Pozycjonowanie stron Olsztyn

Zainteresuj lokalnych klientów
Bądź liderem w swojej branży
Zwiększ przychody firmy

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Wypromowanie swojego biznesu staje się coraz trudniejsze. Powstaje coraz więcej firm o zbliżonym profilu, które ze sobą konkurują. Oferują podobne produkty czy usługi oraz „walczą” o względy potencjalnych klientów. Jak zatem wyprzedzić konkurencję i zyskać uznanie w oczach konsumentów? Odpowiedzią może być pozycjonowanie stron internetowych. By zacząć pozycjonować swój biznes, potrzebujesz do tego jedynie własnej witryny internetowej i odpowiedniej agencji SEO.

Pozycjonowanie stron nie tylko pozwoli Ci dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, ale także umożliwi utrzymanie obecnych klientów, ponieważ doświadczenie użytkownika (UX) odgrywa istotną rolę w świecie internetu.

SEO lokalne, czyli pozycjonowanie stron Olsztyn

Wyróżnienie na tle konkurencji - marketing internetowy daje w zasadzie nieograniczone możliwości reklamy i pozwala pokazać się odbiorcom. Jeśli zdecydujesz się na pozycjonowanie lokalne, będziesz kilka kroków przed konkurencyjnymi firmami, oferującymi podobne produkty lub usługi.
Zwiększenie konwersji - dotarcie do określonej grupy konsumentów pomoże Ci zwiększyć konwersję. Jeśli będziesz targetować odpowiednie osoby i zainteresujesz je swoją ofertą, z pewnością wejdą na Twoją witrynę i sprawdzą, co masz w asortymencie. Dobrze zoptymalizowana strona pomoże Ci w zatrzymaniu takich klientów na dłużej.
Utrzymanie wysokiej pozycji w Google - skuteczne pozycjonowanie stron internetowych wymaga czasu i cierpliwości. Jeśli Twój opiekun SEO wykorzystuje tylko legalne metody pozycjonowania, dokładnie analizuje każde ewentualne wahanie witryny i stosuje się do najnowszych wytycznych Google, szybciej osiągniesz oczekiwany rezultat. Co więcej, Twoja strona dłużej utrzyma się na szczycie SERP-ów.
Budowanie relacji z lokalnymi partnerami biznesowymi - pozycjonowanie stron może również pozytywnie wpływać na kontakty z lokalnymi sprzedawcami czy dostawcami. Wysokie pozycje w Google świadczą o silnej pozycji na rynku, dlatego, jeśli Twoja witryna odnosi sukces w sieci, masz spore szanse na zawarcie wielu współprac.

Pozycjonowanie stron Olsztyn – dla kogo jest i które firmy mogą na tym skorzystać?

Pozycjonowanie stron internetowych z pewnością pomoże Ci w budowaniu świadomości marki. Oto branże, które mogą najbardziej zyskać na SEO lokalnym:

 • motoryzacyjna,
 • fitness,
 • jubilerska,
 • gastronomiczna,
 • budowlana,
 • hotelarska,
 • logistyczna,
 • beauty.
Dopasowane rozwiązania
Historie sukcesów naszych klientów
Skuteczna migracja SEO sklepu z branży beauty
1170 fraz w TOP 10 dla platformy do wideokonsultacji
Wzrost ruchu organicznego o 348% w branży home and decor

Strategie pozycjonowania – jak zwiększyć widoczność firm lokalnych?

Podstawowym celem SEO Olsztyn jest wybicie się w wynikach wyszukiwania Google i dotarcie do jak największej liczby nowych klientów. Sprawdź, m.in. na jakie aspekty zwracamy uwagę, aby pozycjonowanie stron w odniosło sukces:

Content marketing

Google bardzo ceni treści wysokiej jakości. Mogą to być wpisy blogowe, newsy, poradniki itd. Nasi doświadczeni specjaliści SEO sprawdzają frazy kluczowe przy użyciu najlepszych narzędzi analitycznych, a dział contentu weryfikuje treści pod kątem stylistycznym i ortograficznym. Dzięki temu do klienta trafia tekst najlepszej jakości, dostosowany pod wymagania Google.

Link building

Stworzenie jakościowego profilu linków powinno być priorytetem przy optymalizacji stron internetowych. Zadbamy o linkowanie wewnętrzne, mające na celu ułatwienie Googlebotowi zrozumienie zawartości strony. Metody pozycjonowania nie sprowadzają się jednak tylko do pracy na samej witrynie internetowej. To również tzw. praca off-site, czyli m.in. umieszczanie linków do Twojego serwisu na sprawdzonych portalach i w katalogach branżowych. Tym oczywiście również się zajmujemy.

User experience

Mamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, co daje tzw. user experience. Możliwość poprawnego otwarcia strony na smartfonie, szybkość ładowania czy design witryny wpływają na to, jak potencjalny klient postrzega Twoją stronę i ma wielkie znaczenie przy dokonaniu decyzji o zakupie lub porzuceniu sklepu.

Techniczne SEO

Aby zadbać o kompleksowość i jakość pozycjonowania, skupiamy się również na aspektach niewidocznych dla użytkowników. Mowa tutaj np. o usuwaniu błędów na stronie, tworzeniu przekierowań, optymalizacji mapy witryny czy adresów URL. Te czynniki również wpływają na widoczność Twojej strony.

Chcesz sprawdzić stan techniczny swojej witryny?

Pozycjonowanie Olsztyn – przykładowe frazy w ujęciu miesięcznym

Jasna współpraca
 • Restauracja Olsztyn – 9900,
 • hotel Olsztyn – 9900,
 • kebab Olsztyn – 8100,
 • kino Olsztyn – 6600,
 • apteka Olsztyn – 5400,
 • kantor Olsztyn – 4400,
 • fryzjer Olsztyn – 4400,
 • pizza Olsztyn – 4400*.

 

* Źródło: https://www.senuto.com

SEO dla firm w Olsztynie – klucz do sukcesu online

Warto pomyśleć o działaniach SEO już od początku istnienia Twojej witryny internetowej. Im szybciej zaczniesz pozycjonowanie sklepu internetowego, tym szybciej osiągnie on wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Nie zwlekaj i daj się zauważyć w sieci!

Jeśli dopiero planujesz stworzyć witrynę, skorzystaj z naszego doświadczenia w pozycjonowaniu. Dobrze wiemy, co w zakresie SEO warto zaimplementować jeszcze przed startem strony. Dzięki nam nie będziesz musiał długo czekać na pierwsze efekty pozycjonowania.

Pozycjonowanie lokalne dla Olsztyna – jak do tego podchodzimy?

hex white filling
Audyt SEO

Proces pozycjonowania zaczynamy audytem. Między innymi analizujemy błędy, sprawdzamy profil linków, ogólny stan techniczny serwisu i jego szybkość ładowania. Po skończonej pracy przygotowujemy raport i omawiamy go z Tobą.

hex white filling
Przygotowanie strategii

Jako agencja SEO wiemy, że do pozycjonowania należy się dobrze przygotować. Dlatego przykładamy się do stworzenia odpowiedniej strategii, przy okazji prosząc Cię o podanie celów biznesu itd. Audyt i przygotowana strategia będą drogowskazem, który pozwoli nam obrać właściwą ścieżkę.

hex white filling
Wdrożenia

Zgodnie z omówioną strategią rozpoczynamy wdrażanie funkcji i nowych elementów na witrynę. Nasz dział SEO dba o techniczny aspekt optymalizacji, natomiast specjaliści ds. treści regularnie dodają różnego rodzaju content, mając przy tym na uwadze jego poprawność językową.

hex white filling
Monitoring

Algorytmy Google pod kątem SEO często się zmieniają, dlatego kontrola to podstawa. Na bieżąco śledzimy stan Twojej witryny i jakość wykonanej pracy, optymalizując elementy, które wymagają poprawy. Korzystamy z wielu narzędzi do analizy, np. Senuto, Google Search Console czy Screaming Frog.

Agencja SEO Olsztyn – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Na rynku jest mnóstwo firm, które zajmują się pozycjonowaniem stron www. Jak wybrać tę najlepszą? Bardzo ważnym czynnikiem jest doświadczenie. Jeśli agencja jest obecna na rynku co najmniej kilka lat i może pochwalić się wieloma wdrożeniami, świadczy to o tym, że pracujący tam specjaliści znają się na rzeczy i odpowiednio zajmą się Twoim serwisem.

Warto również zwrócić uwagę na proces pozycjonowania, który proponuje dana agencja. Powinien być transparentny i dokładnie opisywać techniki SEO, jakie stosuje partner. Przede wszystkim pozycjonowanie strony www musi odbywać się zgodnie z tzw. White Hat SEO. Są to techniki w pełni legalne i zatwierdzone przez wyszukiwarkę. Black Hat SEO to strategia odwrotna. To działania uznawane za nieetyczne, które mają na celu szybkie zdobycie pozycji w wynikach wyszukiwania. Można do nich zaliczyć np. farmę linków. Trzeba mieć na uwadze, że praktykowanie takich działań może skończyć się nałożeniem np. filtra na Twoją witrynę. Dlatego dokładnie przeanalizuj, jakie techniki stosuje agencja.

Trzecim aspektem jest komunikacja. Sposób informowania klienta o postępach jest bardzo ważny w procesie SEO, dlatego istotne jest, by obie strony czuły się komfortowo. Sprawdź, jaką metodę kontaktu preferuje agencja – czy jest to kontakt mailowy, czy telefoniczny? Dopytaj również o częstotliwość spotkań.

Pozycjonowanie Olsztyn – zaufaj Smartbuzz

Zgodność z wytycznymi
Zgodność ze standardami SEO

Wiemy, że na efekty pozycjonowania stron trzeba czasem poczekać, jednak wysiłek jest wynagradzany przez rezultaty. Stosujemy techniki akceptowane przez Google, dzięki czemu nie narażamy Twojej witryny na kary.

Indywidualnie dobrany specjalista
Indywidualny opiekun projektu

Nie tworzymy niepotrzebnej sieci komunikacyjnej. Przydzielamy Ci jednego opiekuna serwisu, który dba o pozycjonowanie strony i jest do Twojej dyspozycji. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości - chętnie służy radą.

Najnowsze rozwiązania
Kompleksowe podejście

Pozycjonowanie Olsztyn to nie tylko praca nad serwisem, ale również działania off-site. Między innymi publikujemy artykuły sponsorowane, dbając o linkowanie oraz optymalizujemy Profil Firmy w Google.

Wypozycjonuj swoją firmę w Olsztynie

FAQ

Jak długo trwa zobaczenie efektów pozycjonowania stron w Olsztynie?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. SEO to proces, który wymaga czasu i pracy, by przynieść efekt. Każdy przypadek jest inny, a algorytmy Google często się zmieniają, więc określenie konkretnej daty to tak naprawdę wróżenie z fusów. Jednak z naszej strony możemy zagwarantować pełne zaangażowanie od pierwszego dnia współpracy. Na efektach pozycjonowania stron zależy nam równie bardzo, jak naszym Klientom!

Czy pozycjonowanie stron jest efektywne dla wszystkich branż działających w Olsztynie?

Jak często należy aktualizować strategię SEO, aby była skuteczna w kontekście rynku lokalnego?

Oceń stronę:
5
Ocena: 5 Liczba głosów: 1