Tworzenie stron www

Zbuduj stronę przyjazną SEO
Tworzenie stron www

Budowa strony pod pozycjonowanie

Tworząc stronę internetową dla swojego biznesu, warto zadbać o jej pozycjonowanie już na etapie projektu graficznego i samego procesu wdrożenia. Dlaczego? Witryny przyjazne SEO (search engine optimization) umożliwiają skuteczne pozycjonowanie stron od razu po starcie. Posiadają wszystkie niezbędne funkcjonalności, przyjazną i dobrze przemyślaną strukturę oraz są nienagannie zoptymalizowane od strony technicznej. Jeżeli poważnie myślisz o SEO strony internetowej, zaprojektuj i zbuduj ją zgodnie z najlepszymi standardami.

Zoptymalizowana strona www - główne korzyści

Wzrost widoczności - strona przyjazna SEO pozwoli Ci na zwiększenie widoczności na wiele kluczowych zapytań w TOP 3, TOP 10 i TOP 50 wyników wyszukiwania.
Wzrost ruchu - lepsza widoczność to zdecydowanie większe prawdopodobieństwo znalezienia Cię przez użytkowników i przejścia na Twoją stronę internetową.
Wzrost konwersji - optymalizacja SEO strony internetowej znacznie przyczynia się do poprawy kluczowych wskaźników efektywności, które ustaliłeś np. współczynnika finalizacji transakcji.
Wzrost przychodów - dobrze zoptymalizowana strona pozwoli Ci generować jeszcze więcej przychodów z bezpłatnych wyników wyszukiwania.

Strona internetowa z pozycjonowaniem

Zobacz, jakie elementy są dla nas kluczowe podczas tworzenia stron internetowych dla Klientów.

OPTYMALIZACJA TECHNICZNA

 • Adresy URL i indeksacja - przyjazne adresy URL to podstawa SEO. Zadbamy o automatyczną budowę SEO-friendly URL-i oraz poprawną indeksację podstron przez wyszukiwarki.
 • Nagłówki - ustalimy hierarchię, ostylujemy i wdrożymy system nagłówków H1-H6, który pozwoli Ci budować ustrukturyzowany content w ramach serwisu.
 • Meta tagi - wdrożymy możliwość dodawania wszystkich niezbędnych meta tagów na podstronach serwisu, aby zawsze posiadały tagi title czy description.
 • Struktura i mapa strony - tworzenie strony internetowej pod SEO zawsze obejmuje analizę i optymalizację jej struktury oraz konfigurację mapy strony, która pozwala lepiej indeksować podstrony serwisu.
 • SXO

 • Szybkość ładowania - budowa strony pod pozycjonowanie zawsze obejmuje optymalizację czasu ładowania strony. To właśnie on w dużej mierze wpływa na to, czy użytkownik zostanie na www, czy też nie.
 • Responsywność - gwarantujemy stworzenie strony bezbłędnie wyświetlającej się na różnych urządzeniach - komputerach, telefonach czy tabletach.
 • Nawigacja - zadbamy o to, aby poruszanie się po stronie internetowej zarówno dla użytkowników, jak i botów wyszukiwarek było łatwe i intuicyjne.
 • Dane strukturalne - strona internetowa z pozycjonowaniem obejmuje także wdrożenie odpowiednich danych strukturalnych, dzięki którym możesz m.in. wyróżnić się na tle konkurencji w SERP-ach.
 • OPTYMALIZACJA TREŚCI

 • Duplikacja treści - przeanalizujemy, czy stworzone przez Ciebie treści nie powielają na różnych podstronach w ramach serwisu lub nie są bliźniaczo podobne do contentu na innych stronach internetowych.
 • Thin content - sprawdzimy, czy treści przygotowane na stronę internetową są jakościowe i wartościowe dla użytkowników, aby uniknąć zjawiska thin content.
 • Kanibalizacja słów kluczowych - optymalizacja SEO strony internetowej weryfikuje także, czy kilka adresów URL nie wyświetla się na te same zapytania w wynikach wyszukiwania.
 • Software House z doświadczeniem

  Jesteśmy częścią znanego polskiego software house’u Smartbees. Dlatego projektowanie i tworzenie stron internetowych to dla nas chleb powszedni. Zajmujemy się projektami różnej wielkości dla firm, korporacji, organizacji pozarządowych czy instytucji publicznych. Specjalizujemy się w technologiach Open Source - Drupal i Magento, które pozwalają nam tworzyć przyszłościowe rozwiązania dostosowane do wymagań Klientów.

  Dlaczego powinieneś nas wybrać?

  
  Specjalizacja

  Ekspercka wiedza i umiejętności w jednym miejscu

  Specjalizujemy się zarówno w tworzeniu stron internetowych, jak i ich pozycjonowaniu, dzięki czemu możesz liczyć na jakościowe usługi w obu obszarach.

  Kompleksowość

  Strona z pozycjonowaniem 2 w 1

  Gwarantujemy stworzenie strony internetowej, a następnie jej pozycjonowanie. Tym samym zachowujemy ciągłość współpracy, wdrażanie dobrych praktyk i najwyższe branżowe standardy.

  Transparentność

  Jasne warunki, bez ukrytych kosztów

  W biznesie cenimy sobie dobre relacje i przejrzystość współpracy. Między innymi dlatego klienci zostają z nami na długie lata.

  Stwórz z nami stronę przyjazną SEO
  i postaw na jej skuteczne pozycjonowanie.