Pozycjonowanie stron Katowice

Zbuduj wysokie pozycje w Google
Zwiększ przychody firmy
Bądź liderem w swojej branży

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

* Pola wymagane

Tworzenie SEO, ze względu na dużą konkurencję, wymaga konkretnej wiedzy i dobrego planu. Jeśli interesuje Cię pozycjonowanie stron www, musisz wiedzieć, że szybszą i na początek skuteczniejszą opcją będzie lokalne SEO. Polega ono na wypromowaniu Twojej strony i zebraniu nowych potencjalnych klientów z danej miejscowości i okolic. Jak to robimy? Tworzymy między innymi content marketing i wysokiej jakości artykuły sponsorowane. Kluczowe znaczenie ma dla nas pozyskanie linków i skupienie się na optymalizacji technicznej. Dbamy o poprawne wyświetlanie się Twojej witryny w każdym możliwym miejscu wyszukiwarki, w tym także w Google Maps.

W skład naszego SEO wchodzi wiele więcej działań z zakresu całego marketingu internetowego. Jednak wszystko, co robimy, ma na celu poprawę widoczności w wynikach wyszukiwania Google, a w efekcie pozyskanie nowych klientów i zwiększenie Twojego przychodu.

Pozycjonowanie stron Katowice - jak wygląda proces pozycjonowania na frazy lokalne?

hex white filling
Audyt SEO

Przed właściwym pozycjonowaniem strony internetowej skupiamy się na sprawdzeniu kondycji całej witryny. Sprawdzamy błędy, szybkość działania, generowany ruch i poznajemy Twoje oczekiwania.

hex white filling
Strategia

W tym kroku nasi specjaliści tworzą strategię, dobierają narzędzia analityczne oraz wybierają obszary o wysokim, średnim i niskim priorytecie. Wieloletnie doświadczenie pokazuje nam, że ten krok jest niezwykle ważny, a niestety stale pomijany przez wiele agencji Katowice.

hex white filling
Wdrożenia

Proces pozycjonowania zaczynamy od naprawy elementów wynikłych z audytu. Specjalista SEO wraz ze swoim zespołem, jak i dział contentu z pomocą copywriterów pracują nad poprawą widoczności Twojej witryny na rynku lokalnym.

hex white filling
Weryfikacja

Tylko stała kontrola wprowadzonych zmian pozwala na trafne wnioski. Wdrażamy nowe elementy, zgodnie z aktualnymi potrzebami serwisu i z założoną strategią. Dzięki temu pozycjonowanie stron internetowych jest efektywniejsze i szybsze.

Zleć nam audyt strony

Pozycjonowanie lokalne w Katowicach - dlaczego warto?

Wyprzedzisz konkurencję - pozycjonowanie sklepów to najlepszy sposób na prześcignięcie Twoich konkurentów. Jeśli agencja SEO umiejętnie wypromuje Twoją stronę na cały ten obszar, inne firmy, oferujące takie same bądź podobne produkty/usługi, zostaną daleko w tyle. Wiesz przecież, że najwyższą skuteczność mają te witryny, które pojawiają się najwyżej w Google i to właśnie one wygrywają w walce o klientów.
Dostarczysz ekspercką wiedzę - jednym z najważniejszych elementów pozycjonowania stron nie jest tylko Search Engine Optimization, ale także marketing treści. Google kładzie duży nacisk na dostarczanie wiedzy użytkownikom, dlatego tak ważny jest rzetelnie prowadzony blog, jakościowe opisy kategorii i inne formy content marketingu. Jeśli więc szukasz agencji SEO, która będzie niosła prawdziwą wartość dla Twoich konsumentów, odezwij się do nas.
Zbudujesz silną markę - Śląsk to duży obszar, na terenie którego znajduje się wiele sklepów i usług. By wybić się na ich tle, potrzebujesz prawdziwych specjalistów. Tylko najlepszej jakości agencja SEO zdoła wypromować i ustabilizować Twoją pozycję na lokalnym rynku. Dzięki takim działaniom stworzysz rozpoznawalną firmę, której ufają klienci.
Zdobędziesz nowych klientów - lokalne pozycjonowanie pozwoli Ci dotrzeć precyzyjnie do grupy docelowej. Śląsk jest tak dużym obszarem, że zawężenie klientów będzie najlepszym rozwiązaniem. Dzięki temu wydane kwoty na pozycjonowanie stron Śląsk z większym prawdopodobieństwem przyniesie nowych klientów.

Które firmy skorzystają na pozycjonowaniu lokalnym?

Pozycjonowanie Katowice i cały Śląsk opłaci się w wielu branżach, między innymi w:

  • lekarskiej,
  • fitness,
  • budowlanej,
  • gastronomicznej,
  • beauty,
  • hotelarskiej,
  • prawniczej,
  • motoryzacyjnej,
  • logistycznej.
Profil Firmy w Google Śląskie

Pozycjonowanie Katowice - https://www.google.pl/

Pozycjonowanie stron Katowice - zaufaj agencji Smartbuzz

Indywidualnie dobrany specjalista
Kompleksowe działania

Nasza firma wywodzi się z software house’u Smartbees. Dzięki współpracy z developerami, oferujemy jeszcze lepsze usługi i szybką reakcję na wszelkie nieprawidłowości w witrynie.

Najnowsze rozwiązania
Strategia szyta na miarę

Różnorodność branż, oczekiwań i celów powoduje, że każdą naszą strategię dopasowujemy indywidualnie, zgodnie z analizą serwisu.

Doradzamy w SEO
Kontakt i doradztwo

Wiemy, że nie każdy Klient zna zawiłości SEO. Podczas współpracy nie boimy się odpowiadać na trudne pytania i rozwiązywać wszelkie zagwozdki usługi pozycjonowania stron.

Rzetelność i terminowość
Rzetelność i terminowość

Szanujemy Twój czas. Rozliczamy się z naszej pracy zawsze w ustalonym terminie i piszemy wprost o zrealizowanych działaniach oraz kolejnych krokach.

Jeden opiekun serwisu
Jeden opiekun serwisu

Na Twój sukces pracuje zespół SEO, copywriterów i contentu, jednak pieczę nad całością zadań sprawuje jeden specjalista. To gwarantuje niezmienną, wysoką jakość usługi.

Stałe monitorowanie efektów
Stałe monitorowanie efektów

Algorytmy Google są nieubłagane. By nadążyć za kolejnymi aktualizacjami, nieustannie kontrolujemy stronę i reagujemy na wszelkie zmiany.

Pozycjonowanie stron śląskie - na tym się skupiamy

Link building

Link building

Pozycjonowanie strony bez jakościowych linków nie wzniesie Twojej witryny na najwyższe pozycje. Dlatego nasi eksperci szukają najlepszych miejsc do linkowania, a efekty tej pracy przedstawiają w comiesięcznym raporcie.

Profil Firmy w Google

Profil Firmy w Google

Założenie Profilu Firmy w Google to sposób na tanie Katowice. Stworzenie Profilu jest całkowicie darmowe, ale żeby przyniosło odpowiedni ruch, nasi specjaliści optymalizują wizytówkę i oferują fachowe doradztwo w razie konieczności aktualizacji.

Wizytówki NAP

Wizytówki NAP

Pozycjonowanie obejmuje także dodanie wizytówek NAP, zawierających najważniejsze informacje o firmie, takie jak nazwę, adres czy numer telefonu. Dzięki nim zwiększasz wiarygodność swojej marki i dajesz się poznać potencjalnym Klientom.

Content

Content

Wysokiej jakości treści, zawierające słowa kluczowe to niezbędny element każdego biznesu internetowego, nie tylko jeśli chodzi o pozycjonowanie stron. Google kładzie szczególny nacisk na treści, a z naszą pomocą Twoja strona zyska teksty blogowe, opisy kategorii czy produktów zoptymalizowane nie tylko pod kątem wyszukiwarki, ale też pomocne i ciekawe dla użytkowników.

Przykładowe frazy lokalne dla pozycjonowania stron Katowice

Fraza Miesięczna liczba wyszukiwań*
Restauracja Katowice 22 200
Kantor Katowice 14 800
Sushi Katowice 9 900
Taxi Katowice 8 100
Fryzjer Katowice 6 600
Kebab Katowice 6 600
Kawiarnia Katowice 6 600
Escape Room Katowice 5 400
Pozycjonowanie Katowice 390
Pozycjonowanie stron Katowice 210
Pozycjononowanie stron www Katowice 30
Pozycjonowanie stron internetowych Katowice 20

* Źródło: https://www.senuto.com

Pozycjonowanie stron internetowych Śląsk - kluczowe elementy

User Experience

Połączenie SEO i UX (SXO) wpływa pozytywnie na wrażenia użytkowników i algorytmy Google.

Skuteczne pozycjonowanie stron to nie tylko dobre SEO, ale także UX. Nasi eksperci doskonale wiedzą, które elementy warto dodać na stronę, a które są zbędne. Dzięki umiejętnościom developerskim i ścisłej współpracy z software housem Smartbees, doradzamy w kwestiach IT.


Mobile First Index

Poprawne wyświetlanie witryny na mobile to podstawa, jeśli chodzi o pozycjonowanie stron www.

Znaczna większość użytkowników korzysta z urządzeń mobilnych, dlatego Google kieruje się zasadą Mobile First Index, co oznacza, że w pierwszej kolejności bierze pod uwagę prezentację strony na urządzeniach mobilnych. Właśnie dlatego realizując pozycjonowanie stron internetowych w Smartbuzz masz pewność, że ten wskaźnik traktujemy priorytetowo.

Optymalizacja on site

Z naszymi specjalistami masz pewność skutecznej i jakościowej optymalizacji witryny.

Optymalizacja strony w Smartbuzz dotyczy naprawy wielu elementów technicznych, w tym: sprawdzenia obsługi błędu 404, optymalizacji linkowania wewnętrznego, sprawdzenia poprawności renderowania strony przez wyszukiwarkę, weryfikacji poprawności komend w pliku robots.txt, optymalizacji struktury nagłówków, oznaczenia danych strukturalnych i wiele innych.

Agencja SEO Katowice - jak wybrać ofertę dla biznesu na Śląsku?

Wiemy, jak dużo jest agencji oferujących pozycjonowanie stron lokalnie na Śląsku i jak trudno wybrać tę jedną, dzięki której Twój biznes naprawdę przyniesie zysk. My oferujemy pozycjonowanie witryny jedynie legalnymi metodami, zgodnie z dobrymi praktykami SEO. Naszym celem jest takie wypozycjonowanie Twojej strony www, by jeszcze długo po zakończeniu współpracy zajmowała topowe pozycje.

U nas wszelkie analizy, w tym analiza konkurencji, nie polegają jedynie na sprawdzeniu strony w programach. Wiele informacji wyszukujemy ręcznie - dzięki temu mamy pełen obraz witryny i możemy tworzyć rzetelne SEO strony.

Podejmując z nami współpracę w zakresie pozycjonowania lokalnego masz pewność, że po drugiej stronie ekranu siedzą specjaliści z wieloletnim stażem, a także - a raczej przede wszystkim - prawdziwi pasjonaci SEO. Jesteśmy zgranym teamem, który zawsze działa zespołowo, dlatego z powodzeniem realizujemy nawet najbardziej wymagające kampanie produktowe.

Świadczymy usługi pozycjonowania stron dla Klientów, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z SEO, ale wielu przedsiębiorców decyduje się także na współpracę ze Smartbuzz z powodu niesatysfakcjonującej współpracy z innymi agencjami. W obu przypadkach możemy pochwalić się świetnymi wynikami.

Historie sukcesów naszych Klientów
1170 fraz w TOP 10 dla platformy do wideokonsultacji
Skuteczna migracja SEO sklepu z branży beauty
Wzrost ruchu organicznego o 348% w branży home and decor
Chcesz pozycjonować swoją firmę na Śląsku?

FAQ - pozycjonowanie lokalne Śląsk

Ile kosztuje pozycjonowanie lokalne stron w Katowicach?

Jeśli chodzi o lokalne pozycjonowanie stron, cennik nie jest ustalony z góry. Nie jesteśmy zwolennikami tzw. pakietów SEO, bo każdy biznes jest inny i wymaga innych działań. Nie możemy uśrednić godzin spędzonych nad witrynami, a ponieważ dla nas liczą się tylko najlepsze efekty, nie stosujemy półśrodków.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że decydując się na pozycjonowanie strony, chcesz poznać choćby przybliżoną kwotę, jeszcze przed startem współpracy. Dlatego na początek oferujemy niezobowiązujący i darmowy audyt, który pozwoli nam wskazać przybliżony cennik pozycjonowania Twojej witryny.

Ile trwa pozycjonowanie stron www w Katowicach?

Kiedy można spodziewać się efektów z pozycjonowania lokalnego?

Oceń stronę:
4.8
Ocena: 4.9 Liczba głosów: 36