Pozycjonowanie stron Jelenia Góra

Wyróżnij się w Google
Zainteresuj lokalnych klientów
Zwiększ konwersję

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Pozycjonowanie Jelenia Góra - co na tym zyskasz?

Zawęzisz grono odbiorców

Skupisz sie na swojej grupie docelowej

Dotrzesz do osób, które będą realnie zainteresowane Twoimi usługami/produktami. Dzięki temu zwiększysz prawdopodobieństwo zakupów.

Zbudujesz pozycję lidera

Twój biznes będzie rozpoznawalny lokalnie i w okolicach

Optymalizacja SEO pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję i zbudować świadomość marki w głowach lokalnych odbiorców.

Zdobędziesz wysokie pozycje w wyszukiwarce Google

Zwiększysz konwersję

Im wyższą pozycję będzie miała Twoja strona w Google, tym większe prawdopodobieństwo wejścia na nią i dokonania zakupu.

Agencja SEO Jelenia Góra - na co zwrócić uwagę?

Słowa kluczowe - pozycjonowanie stron nie obędzie się bez analizy słów kluczowych. To jeden z pierwszych i najważniejszych kroków strategii optymalizacyjnych strony. Specjaliści wybierają frazy, które będą istotne dla pozyskania potencjalnych klientów.
Jakościowy content - optymalizacja strony internetowej bez zaplanowania strategii contentowej i sukcesywnego wdrażania tekstów, mija się z celem. Pozycjonowanie i content powinny iść ramię w ramię, dlatego tak ważna jest agencja SEO, która łączy oba te obszary.
Profil Firmy w Google - ten element SEO lokalnego wyświetla się w wynikach wyszukiwania i służy przedstawieniu najważniejszych informacji o firmie. By Profil rankował jak najlepiej, specjaliści zajmują się jej wyglądem i funkcjonalnościami od wewnątrz.
Przemyślany link building - dobranie odpowiednich miejsc do pozyskiwania linków zwiększy autorytet domeny i wpłynie pozytywnie na wysokość witryny w wyszukiwarce. Dzięki temu Twoja strona będzie generowała więcej ruchu i sprzedaży.

Wybierz najlepszych specjalistów od SEO

Doradzamy w SEO
Jeden opiekun projektu

Głównego specjalistę dobieramy do specyfiki Twojego biznesu. Na wysokie wyniki pracuje cały zespół SEO i contentu.

Jasna współpraca
Zgodność ze standardami SEO

Śledzimy najnowsze informacje ze świata SEO, testujemy na firmowych stronach i sprawdzamy wyniki. Jeśli widzimy potencjał, wdrażamy także na stronach naszych Klientów.

Najnowsze rozwiązania
Analiza i twarde dane

Podstawą naszych działań jest ciągła analiza serwisu. Dzięki temu możesz być pewien, że wszystkie decyzje związane z Twoją stroną podejmujemy zgodnie z twardymi danymi.

Poznaj historie sukcesów naszych Klientów
1170 fraz w TOP 10 dla platformy do wideokonsultacji
Skuteczna migracja SEO sklepu z branży beauty
Wzrost ruchu organicznego o 348% w branży home and decor

Popularne frazy dla biznesu lokalnego w Jeleniej Górze (w ujęciu miesięcznym)

  • Taxi Jelenia Góra - 3600
  • Restauracja Jelenia Góra - 3600
  • Kebab Jelenia Góra - 2400
  • Apteka Jelenia Góra - 1900
  • Hotel Jelenia Góra - 1900
  • Notariusz Jelenia Góra - 1300
  • Pizzeria Jelenia Góra - 1300
  • Fryzjer Jelenia Góra - 1300
  • Dentysta Jelenia Góra - 1000
  • Dermatolog Jelenia Góra - 1000
hex white filling

Pozycjonowanie lokalne - cennik SEO Jelenia Góra

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, który w przypadku każdej strony wygląda inaczej. Na cenę składają się: potrzeby optymalizacyjne, konkurencyjność fraz kluczowych, złożoność strony/sklepu internetowego i wiele więcej. Koszt pozycjonowania strony www przedstawiamy po konsultacji z Klientem i wstępnej analizie serwisu.

Rozliczamy się na zasadzie comiesięcznego abonamentu na kwotę wskazaną w umowie. Kluczowa jest dla nas transparentność, dlatego po każdym pełnym miesiącu współpracy wysyłamy raport z działań.

Chcesz wstępnie wycenić swoją stronę?

Jak wygląda pozycjonowanie strony lokalnej?

hex white filling
Audyt witryny

Pierwszym krokiem, który podejmujemy w przypadku pozycjonowania stron w Jeleniej Górze jest analiza strony/sklepu internetowego. Wychwytujemy wszystkie nieprawidłowości i obszary wymagające poprawy.

hex white filling
Dobór strategii

Skuteczne pozycjonowanie lokalne to nie tylko audyt, ale także przemyślana strategia. Bez niej kroczylibyśmy „na ślepo”, a efekty pozycjonowania byłyby zdecydowanie wolniejsze. Dobry plan i sukcesywna realizacja to nasz przepis na sukces.

hex white filling
Wdrożenia

Wnioski z audytu oraz strategię przekładamy na realne działania. Wszystkie działy: SEO, contentu i copywritingu działają na pełnych obrotach, by wznieść witrynę jak najwyżej.

hex white filling
Weryfikacja

Przy pozycjonowaniu lokalnym – jak zresztą przy każdych działaniach SEO – kluczowym elementem jest analiza działań. Sprawdzamy w narzędziach analitycznych, które wdrożenia działają najlepiej na witrynę i działamy zgodnie z aktualnymi potrzebami strony.

FAQ - pozycjonowanie lokalne Jelenia Góra

Ile trwa pozycjonowanie stron www?

Jako agencja SEO naszym priorytetem jest osiągnięcie najlepszych wyników w możliwie jak najszybszym czasie. Zależy nam na tym równie bardzo, jak naszym Klientom.

Nie wierzymy i uczulamy, że obietnice wypozycjonowania strony w X tygodni nie mają przełożenia na rzeczywistość. Jest to co prawda możliwe, ale idą za tym najczęściej nieuczciwe praktyki SEO (w branży nazywamy to: Black Hat SEO). W skrócie oznacza to osiągnięcie wysokich pozycji w krótkim czasie. Haczyk polega na tym, że równie szybko, jak strona wespnie się na górę, tak szybko spadnie. Dodatkowo Google może ukarać całą witrynę nawet na rok. Ponowne wypozycjonowanie (nawet uczciwymi praktykami) będzie o wiele dłuższe, bardziej pracochłonne i poniesie za sobą duże koszty.

O wiele lepszym sposobem, praktykowanym przez naszą agencję SEO, jest systematyczne wdrażanie zmian na stronie i poza nią (tzw. działania off-page), raportowanie wyników współpracy i zyskiwanie zaufania Google.

Jak wybrać agencję do pozycjonowania strony w Jeleniej Górze?

Dla kogo jest pozycjonowanie biznesu lokalnego w Jeleniej Górze?

Chcesz pozycjonować firmę w Jeleniej Górze?
Oceń stronę:
4.7
Ocena: 4.7 Liczba głosów: 16