Konsultacje SEO

Porozmawiaj o wyzwaniach z ekspertem SEO
Znajdź odpowiedzi na swoje pytania
Osiągaj efekty, nie marnując czasu na błędy

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Czym są konsultacje SEO?

Konsulting SEO to wsparcie ekspertów z zakresu pozycjonowania stron internetowych dla Twojego biznesu. Dzięki indywidualnemu doradztwu dowiesz się, w jaki sposób zwiększyć widoczność swojej witryny w wyszukiwarce, a także jak skutecznie generować wartościowy ruch organiczny. Otrzymasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania od najlepszych ekspertów SEO.

Smartbuzz - eksperci SEO inni niż wszyscy


Specjalizacja w SEO

Wyszukiwarki nic przed nami nie ukryją.

SEO to nasz konik, dlatego doskonale wiemy, jak zwiększać widoczność w wyszukiwarkach czy ruch na stronie. Z chęcią doradzimy również Tobie.


Edukacja

Wyjaśniamy trudne pojęcia w przystępny sposób.

Nie każdy musi znać się na SEO. Nasi eksperci wiedzą, jak przedstawić Ci branżową wiedzę w możliwie najprostszy sposób.

Indywidualne podejście

Personalizacja to nasz standard.

Własny ekspert SEO, konsultacje 1:1 i rozwiązania szyte na miarę Twojego biznesu - wszystko to otrzymasz w ramach naszych usług.

Konkretne rozwiązania

U nas liczy się precyzja.

Masz dość ogólników? W Smartbuzz dostaniesz jasne odpowiedzi na poszczególne pytania i konkretne rozwiązania problemów, z którymi się mierzysz.

Transparentność

Stawiamy wszystko czarno na białym.

Przejrzystość współpracy to komfort dla obu stron. Dlatego od samego początku wiesz, czego możesz się spodziewać. Bez ukrytych kosztów i kruczków prawnych.

Wsparcie techniczne

Przełożymy rozwiązania SEO na kod.

Dysponujemy prawie 30-osobowym zespołem web developerskim, dzięki czemu pomożemy Ci we wdrożeniu niezbędnych zmian programistycznych.

Kiedy skorzystać z konsultingu SEO?

Nagłe spadki

Zauważyłeś niepokojące spadki widoczności lub ruchu na stronie i nie znasz ich źródła? Dowiemy się, jakie są przyczyny tego zjawiska i jak możesz wrócić na właściwe tory pozycjonowania.

Weryfikacja pracy Twojej agencji

Kontrola podstawą zaufania. Dlatego jeśli chcesz upewnić się, że Twoja agencja SEO wykonuje swoje zadania jak należy, przeprowadzimy dyskretną analizę prac i osiąganych efektów, a wnioski dostarczymy bezpośrednio do Ciebie.

Wdrożenie nowej strony

Inwestując w SEO już na etapie projektowania serwisu, zyskujesz pewność, że zarówno kod, jak i struktura strony są przyjazne wyszukiwarkom. Dzięki temu unikniesz późniejszych problemów i dodatkowych kosztów optymalizacji.

Migracja serwisu

Profesjonalne doradztwo SEO pozwoli Ci uniknąć nieprzewidzianych spadków widoczności związanych z przeniesieniem strony na nowy CMS czy platformę sprzedażową.

Brak efektów SEO

Nasi eksperci SEO powiedzą Ci, dlaczego dotychczasowe działania pozycjonerskie nie przynoszą satysfakcjonujących rezultatów i wskażą, w jaki sposób możesz poprawić swoją sytuację.

Start działań SEO

Początek jest najtrudniejszy, szczególnie jeśli chodzi o odpowiednie zaplanowanie działań SEO. Podczas konsultacji SEO z chęcią pomożemy Ci ułożyć plan na pozycjonowanie strony, a następnie kontrolować postępy jego wdrażania.

Problemy w konkretnym obszarze

Pomożemy Ci uporać się z trudnościami dotyczącymi poszczególnych elementów pozycjonowania stron - aspektami technicznymi, analityką, link buildingiem, treściami i wiele więcej.

Samodzielne pozycjonowanie

Jeśli pozycjonujesz stronę na własną rękę, możemy Ci pomóc m.in. w weryfikacji obecnych działań, budowaniu długofalowej strategii SEO czy rozwiązaniu kluczowych problemów optymalizacyjnych.

Przedstaw nam swoje oczekiwania dotyczące konsultacji

Co wchodzi w skład usług konsultingowych SEO?

Każde konsultacje są inne, a ich przebieg zależy od potrzeb oraz problemów, z jakimi mierzy się Klient. Dowiedz się, w czym nasi eksperci SEO mogą Ci pomóc w trakcie konsultacji dotyczących pozycjonowania strony.

ANALIZA OBECNEJ SYTUACJI I POTENCJAŁU

 • Pełny audyt techniczny SEO - przeprowadzimy kompleksową analizę Twojej witryny i wskażemy kluczowe elementy do poprawy.
 • Analiza na tle konkurencji - dowiemy się, jakie działania SEO podejmuje bezpośrednia konkurencja, sprawdzając również Twoją pozycję wśród głównych przeciwników.
 • Analiza słów kluczowych - przedstawimy Ci rozbudowaną analizę słów kluczowych dla Twojego biznesu, obejmującą frazy short i long-tail.
 • Audyt profilu linków - dokładnie przeanalizujemy linki prowadzące do Twojej strony, ocenimy ich jakość, a także zaproponujemy autorską strategię link buildingu.
 • Analiza content marketingowa - sprawdzimy treści, które obecnie zamieszczasz w serwisie oraz przeanalizujemy potencjał marketingu treści, jaki drzemie w Twoim biznesie.
 • Analiza potencjału SEO - nie zawsze sky is the limit. Dowiedz się, jakie działania SEO możesz podjąć, dysponując określoną ilością zasobów.
 • STRATEGIA I MONITORING POSTĘPÓW

 • Opracowanie strategii SEO - pomożemy Ci stworzyć indywidualną, długofalową strategię pozycjonowania, uwzględniając specyfikę branży, konkurencyjność i zasoby, którymi dysponujesz.
 • Podniesienie pozycji na konkretne słowa kluczowe - chcesz zwiększyć widoczność na konkretne frazy? Powiemy Ci, jakie działania SEO powinieneś podjąć, aby osiągnąć swój cel.
 • Konsultacje okresowe - kontrola to podstawa w SEO. Dlatego nawet, jeśli chcesz samodzielnie pozycjonować swój serwis, zalecamy przeprowadzanie cyklicznych konsultacji, na których omówimy status prac i potencjalne problemy.
 • Monitorowanie i raportowanie pozycji - pomożemy Ci w śledzeniu zmian widoczności na konkretne słowa kluczowe, informując o istotnych wzrostach i spadkach pozycji lub konfigurując Twoje narzędzia analityczne.
 • 

  SPECJALISTYCZNE USŁUGI KONSULTINGOWE

 • Wsparcie SEO przy migracji strony - prowadzimy kompleksowe doradztwo SEO przy przenoszeniu stron i sklepów internetowych na wyższe wersje CMS-ów czy całkowicie nowe systemy, dzięki czemu nie stracisz ciężko wypracowanych pozycji.
 • Usunięcie kary ręcznej lub filtra algorytmicznego - znajdziemy źródło problemu i dołożymy wszelkich starań, abyś jak najszybciej powrócił do najlepszych praktyk white hat SEO.
 • Weryfikacja spadków - dowiemy się, dlaczego Twoja widoczność nie rośnie, a następnie przygotujemy rekomendacje, które pomogą Ci wyjść z tej sytuacji.
 • Sprawdzenie działań Twojej agencji SEO - jeżeli chcesz sprawdzić, czy obecna agencja wywiązuje się ze zobowiązań, pomożemy Ci to zweryfikować.
 • Jak przebiega konsultacja z ekspertem SEO?

  hex white filling
  SPOTKANIE WSTĘPNE

  Pierwszym krokiem współpracy jest rozmowa wstępna, podczas której staramy się ustalić główne problemy i wyzwania, z którymi się mierzysz. Dzięki temu możemy stworzyć propozycję konsultacji dopasowaną do Twoich potrzeb.

  hex white filling
  PRZYGOTOWANIE ZAKRESU I OFERTY

  Znając główne bolączki Twojego biznesu, tworzymy indywidualną propozycję zakresu działań w ramach konsultacji SEO wraz z sugerowanym harmonogramem prac i wyceną.

  hex white filling
  FORMALNOŚCI

  Jeśli warunki współpracy odpowiadają obu stronom, przechodzimy do finalizacji kwestii formalnych - podpisania umowy oraz NDA.

  hex white filling
  PRZYGOTOWANIE NA KONSULTACJĘ

  W zależności od ustalonego zakresu prac, nasi eksperci SEO przygotowują niezbędne materiały, przeprowadzają analizy oraz spisują swoje obserwacje.

  hex white filling
  PRZESŁANIE WNIOSKÓW

  Minimum jeden dzień przed konsultacją dostarczamy raport z naszych działań wraz z wnioskami i listą sugerowanych działań oznaczonych priorytetami.

  hex white filling
  KONSULTACJA SEO ONLINE

  Podczas spotkania online omawiamy najważniejsze wnioski z fazy analiz, przedstawiamy możliwe rozwiązania problemów oraz odpowiadamy na Twoje pytania. Ustalamy również, czy potrzebujesz pomocy eksperta SEO w dalszych pracach nad serwisem.

  hex white filling
  PLAN DALSZYCH DZIAŁAŃ

  Po konsultacjach tworzymy plan zadań, które należy wykonać, aby osiągnąć zamierzone cele. Działania, w zależności od Twojej decyzji, możemy podzielić pomiędzy Ciebie a naszego konsultanta SEO.

  hex white filling
  KONTYNUACJA WSPÓŁPRACY

  Jeśli problem jest bardziej złożony lub zwyczajnie chciałbyś mieć regularne wsparcie eksperta SEO, możemy kontynuować działa w różnej formie, m.in. konsultacji okresowych, pakietu godzin na wsparcie SEO czy regularnej współpracy nad pozycjonowaniem serwisu.

  Ile kosztuje konsultacja SEO?

  Doradztwo z zakresu SEO jest bardzo rozbudowaną i zróżnicowaną usługą, przez co praktycznie każdy biznes ma inne oczekiwania względem niej. Cena za konsultację z naszym ekspertem zaczyna się od 300 PLN netto za 1 godzinę. Konkretna wycena usług przygotowywana jest indywidualnie po określeniu zakresu działań naszych ekspertów SEO dla Twojej firmy.

  Na ostateczny koszt konsultacji SEO wpływ mają m.in. liczba konsultacji, które chcesz wykupić, zakres działań/rekomendacji lub analiz czy czas realizacji usługi.

  JEDNORAZOWA KONSULTACJA
  Spotkaj się z ekspertem SEO i rozwiej swoje wątpliwości.

  300 PLN NETTO/H

  PAKIET KONSULTACJI
  Zadbaj kompleksowo o swoją witrynę z pomocą eksperta.

  WYCENA INDYWIDUALNA

  STAŁA WSPÓŁPRACA KONSULTACYJNA
  Regularne spotkania, plany i omówienie działań.

  WYCENA INDYWIDUALNA

  Zalety konsultacji SEO z naszym ekspertem

  Rzetelna analiza witryny - możesz być pewien, że ekspert SEO, który będzie analizował Twoją witrynę, ma za sobą lata doświadczenia i kilkadziesiąt z powodzeniem wypozycjonowanych stron. Dzięki temu doskonale wie, których narzędzi użyć i w które zakamarki witryny zajrzeć, żebyś miał jasny ogląd mocnych stron i elementów wymagających poprawy.
  Rekomendacje wdrożeń - efektem konsultacji SEO są oczywiście konkretne zalecenia, których wdrożenie pomoże Twojej witrynie piąć się w wyszukiwarce. Jeśli nie chcesz samodzielnie naprawiać błędów i wdrażać nowych funkcji - oczywiście służymy pomocą i zachęcamy do współpracy :)
  Profesjonalna opinia - konsultacje SEO z naszymi ekspertami to nie tylko podanie suchych faktów i wykresów. To także szczegółowy opis wyników analizy oraz obiektywna ocena naszego eksperta SEO.
  Dostrzeżenie potencjału serwisu - nawet jeśli Twoja witryna będzie miała wiele elementów do poprawy, ekspert SEO skupi się także atutach i mocnych punktach, których rozwijanie może wpłynąć pozytywnie na pozycję w Google.

  Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

  SEO
  Kompleksowe usługi SEO od audytu po monitoring działań, dzięki którym pozna Cię internetowy świat.
  CONTENT MARKETING
  Najwyższej jakości strategie contentowe i treści, które uwielbiają użytkownicy i wyszukiwarki.
  DORADZTWO
  Nie tylko z zakresu SEO, ale również content marketingu, konwersji czy web developmentu.
  TWORZENIE I OBSŁUGA STRON
  Zbudujemy i kompleksowo wesprzemy nową stronę internetową dla Twojego biznesu.
  TWORZENIE I OBSŁUGA SKLEPÓW
  Stworzymy sklep internetowy zgodny z najnowszymi trendami w branży e-commerce.
  Postaw na kompleksowe doradztwo SEO.
  Porozmawiaj z nami o swoich potrzebach.

  Konsultacja SEO - najczęstsze pytania

  Czy warto zatrudnić konsultanta SEO?

  Zatrudnienie eksperta SEO będzie opłacalne właściwie na każdym etapie rozwoju witryny - jeszcze przed jej wystartowaniem, wówczas możesz poradzić się konsultanta, jak dostosować kluczowe elementy strony, by jej start w Google był efektywniejszy; w trakcie - gdy zauważysz spadki lub osiągane pozycje będą niewystarczające; a nawet gdy chcesz przenieść witrynę, ale zależy Ci na utrzymaniu pozycji.

  Jeśli samodzielnie pozycjonujesz stronę, podczas konsultacji SEO możesz porozmawiać z ekspertem o kierunku swoich przyszłych działań. Natomiast gdy zdarzy się, że na Twoją witrynę nałożono filtr algorytmiczny lub karę ręczną, ekspert SEO wytłumaczy Ci, co mogło być powodem problemu i poleci rozwiązania.

  Konsultacje dopasowujemy konkretnie pod Twój problem. W zależności od tego, z czym mierzy się Twoja strona, nasz ekspert będzie gotowy odpowiedzieć i doradzić.

  Kim jest techniczny ekspert SEO?

  Czym są usługi konsultacji SEO?

  Wyceń indywidualną usługę konsultacji SEO
  Oceń stronę:
  4.7
  Ocena: 4.8 Liczba głosów: 38