Blog Analityka

Wszystko zaczyna się od analizy

Analityka to nieocenione źródło wiedzy na temat skuteczności prowadzonych działań marketingowych i SEO. Dlatego dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie.

Blog o marketingu internetowym

Analiza i optymalizacja. Optymalizacja i analiza. Tylko w ten sposób można odnieść sukces w świecie online. Od czego zacząć? Co i jak konfigurować? Poznaj nasze wskazówki, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż w Internecie.

Jak udostępnić konto Google Analytics 4?

Google Analytics 4 - jak nadać dostęp do konta?

Google Analytics to bardzo przydatne narzędzie, które znajdzie zastosowanie w przypadku praktycznie wszystkich stron internetowych. Często z biegiem czasu warto jego obsługę przekazać dodatkowym osobom. Jak więc udostępnić konto Google Analytics 4 innym użytkownikom? Kiedy warto to zrobić i co mieć na uwadze?

Czytaj dalej
Mikrokonwersja co to

Mikrokonwersje - czym są i jak je mierzyć?

W przypadku wskaźnika konwersji zwykle mówi się o wygenerowaniu sprzedaży. Jednak aby doszło do końcowej akcji, po drodze użytkownik musi wykonać wiele innych czynności. W celu śledzenia jego działań, warto sprawdzić mikrokonwersje. Z tego artykułu dowiesz się, czym są mikrokonwersje, po co i jak je analizować.

Czytaj dalej