZENIE TREŚCI

 • Duplicate content - zadbamy o to, aby Twój sklep internetowy duplikację treści znał tylko z opowieści innych właścicieli e-commerce.
 • Strategia contentowa - jeżeli zechcesz, opracujemy i wdrożymy kompleksową strategię content marketingową, dzięki której wyróżnisz się na tle konkurencji i zachęcisz użytkowników do przejścia na swój sklep.
 • Copywriting - możemy wesprzeć Cię w tworzeniu merytorycznych, wartościowych i napisanych nienagannym stylem treści na stronę główną, podstrony kategorii, karty produktów czy wpisy blogowe.
 • Software House z doświadczeniem w e-commerce

  Jesteśmy częścią polskiego software house’u Smartbees znanego z wdrożeń technologii Open Source dla firm, korporacji, instytucji publicznych czy organizacji pozarządowych. Na e-commerce znamy się jak mało kto, dlatego budowa sklepu internetowego pod pozycjonowanie to dla nas chleb powszedni. Na co dzień projektujemy, wdrażamy, a następnie obsługujemy sklepy internetowe na systemie Magento, dzięki czemu zyskasz rozwiązanie, które będzie Ci służyć przez długie lata.

  Dlaczego warto stworzyć sklep ze Smartbuzz?

  Kompleksowość

  Zajmiemy się Twoim biznesem od A do Z

  Stworzymy sklep a następnie podejmiemy się jego obsługi technicznej oraz pozycjonowania.

  
  Specjalizacja

  Jesteśmy specjalistami przed duże “S”

  Na tworzeniu sklepów i pozycjonowaniu znamy się jak mało kto.

  
  Dobre praktyki

  Wykorzystujemy tylko najlepsze praktyki branżowe

  Czysty kod zgodny z najlepszymi standardami czy praktyki White Hat SEO to nasza codzienność.

  Sklep internetowy z pozycjonowaniem w Smartbuzz

  Chcesz powierzyć zarówno projektowanie i tworzenie, jak i późniejsze pozycjonowanie e-commerce jednej firmie?

  Jesteśmy do Twoich usług. Zajmiemy się projektem graficznym, wdrożeniem oraz wsparciem technicznym platformy, a także zadbamy o jak najlepsze pozycjonowanie Twojego sklepu. Wesprzemy Cię w tworzeniu długofalowej strategii, zapewnimy jakościowe treści oraz doradzimy w podejmowaniu kluczowych decyzji, kiedy tylko będziesz tego potrzebować.

  Zbuduj sklep internetowy
  gotowy do podboju wyszukiwarek internetowych.