Pozycjonowanie stron Gdynia

Wypromuj swój biznes
Zbuduj wysokie pozycje w Google
Wzmocnij świadomość swojej firmy

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Pozycjonowanie stron w Gdyni - jak to robić?

Pozycjonowanie Gdynia to sposób na pozyskanie nowych klientów i utrzymanie obecnych. Jeśli więc szukasz agencji SEO, która kompleksowo zajmie się tym tematem - zgłoś się do specjalistów Smartbuzz! Zobacz, co oferujemy w zakresie pozycjonowania i jak z naszą pomocą możesz uzyskać ogromne wzrosty widoczności strony internetowej.

Które biznesy mogą skorzystać na pozycjonowaniu lokalnym?

SEO Gdynia jest świetnym rozwiązaniem dla wielu biznesów lokalnych. Które branże najczęściej chcą realizować pozycjonowanie strony internetowej?

 • Budowlana (architekci, hydraulicy, elektrycy);
 • gastronomiczna (restauracje, bary, kawiarnie);
 • fitness (siłownie, studia jogi, trenerzy personalni);
 • beauty (salony fryzjerskie, manicure, spa);
 • motoryzacyjna (salony samochodowe, myjnie);
 • meblarska (stolarze, tapicerzy);
 • odzieżowa (sklepy z butami, ubraniami);
 • edukacyjna (korepetytorzy, szkoły prywatne);
 • turystyczna (hotele, apartamenty, lokalne biura podróży).
Profil Firmy w Gdyni

Pozycjonowanie Gdynia - https://www.google.pl/

Strategia pozycjonowania lokalnego dla różnych branż w Gdyni

Pozycjonowanie stron internetowych zawsze realizujemy na podstawie audytu i przyjętej strategii. W zależności od celów, które mamy osiągnąć, ale też od sytuacji wyjściowej Twojej strony i działań podjętych przez konkurencję, tworzymy plan na dalsze miesiące współpracy. Jeszcze nigdy nie zdarzyło nam się powtórzyć takiej samej strategii dla dwóch klientów. Dlatego też cena pozycjonowania i czas, jaki poświęcamy na dany projekt różni się w zależności od Twoich potrzeb.

Nasze analizy trwają od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin. Audyt zawsze wykonuje ekspert SEO, który bierze pod uwagę każdy element strony wpływający na pozycjonowanie lokalne. Co zatem badamy? Widoczność i ruch, profil linków, zmiany optymalizacyjne, SXO, content i wiele więcej.

Po określeniu kluczowych założeń i optymalizacji, które musimy wykonać, główny opiekun Twojej strony spisuje wszystkie najważniejsze informacje w jeden zwięzły plik. Będzie to kierunkowskaz naszych działań. Po omówieniu z Tobą całej koncepcji, przystępujemy do działania i pozycjonowania stron Gdynia.

Zleć nam audyt swojej witryny

Pozycjonowanie Gdynia - rola content marketingu

Budowanie relacji

Wartościowe i długofalowe zaufanie, które doceniają odbiorcy


Tworzenie wizerunku eksperta

Dzielenie się wartościowym contentem buduje silną markę

Przyciągnięcie konsumentów

Wysoka pozycja w Google pomaga pozyskać nowych klientów

Znaczenie lokalnego SEO dla biznesów w Gdyni

Większa rozpoznawalność - pozycjonowanie stron www pozytywnie wpłynie na rozpowszechnienie Twojej marki w Gdyni i okolicach. Dzięki zdobyciu wysokich pozycji w Google, potencjalni klienci nawet mimowolnie zobaczą nazwę Twojego sklepu lub usługi. W końcu wzrok każdego internauty skupia się głównie na TOP10 wyników wyszukiwania. Właśnie tam będziemy chcieli się przebić :)
Prześcignięcie konkurencji - jeśli Twoja konkurencja nie pozycjonuje swojej strony internetowej, masz ogromne szansę ją prześcignąć.
Zdobycie wysokich pozycji w Google - każda profesjonalna agencja SEO dąży do jak największych wzrostów w wynikach wyszukiwania. Naszym celem jest wypromowanie Twojej strony tak, żeby klienci z Gdyni i okolic dowiedzieli się o Twojej marce i skorzystali z usług lub przychodzili do sklepu stacjonarnego.
Zwiększenie dochodów firmy - nasze działania z zakresu pozycjonowania stron internetowych mają na celu polepszenie Twojego wizerunku na rynku lokalnym i zwiększenie zysków. Właśnie po to zgłaszają się do nas klienci - chcą na stałe zapisać się w pamięci potencjalnych klientów jako zaufany i rzetelny sklep/punkt usługowy. Z naszą pomocą Ci się to uda, a poprawa rentowności to tylko kwestia czasu!

Optymalizacja techniczna - postaw na doświadczonych specjalistów od lokalnego SEO

Zgodność z wytycznymi
Renomowane narzędzia

Do pozycjonowania stron korzystamy tylko z najlepszych narzędzi SEO, które jasno pokazują, jakie elementy Twojej witryny wymagają poprawy.

Edukacja klientów
Wieloletnie doświadczenie

Nasi specjaliści od lat pozycjonują strony. Doświadczenie zdobywają także na kursach i szkoleniach. Dzięki temu optymalizacja techniczna nie ma przed nimi żadnych tajemnic.

Indywidualnie dobrany specjalista
Raportowanie zadań

Raz w miesiącu wysyłamy podsumowanie naszych działań. Będziesz na bieżąco z każdą optymalizacją techniczną, którą wprowadziliśmy do Twojego serwisu.

Historie naszych klientów
Skuteczna migracja SEO sklepu z branży beauty
1170 fraz w TOP 10 dla platformy do wideokonsultacji
Wzrost ruchu organicznego o 348% w branży home and decor
Zacznij współpracę z prawdziwymi pasjonatami SEO

Agencja SEO Gdynia - czy musi być lokalna?

Co liczy się dla Ciebie bardziej - efekty czy dobry kontakt z agencją SEO? Z nami nie musisz wybierać. Mimo że swoją siedzibę mamy w Opolu, z powodzeniem pozycjonujemy wiele firm z Gdyni, Warszawy czy Krakowa. Sposobem na dzielące nas odległości są rozmowy online, raporty, kontakt mailowy z opiekunem strony.

Jeśli liczysz na najlepsze efekty pod kątem SEO, wybranie lokalnej firmy nie sprawi, że dzięki niej to osiągniesz. Co zamiast tego ma znaczenie? Wieloletnie doświadczenie, wiedza, otwartość na rozmowę, partnerskie podejście. To wszystko znajdziesz w naszej agencji.

Pozycjonowanie stron Gdynia - zobacz, jak możesz z nami współpracować

hex white filling
Audyt SEO

Sprawdzenie, w jakiej aktualnie kondycji znajduje się Twoja witryna, to podstawa naszych działań i pierwszy krok po podjęciu współpracy. Przy pomocy narzędzi opiekun SEO zajrzy w każdy zakamarek Twojej witryny i zbierze najważniejsze informacje, które będą kluczowe w optymalizacji strony internetowej.

hex white filling

Strategia

Same wnioski z audytu to nie wszystko. Teraz musimy dowiedzieć się, jaki jest cel, który chcesz osiągnąć z naszą pomocą. Podczas rozmowy (lub mailowo, jeśli wolisz) zapytamy Cię o najważniejsze założenia. Zebranie tych informacji oraz wyniki naszych analiz pozwolą przygotować najlepszą strategię pozycjonowania Twojego biznesu.

hex white filling
Wdrożenia

Nad wdrożeniami działamy już od pierwszych dni po audycie. Pozycjonowanie stron w Gdyni zaczynamy oczywiście od naprawy krytycznych błędów, które blokują Twoją witrynę przed możliwością dostania się na wysokie pozycje w Google. Działamy m.in. nad indeksacją podstron, usnięciem kanibalizacji, przekierowaniami, obsługą błędów 404. Nad kolejnymi elementami działamy sukcesywnie, dzień po dniu.

hex white filling

Kontrola

Sprawdzamy, jak Google reaguje na optymalizacje, które wprowadzamy. Monitorujemy wzrosty pozycji, widoczność na słowa kluczowe, a także bacznie śledzimy i analizujemy konkurencję. Dodatkowo szukamy kolejnych możliwości na pozyskanie potencjalnego klienta dla Twojego biznesu.

SEO Gdynia - indywidualne podejście do klienta sposobem na sukces

Od zawsze wiedzieliśmy, że indywidualne podejście jest kluczem do skutecznego pozycjonowania stron internetowych. Jako profesjonalna agencja zawsze dbamy o partnerskie podejście i szanujemy każdego naszego klienta. Dlatego przydzielamy opiekuna Twojej witryny, z którym możesz na bieżąco omawiać działania SEO. To także on tworzy audyt, optymalizuje stronę i nadzoruje wszystkie działania w trakcie współpracy.

Co z perspektywy klienta zyskasz, współpracując z naszą agencją?

 • Strategia szyta na miarę - nie działamy schematycznie. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, by następnie móc stworzyć strategię, która będzie odpowiadała Twoim celom biznesowym.
 • Wyjątkowa skuteczność działań - efektywne pozycjonowanie strony www to dla nas ogromna duma i potwierdzenie, że to, co robimy, przynosi realny zysk dla naszych klientów. Dlatego zawsze szukamy najlepszych rozwiązań - nawet jeśli wiąże się to z wielogodzinną burzą mózgów. :)
 • Szybka reakcja na zmiany - mamy oczy szeroko otwarte. Bacznie śledzimy Twoją konkurencję, ale także najnowsze aktualizacje Google. Możesz więc być pewien, że jeśli Twoja witryna wymaga nagłych zmian, jak najszybciej się nimi zajmiemy.
 • Zaangażowany zespół - przypiszemy do Twojego projektu indywidualnego opiekuna. Nad powodzeniem procesu pozycjonowania będzie czuwał również jego zespół oraz specjaliści contentu.
 • Sprawdzeni specjaliści od pozycjonowania w Gdyni

  Chcesz wyprzedzić swoich konkurentów, a Twoim celem jest pozyskiwanie nowych klientów? Musisz wiedzieć, że obecnie wiele firm korzysta z usług SEO. Tylko współpraca z rzetelną i doświadczoną agencją pozwoli Ci podbić wyszukiwarkę. Zobacz, jakie frazy wpisują w Google Twoi konkurencji:

  FrazaLiczba wyszukiwań*
  Pozycjonowanie Gdynia170
  Pozycjonowanie stron Gdynia140
  Pozycjonowanie stron www Gdynia40
  Pozycjonowanie stron internetowych Gdynia20

  *Źródło: https://www.senuto.com/pl/

  Rodzaje usług, które oferujemy

  hex white filling
  Pozycjonowanie sklepów

  Tego rodzaju pozycjonowanie pomoże Ci wypromować Twój sklep w organicznych wynikach wyszukiwania i wpłynie na cały marketing internetowy Twojej marki. Jeśli chcesz pozyskać nowych klientów i skłonić obecnych do kolejnych zakupów, SEO dla sklepu internetowego będzie strzałem w dziesiątkę!

  hex white filling
  Pozycjonowanie stron

  Masz stronę internetową, która nie generuje wielu odwiedzin i nie jest widoczna w Google? Poprawą jej pozycji zajmą się nasi specjaliści! Skuteczne pozycjonowanie stron polega na optymalizacji wielu elementów. W zależności od problemu, może być to naprawa struktury nagłówków, adresów URL czy przekierowań. Każdą stronę weryfikujemy indywidualnie.

  hex white filling
  Content marketing

  Z pewnością prowadząc biznes, jesteś prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie, a Google docenia witryny, których autorzy dzielą się swoją wiedzą. Jeśli jednak nie potrafisz przelać na kartkę swoich myśli i porad, z pomocą przychodzą copywriterzy i redaktorzy, którzy tworzą osobny dział content marketingu u nas w firmie. Z naszą pomocą Twoja strona będzie pełna jakościowej treści.

  hex white filling
  Konsultacje SEO

  Szukasz porady w konkretnej sprawie związanej ze swoją stroną? Właśnie po to uruchomiliśmy konsultacje SEO! Chcemy pomagać w rozwiązywaniu problemów, rozwiewać wątpliwości i doradzać nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Dla naszych specjalistów nie ma głupich pytań. Jeśli jakiś problem spędza Ci sen z powiek, to dobry czas, żeby zapytać specjalistę o zdanie.

  Wybierz usługę dla siebie

  Koszty i czas trwania pozycjonowania w Gdyni

  1. Koszty

   Cena pozycjonowania Twojej witryny zależy od wielu czynników. Znaczenie ma m.in. wielkość konkurencji i podejmowanie przez nich działania; jakość Twojej witryny i liczba elementów wymagających poprawy; złożoność celów, które mamy osiągnąć.

   Oczywiście cennik pozycjonowania strony poznasz jeszcze przed podpisaniem umowy. W tym celu wykonujemy analizę, która pozwala rzetelnie wycenić naszą pracę. Dopiero po akceptacji stawki przechodzimy do formalności. Nie musisz się więc martwić, że kupujesz kota w worku - jesteśmy z Tobą szczerzy i transparentni od samego początku.

  2. Czas trwania

   „Ile to będzie trwać?” - to prawdopodobnie najczęstsze pytanie zadawane przez naszych klientów :) Wcale nas to nie dziwi. Niestety na samym początku współpracy nie jesteśmy w stanie jednoznacznie określić, jak długo zajmie nam SEO Gdynia. Takie przypuszczenia możemy wysnuwać dopiero po kilku miesiącach współpracy, jednak musisz się przygotować, że nigdy nie będzie to konkretna odpowiedź. Z czego to wynika? Przede wszystkim z nieprzewidywalności działań Google. Rzadko zdarza się, że Google informuje o planach wprowadzenia nowych aktualizacji. Dlatego po ich wydaniu, Twoja strona może albo zaliczyć skok, albo spadek, a naszym zadaniem jest zidentyfikowanie przyczyny i ciągłe działanie nad poprawą pozycji. O takich wahaniach informujemy Cię w raportach.

  Lokalne czy ogólnopolskie - SEO w Gdyni

  Lokalne SEO

  Lokalne pozycjonowanie strony pozwoli Ci dotrzeć do potencjalnych klientów z Gdyni i okolic, a także przyjezdnych. Specjaliści wybierają wówczas słowa kluczowe powiązane z miejscowością i pod nie optymalizują witrynę. Ponadto działają nad poprawą widoczności Profilu Firmy w Google, żeby wizytówka Twojej firmy pojawiła się jak najwyżej w SERPach.

  Ogólnopolskie SEO

  Tego rodzaju SEO sprawdzi się, jeśli chcesz pokazać się szerszemu gronu odbiorców. Masz sklep internetowy? Prowadzisz konsultacje online? Budujesz swój biznes w sieci? W takich przypadkach możesz pomyśleć nad ogólnopolskim SEO. Musisz mieć jednak na uwadze, że jest ono zazwyczaj droższe niż lokalne pozycjonowanie. Powodem jest przede wszystkim większa konkurencja - już nie lokalne biznesy, a konkurencja z całej Polski.

  Pytania i odpowiedzi - pozycjonowanie stron Gdynia

  Jakie są główne korzyści z pozycjonowania strony internetowej w Gdyni?

  Lokalne pozycjonowanie pozwala na:

  • dotarcie do grupy docelowej,
  • wyróżnienie się w Google,
  • wyprzedzenie konkurencji,
  • zwiększenie zainteresowania Twoimi produktami/usługami,
  • budowanie pozycji lidera,
  • zdobycie zaufania klientów.

  Jak długo trwa efektywne pozycjonowanie strony w Gdyni?

  Jak mierzyć skuteczność pozycjonowania strony w Gdyni?

  Pozycjonuj witrynę w Smartbuzz
  i przegoń konkurencję
  Oceń stronę:
  5
  Ocena: 5 Liczba głosów: 1